Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Rust_Cohle Wytapetuj mu pokój hohlandem.
0
@J23Closs Pełno jest takich którzy sporo "poświęcą" by zagrać w Barcelonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@notrac Ja zauważyłem takie że dawniej tyle deszczu co spada w kilka dni było rozłożone na miesiąc, co ma katastrofalny wpływ na wiele gałęzi gospodarki.
0
@Koperek01 Po co odwoływać się do USA popatrzmy na to co się dzieje w polskich lasach gdzie z bronią pomyka w większości polska elita :)
0
@supraomnes1 No spokojnie bo za pewien czas to może okazać się nawet ważniejsze trofeum....
0
@45 Ty to jak w co piątym to nieźle się pokazuje, skoro brazol ma 7g 6 a w lidze a co piaty Dembele 5g 5a to albo ten pierwszy jest tragiczny albo drugi w tym co piątym meczu jest bogiem.
1
@Wychowanek No jak komuś umknął taki kontynent jak Azja to może próbować tak to przedstawiać z czym absolutnie się nie zgadzam. W skrócie poza tym co napisał @Comentateiro to podam bliższy przykład Wikingowie mimo przyjęcia chrześcijaństwa dalej gwałcili łupili i brali niewolników tylko że w imię pana :)
1
@maciar Albo sklep taki ma, ojciec w jednym kupił lodówkę wkrętarkę i kompresor wszystko miało jakieś wady ukryte albo co gorsz nieukryte jak kompresor który miał dziurę w zbiorniku czy wkrętarka z nie działającym akumulatorem.
0
@LM10GOAT Xavi im to powienien codziennie puszczać bo się chłopaki boją strzelać z dystansu.
0
@Pawlak1992 No właśnie wczoraj widziałem jej zdjęcia z koronacji i byłem w szoku bo wydawało mi się że była ładniejsza
1
@jacobFCB Jak nic się nie zmieniło to tak bo pamiętam jak tak jeden sezon Messiego katowali.
0
@Emhyr Szkoda jak trafisz na łebskiego gościa i przez te 40 lat będzie pomagał krajowi, dobrze jak trafisz na dziada co dryfuje ku skałom.
11
Dzięki za tłumaczenie.
Jeden z lepszych wywiadów jakie tu się pojawiły ostatnimi czasy.
0
@Tom_Tom Czytałem dwa lata temu wywiad z ich ojcem i gość miał mega realistyczne podejście i wcale nie nastawiał się że oni muszą grać w piłkę a jak nie to będzie tragedia.
daj linka do dramy.
0
@Roobo Przydali by się bo nowy sztab medyczny też potrzebuje treningu.
0
@Survier No zwłaszcza jak francuscy chrześcijanie rozpruwali fraki swoim rodakom protestantom by udowodnić ze mają w środku szatana :)
0
@AlwaysBlaugrana Ja tylko przytoczę słowa hiszpańskiego komentatora, z marca że ten entuzjamz wobec dzieciaka jaki było słychać u Xaviego jak go pytali o torre we wrześniu w marcu już był niesłyszalny.
Trochę go obrażę ale przypomina mi to sytuację puća też tu wielu się o niego dopominało wyzywało Koemana a Xavi z kataru płakał że nie gra kilka treningów i potem sprawdzian na murawie i ani LR ani Xavi już puća nie chcieli.
0
@Kondziubarca Wielbiciele kóź prędzej przestaną w piłkę inwestować niż zrobią FC Barcelonie jakąkolwiek przysługę, jedyna możliwość że go nam wypożyczą i pokryją pensję to taka że drugie tyle będą mu płacili za krecią robotę w szatni.
0
@D10SLEO Był blisko tylko ro$ELL i barto nie mieli odwagi :)
0
@doc To brzmi jak jakaś ironia bo niby cenią go za to ze gdzieś uzdrowił finanse a my robimy dokładnie odwrotnie, chłop po pół roku miałby glacę jak Pep.
6
@tomek8756 W Barcy z genialnymi jesieniami i miernymi wiosnami.
1
@lucas/catalan Zapomniałeś o potężnym Araujo nie ty jeden :)
0
@bari_94 Nowy sztab medyczny będzie miał ekstra szkolenia.
0
@Lanosss Nie wiem po co się ograniczać Dembele na Messiego, Ansu na Neymara Busquetsa na Verratiego Lewego na Mbappe SR na Hakimiego
0
@Gaz Ja tu jestem jednym z największych fanów Dembele i największych hejterów Neymara ale porównywanie ich to taki poziom żenady że aż głowa boli, w ostatnich 20 latach na palcach jednej ręki można by próbować podać piłkarzy z większym talentem.
0
@Kluivert_P To samo jak w piłce ktoś wplata anglojęzyczne słówka.
0
@AmigoBlancos Poza tematem widziałem kiedyś wypowiedź historyka że nie ma dowodów że to słowa piłsudzkiego.
2
Jaka luka na PO jest potężny Araujo z meksyku na którego w trudnych czasach poszło 4 bańki.
0
@Cotutajsiedzieje Ja też zrozumiałem że chodziło mu o wylądowaniu w psg coś za bardzo przeczulony jesteś.