Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki Lukaku powinien jak najszybciej zgłosić to panu prezesowi Vinicjuszowi młodszemu.
0
@MESSIah16 No mordują wszyscy ale jednak jedni częściej niż inni.
0
@KlonaZepan Do ostatniego wywiadu Roberta i zeszłorocznych wpisów fanów romero którzy tych którym jego szopki nie podchodzą nazywali przegrywami ze smutnym życiem którzy nie umieją się bawić.
0
@tbas Cóż nie popieram ale mnie to nie dziwi on tam im rollercoster emocjonalny zapodaje i zabawowi wielbiciele się załamują.
0
Niby Robert taki światowy, bogaty, znajomości ma a wygląda na to że to jednak smutas ze smutnym życiem który nie umie się bawić....
1
@BARCA1899Messi Akurat coś się dzieje sobie zasłużył i jak wyżej przecieki od syna johana zaślepiły ludzi odnośnie jego działalności w dłuższej perspektywie. No i kwestia przekazywania informacji jednych to bawiło innych nużuyło albo wręcz irytowało.
0
@krzak82 Nie wiem po co mieszać w to Roberto, a czy grał lepiej od Ferrana no dla mnie dyskusyjne końcówka wielu osobom chyba zmieniała pogląd na tych piłkarzy dla mnie obaj byli tragiczni na pewno ludzie go wciąż tłumaczą kontuzją z przed półtora roku. Przewagą Fatiego jest to że to jedyny zawodnik który lubi grać na LS.
0
@Rioletto No pięknie się podsumowałeś.
0
@Kubsoleon Raczej wrócili do gorszych czasów, zawsze mieli fajne ekipy na papierze i fajnie grali w przeróżnych eliminacjach :)
0
@LukaszFan No pewnie by skończył ale najpierw nie trafił by trzech patelni.
0
@tomek8756 No a czemu jego kuzyn zarabia 200 a mój tylko 100. To są prawdziwe problemy tej władzy
0
@Sysia11 Zawsze byli znakomici na papierze i w eliminacjach a to głowy im zawodziły jak trzeba było grać o coś wiecej.
To Aragones z Xavim zawsze będą symbolami wielkiej Hiszpanii.
2
@Czarny_ck Blisko klub szacuje na 12.
2
Często się mówi że jak sędzia jest niewidoczny to najczęściej dobrze dla widowiska i odbioru jego pracy. Lahoz był zaprzeczeniem tych słów, wiecznie chciał być w centrum uwagi no i co najgorsze był średnim sędzią.
0
@ikar34 Zgadzam się ze wszystkim oprócz kanalii :)
Choć nie jestem przekonany czy Ferran ma na tyle ostrą psychę by wytrzymać trzepanie w mediach, na boisku raczej nie jest to jego mocna strona.
1
@Commandement Trochę tęsknię za tymi wszystkimi co po jednym artykule z onetu mieli profesury z wirusologii.
0
@KrychaFCB Raczej znów się wybija na wątpliwych gwiazdach, a potem przyjdzie ktoś poważniejszy i stano schowany w kieszeni.
0
@Coutinho007 No FdJ to tam delikatnie mówiąc pupy nie urywał.
1
@tbas Nie wiadomo jak z tym Ferranem teraz jest :)
0
@MOLESTA O widze że wzór z hajty, no ja tych 99 nie widzę a nawet 50 nie było. to raczej akcja z tych jak jest szansa to powinni powalczyć bo granie na wyższym poziomie im potem pomoże.
0
@NorgeSucks Ale ja nie pisze o klepaniu po ramieniu tylko o mobilizacji by coś z tym zrobić. No ok tobie dało a ilu by się podłamało i rozkręciło z dojadaniem albo popadło w jeszcze większe problemy.
0
@Joe_Pesci Śmieszniej będzie jak w polityce dłużej będzie kaczyński.
0
@Pedri16Future No widziałem posty że sławny syn był jego informatorem, nie ma syna nie ma wtyki, to całkiem prawdopodobna opcja.
0
@Fabik87 Gość pewnie żałuje że nie oglądał Juda więcej :)
2
@MichalZZZ Oficjalnie nie jest ale wszystko wskazuje że jak wpłynie dobra oferta to młody będzie wypychany a z racji tego że całe jego "otoczenie" chce żeby odszedł to jeśli to będzie oferta z silnego klubu całkiem możliwe ze ulegnie. Tylko że żadne plotki o ofertach się nie przebijają nawet z tych gorszych klubów.
2
@NorgeSucks Nie powinni się z ciebie naśmiewać tylko mobilizować do walki z brzuszkiem, naśmiewanie nie pomoże. Ba może wpędzić jeszcze w większe problemy niż dodatkowy bagaż tłuszczyku.
0
@SenseiFCB Czy ja wiem czy nie do pobicia Cafu 2 złota i srebro. Mbappe był bliziutko drugiego złota o wciąż dużo przed nim. Messi miałby 2 jakby koledzy za bardzo nie utrudniali.
1
@Dr_Cabasisi Niesamowicie go oszukali bo nie mogli mu dać gwarancji że kogoś sprzedadzą przed otwarciem okienka, to się w głowie nie mieści :O
To coś słabo kibicujesz że potraktowanie Messiego wedle ciebie to taka bezwzględna akcja. No i nie za bardzo rozumiem dlaczego mieszasz w to Més que un club.
1
@DaPidejpi Nie ciekawe dlaczego, tylko jak długo jeszcze. Odkąd pamiętam a pamiętam odległe czasy czy to aws czy lewica czy duopol wszyscy byli rozgrywani jak dzieci przez ukraiunę, a do tyłków to im nie wchodzimy ostatnie lata tylko dwie dekady.
0
@Awtameok_Klana Nic, absolutnie nic. Dokładamy do interesu.