Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@colossus Cóż jak to mówią Od miłości do nienawiści – naprawdę tylko jeden krok :)
Ale też warto dodać że legendy nie mają immunitetu, Dani Alves też jest legendą Barcy, oczywiście nie porównuję obrzydliwego czynu o jaki jest oskarżony Brazylijczyk do odbioru zachowania Messiego. To raczej przykład ekstremum.
Ja na przykład uwielbiałem Rafę ale jego przygoda z narkotykami zmieniała trochę moje do niego podejście.
No i najważniejsze jak ktoś z tak szczątkowych informacji które podano czuje się oszukany( :) ) przez Messiego to wylewa żal, nie popieram tego ale rollercoster jaki tu można było zaobserwować ostatni tydzień sporo psychiki tu niektórym nadwyrężył.
2
@bari_94 No lepiej mieć Marokańczyka niż bawić się na dp z Roberto i FdJ.
0
@Tomaszekkkkk No w terenie pewnie nie ale przecież masz linie spawalnicze. No i w nowych budynkach wedle jakiegoś wzoru na pewno będą w stanie założyć instalację.
0
@Rust_Cohle Po prostu nie przewidział że Leo nie puści żony na bachate do anki.
0
@adambądkowski93 Il Fenomento strzelił połowę swoich bramek do 24 roku życia więc to wróżenie z fusów, wszystko musi pójść dobrze by był na koniec w top 3.
0
@J23Closs No i może miało ale ciężko kogoś podpisać jak musisz kogoś sprzedać a okienko jeszcze się nie zaczęło :O
0
@kondziu88 No masz torre którego kupiono poza Xavim ale się chłopak nagrał. Już mamy bardzo młodą ekipę, gramy składakiem a i tak Xavi zbierał baty, ty chcesz jeszcze kolejnych dzieciaków ogrywać.
0
@xavi890 Kogo oszukał?
0
@PatrychoO No widzisz ja "uwielbiam" takie wybiórcze dobieranie sobie danych.
0
@Esteban_ @mekston no on pewnie nie będzie się zbytnio szwendał ale tam wcale tak bajkowo nie jest.
0
@kynio302 Ale czemu nie porównamy do nba?
0
@SenseiFCB A jak zrobił z 35 900?
@talizmo To skoro tak sobie można z 25 wyciągnąć miliard to czemu się tym dzielą?
0
@Bartula Przecież był liderem psg 10 LM
1
@BorzyKrzys No więcej tęczy transów i płci horror gotowy.
0
@slayer W tym tysiącleciu nie pamiętam.
0
@Irmscher10 No ok przyjmuję takie założenia a czy się ziszczą to poczekamy i zobaczymy.
0
@Kengo A jorge był dobry i taktowny?
0
@Lucerfi Cóż jak tam od trzech lat Neymara dużo wyżej cenię sobie oglądanie po półtorej dekady również magików XIB
1
@ranger3120 No przeczytałem ale jak doszedłem do ...."Z tego względu, że w Polsce mamy matriarchat ".... to umierałem ze śmiechu może to i prawda ze polki lubią kolorowe bolce ale matriarchatu to u nas na pewno nie ma.
0
@mientusek1407 Ale wiesz ile klub zarobił na tym graniu na emocjach ;)
0
@Kamiloza91 A wszystkie te pozycje słabo ale stabilnie obskoczy nasz wielki Kapitan Roberto.
0
@DonAndresFCB Gość mówi że chce mniej presji i chce więcej czasu z rodziną która chce stabilizacji a ty uważasz że będzie się tułał po europie na wypożycznia no ciekawe podejście.
0
@pioz123 Daj marzyć o Kimmichu :)
Jak ansu i ferran pójdą za połowę twoich kwot to będzie dobrze.
0
@Faro Jak odwrotna sytuacja była z twoim fatim to tam kręciłeś rożki.
0
@SenseiFCB Futbol nic nie odbiera, co najwyżej sędzia.
5
Jorge obsrał zbroję jak zdał sobie sprawę że 10 trzeba będzie od Boriego wyszarpać.
1
@kuz Fati też chciał Bori nie dał.
1
@Firestone Nie zdziwił bym się jak wszyscy :) Całkiem możliwe że nikt nie chciał powrotu ale nikt też nie odważył się o tym mówić otwarcie.
0
@barcelonaLM A ja bym się nie zdziwił że Laporta tylko mówił że chce jego powrotu, a nawet tego że sam Messi też tylko mówił że chce wrócić.
Ogólnie nikomu nie opłacało się mówić niczego innego niż to ze chcą.
2
@Kapitan hawk Stać do na odrzutowiec, będzie się latało.