0

@Death_voice Jak liga ma super 4 zespoły które pewnie są w top 20 na ten czas a reszta to półamatorzy to znaczy że jest silna czy słaba bo dla mnie jednak słaba.

4

@Danqoo No to się szykuj bo są tu konta zamrożone i niebawem ruszą i będzie też tylko o polityce.

0

@jacobFCB Proste, łatwiej wymyślić bzdurę transferową niż przeanalizować mecz, sezon zawodnika, tu już trzeba się na piłce znać i oglądać mecze ;)

0

@Survier aż sobie zerknąłem by sprawdzić jak to wyglądało, o ile minutowo można dyskutować to regularnie dostawał szanse
W LM każdy mecz zagrany
2 LL poza urazami opuścił 7 spotkań
Tylko raz 90 minut, i tylko trzy razy 70+
W PK każdy mecz

No nadal uważam to że fani mogą płakać hejterzy też dostawał regularnie szanse i to czesto ponad te kwadranse i mogł się pokazać i to pomimo braku fajerwerków.

0

@koziar "Zmienili ja Ci, którzy nie mają wyrobionego zdania na podstawie obserwacji tych zawodników, tylko podporządkowują je (zdanie) trendom."

Czyli widziałeś Pelego a nie opierasz się na opiniach innych?

0

@michal26 No ja mam po mundialu zgoła odmienne wnioski, już pomijam że Messi włączyła się dawno niewidziana w klubach zadziorność, tam było 9,5(di maria) żołnierzy którzy skakali za nim w ogień a i tak brał ich na plery i przenosił dalej.
Co do kolejnego mundialu z komentarza wyżej to też trochę sceptycznie jestem nastawiany, jednak jesień piłkarska może przyjść nagle.

0

@Emhyr A no tak zapomniałem że trzeba wliczać odroczenia, mój błąd ale to chore że trzeba o tym wciąż pamiętać :)

0

Jak klub może obiecać że kogoś sprzeda i to szybko, FDJ pokazał że nawet dużo czasu i medialna szopka niewiele da jeśli piłkarz się uprze.

2

@Nowy1103 Wie tyle co brat Messiego tamten jest przynajmniej szczery :)

0

@pioz123 Albo spodobali jej się opalenie instruktorzy z którymi ćwiczy Anka.

1

@Comentateiro Fati za wysoko, dobry start i końcówka ale to tylko 4-5 spotkań.
Gavi za wysoko często walka przesłania mu kreatywność.
Holender delikatnie za wysoko bo jednak nie cały sezon był równie udany.
Lewandowski minimalnie za wysoko.

0

@Comfortable_ Gundo dostanie pensję jak Messi?

0

@Emhyr Ma sens jeśli zawodnicy tylko odraczali to co w mediach było nazywane obniżką pensji. Lewy nie zarabia więcej niż Holender?

0

@SenseiFCB Ten przepis to bujda masz przykład w LL gra w Valencii i przyszedł z MU

0

@kuz A jak byłem mądrym przed faktem jak z ferranem i ericiem?
No i w city grał średnio.

0

@kuz tego samego który przeforsował "taniego" ferrana.

0

Wygląda na to że najwięcej na ten moment wie brat Messiego.

0

@judasz89 Było już dementowane kilkukrotnie. Ot choćby Cavani.

0

@th@les No właśnie nadanie tego priorytetu powinno być dla ludzi sygnałem że coś jest nie tak :)

12

@michal26 Czyli tusk "dopiął" swego bo to 30 procent to był cel.

Swoją drogą wyborcy pis znajdą się w innym uniwersum jak pis wygra wybory a nie będzie rządzić.

0

Raport robił 16 letni siostrzeniec kuzyna Laporty w oparciu FM, albo nie stać nas nawet na pół-srodki i szukamy ćwierć-środków.

0

@Memtzen07 Oczywiście że uszczelnili, tak żeby tylko ich paka tam się konfiturkami częstowała.

0

@kejdzi Karnego miał :)

1

@Compadre Abidal potwornie złomowany w pierwszym sezonie, piłka mu odskakiwała na dwa metry.

1

@pioz123 Ale nie tylko oni zarabiali za dużo FDJ odpalił kiedy i w jakich okolicznościach :) a też za, dziękuję kierowniku nie kopał.
Pominę zwłaszcza Busquetsa i albę bo oni dołożyli się wydatnie by ubogacić muzeum, ale SR przed obniżkami kasował kasę porównywalna z gwiazdami PL, Umtiti też przezimował tu pięknie za wielkie pieniądze, zresztą teraz też nie jest lepiej pieniądze jakie dostała 10 barcy nie są absolutnie współmierne z tym co do tego czasu pokazał. Ale tak Barto zniszczył tego hegemona wyjątkowo szybko.

0

@Kengo Dwie genialne akcje Lewego i wrzutka na milimentry Dembele takie to przesłanki i liczby Fatiego.

0

@Krzysztof1987 Nie no na pewno obecnie jest ciekawszym kąskiem niż za rok czy dwa.

0

@adambądkowski93 Dziś rano inne liczby widziałem i to dużo większe.

0

@esem91 Nie potwierdzam, Bori się nie zgadza.

0

@pioz123 No żeby to przez ostatnie lata tylko na skrzydłach były problemy to może rok w rok nie dostawalibyśmy europrzekopów, no ale najłatwiej wszystko zrzucić na tych trzech.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?