Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Ty ale Pep miał Garcie i Ferrana i czemu ich opchnął????
0
@wasacz choćby araszek.
0
Eric Garcia to gorsza i to dużo wersja Busquetsa na DP. Trzeba rozbić skarbonkę.
0
@Macio93 Bo chce mieć rekord...
1
@kahaber02 Na tą chwilę nie ma szansy by Duńczyka wygryzł, raz Duńczyk musiał by bardzo spuścić z poziomu a Francuz przestać walić babole co mecz.
0
Jules Kounde w wakacje modlący się jako jeden z niewielu piłkarzy by sztab szkoleniowy jednak został :(
1
Nie wiem jak by wyglądał na ŚO po kilkudziesięciu meczach bo wiadomo obycie, automatyzmy są na ŚO bardzo ważne, ale jak na ŚO grywał to był podobny wibe jak z Lengletem odcinało mu prąd. Zresztą za kogo on miałby grać Urus i Wiking nie do ruszenia.
0
@4Fabregas4 Za to arthur król kółeczek był dobry, jak @Derean napisał FdJ każdy test na DP w 433 oblewał.
1
@Kidd Radio Plus choć z kościołem to mam od dawna nie po drodze, ale jak mam słuchać coverów i sampli z lat 80 jako nowych hitów to wolę posłuchać orginałów.
4
Niech real madryt się nie boi, LR do walki z antimadritismo deleguje naszych trzech muszkieterów @Antimadridista_WR @antymadridista100 @antymadrista1
0
@Survier No przypomnij sobie jak to referendum się odbyło i dlaczego, bo nie dlatego że ludzie się go domagali bo czuli że są coraz biedniejsi.
0
@Kidd Ciekawe co to za koło pomysł może i niezły ale to nie pociągnie długo bo dętka zaraz się przetrze.
0
@Poro6niec Ktoś tu kiedyś pisał że chodziło o to że Messi nie brał udziału w grze obronnej a czy to prawda to nie wiem.
0
@Survier No a Niemcy i WB przez lata w UE nie. Więc może jednak to nie ue jest problemem a rządy i społeczeństwo. A to czy UK przepadnie bez UE to się dopiero przekonamy jak na razie to słabo na tym wyszli.
0
@Survier Włochy i Francja też były w czołówce i co z tego, świat się zmienia.
18
Kurde Balde z Ansu mają przerąbane reprezentują rasistów.
2
@KamQiX Szczerze mnie bardziej zadziwiło to jak w którymś meczu wygrali i vinicjus pokazał tą jeszcze gorszą twarz, twarz która patrzy z pogardą, są tacy którzy wiecznie płaczą i są tacy którzy gardzą innymi vini ma to i to.
Jestem ciekaw jak to się potoczy, czy można grać na najwyższym poziomie z takim rollercosterem emocjonalnym? Ja zaryzykuję że nie.
0
@Survier To gdzie płacz o niego i ataki na Xaviego że psuje najwiekszy hiszpański talent w pomocy?
1
@Survier Oddał strzał z głowy i drugi po swoim dryblingu mecz oglądałeś?
@Firestone No Brazol zaorał Francuza efektywnością :O
0
@michal26 Jakbyś stracił program w tvp który zrobił z ciebie milionera też być nienawidził pisu.
0
@michal26 Europrzekopy były by jeszcze większe kto tu miałby bronić 3 piłkarzy :O
8
@patriczix Chyba inaczej prime rozumiemy.
0
@meg23 Masz rację tylko że FdJ nigdy nie był DP w 433 w dłuższej perspektywie, wiec dlatego napisałem że jest rozwiązaniem tylko przy braku zakupów bo on nie odejdzie..
No i o ile gra świetnie to nie można połączyć faktów że jest to powiązane z grą czterema pomocnikami.
0
@meg23 Bo tylko jeśli nie będzie kasy na DP to on tam jest rozwiązaniem, przypomnij sobie jego mecze na DP pamiętasz jakieś świetne?
3
Cóż jeśli jest piłkarz dla którego warto rozbić skarbonkę to jest to Niemiec, do tego na DP i tak tą skarbonkę trzeba będzie praktycznie opróżnić. Jeśli rzeczywiście chce odejść powinni powalczyć bo to był by niesamowity transfer.
0
@Medium Dembele vs Aitor Ruibal tam się straszne rzeczy działy :)
5
@urbipl W 800 tysięcznym mieście uczniowie liceum to nawet nie jest 4 % a jeszcze jest że publicznych więc wcale nie tak porażające.
Ba wedle tego co podajesz to oni szacują licealistów na 16 tysięcy czy 16 tysięcy w 800 tysięcznym mieście to dużo tym bardziej że tylko przedział 30-39 to 20 % populacji.
4
@barcelonaLM Bachate wśród emerytek z kgw piękna sprawa
0
@Piotr777 Ale powiedz mi co jest dziwnego w locie Messiego do Barcelony?
0
@LukaszFan @Senior6 No możliwości jest tylko jedna Niemiec robi mega strajk i żąda odejścia i do samego końca odrzuca wszystkie oferty naciekając Bayer że Barca albo nikt, ciężko w taki scenariusz uwierzyć choć oczywiście nie wiem ile barca jest w stanie uciułać grosza.