1

@michal26 Trochę słabo to wygląda jak tak szantażuje.
Co do monarchii to fantastyczny ustrój jak masz świetnego króla i dramatyczny jak jest nieudacznikiem.

0

@halfnolife No właśnie dlatego ja tego tak nie cisnę bo nie było wielkiego wyboru FdJ Gavi jeśli by chciał. Zaryzykowali zresztą to była niezła historia jakby wyszła ale nie wyszła.

0

Cholera uznał no to tyle goli na dziś :)

1

@Striker Wygląda na to że ci którzy najgłośniej płaczą o niedostępność Dembele chcą go jak najszybciej widzieć już w szpitalu bo jak jest zdrowy to ich bola cztery litery.

1

@Rust_Cohle Wygrali by ale nie rzadzili by i tu jest cały problem i dlatego walą z dużych dział.

0

@Gibbon_FCB Nie nie będzie i nie będzie też rywalizacją nowego pokolenia bo Messi wciąż gra a Mbappe ma 24 lata.

1

@sintesox No chyba nie jak masz drużynę która od lat grała z kontry i nie ma tam zbyt dużo technicznych zawodników a nie masz kasy na wymianę całego składu to nie :)

Ale ogólnie to każda mocniejsza ekipa w Europie powinna mieć go na celowniku, teraz chyba czas na ziemię włoską.

1

@michal26 Zgadzam się z tym że jak może się przygotować to jeden z najlepszych krasomówców w polityce tylko problem jest taki że w polityce nie zawsze można się na wszystkie pytania przygotować i zachować spokój i wtedy bardzo kiepsko wygląda ten rozdźwięk pomiędzy merytorycznym przygotowaniem a jak jest wyjaśniany. No właśnie umie mówić a jednocześnie w zaściankowych walkach idzie mu delikatnie mówiąc średnio, to raczej wielkiej kariery politycznej nie wróży.

No nie wiem dla jakich osób on chce ten raport udostępniać(obejrzę całe ŚR później), jeśli politykom to pewnie udostępnienie całego jest jeszcze na siłę możliwe, ale społeczeństwu to udostępnienie go to raczej jakaś abstrakcja i tu bosak by się skompromitował.

No wszystko wskazuje że Błaszczak zawalił ogólnie to trochę nie rozumiem bo widziałem wypowiedzi kilku generałów że sprawdzenie tego czy dostał tą notkę to kwestia kilku minut w raportach skoro to nie wychodzi, prezydent nie zmienia to raczej Błaszczak zawalił.

Właściwie to nawet miałem pisać że to było dla niego jak w bajce cały czas tryumfował miliardy wydawał wyśmiewał po no był królem życia w Pis był mało afer pewnie by szedł po prezydenturę a tu taki klops.

0

@Recha_0684 Ale nie napisałeś tego :) Ja tam nie chcę być za bardzo tego spektaklu obrońcą bo wydaje mi się że poziom niski tyle że ja gustuje w potężnych głosach i mogę nie być sprawiedliwy.
A śledzisz ich rodzime rynki by takie kategoryczne sądy tu przedstawiać?

To proszę Måns Zelmerlöw, Lordi choć pewnie wyskoczysz że to nie muzyka, Natasha St-Pier, Loreen sobie nieźle radzi, Måneskin też.

No i wydaje mi się że to trochę upraszczasz, słysząc to co puszczają radia to wcale nie trzeba umieć śpiewać by nagrywać "hity" no i do tego potrzeba tekstu i muzyki ilu wykonawców z tych konkursów potrafi sobie skomponować muzykę czy to tylko śpiewacze różnych lotów jak nasza "ukochana" edytka" mam super głos ale nie mam fajnych piosenek :(

1

@Emhyr Kurdę rzeczywiście jak zobaczyłem dwóch Brazylijczyków to od razu dodałem sobie Romario :)

0

@Recha_0684 Celine Dion,Olivia Newton-John,Julio Iglesias,Bonnie Tyler no i ABBA

1

@Emhyr Ja będę stronniczy ale Rivaldo na pierwszym, i chyba ma największy wkład w Barcelone bo on akurat grał w ciężkich czasach, potem młody i na końcu Romario.

0

@Tridente2015 .......""Mam powód i prawo, aby złożyć takie żądanie", nalegał. "Zarówno pan, jak i pan Rosell jako wiceprezydent i prezydent oraz vice versa, by wymienić tylko kilka osób, uzgodniliście ze mną umowy, które dziś próbujecie bezkarnie złamać. Niestety, w obliczu takiego zamiaru, nie mogę stać bezczynnie. Moja praca i usługi świadczone dla was były nienaganne, ani NAC, ani RFEF nie mogą i nie będą mogły mi nic zarzucić w tym zakresie" - zapewniał.

".........................

Sory wolę dokumenty które wyciekły niż wyznania biednego synka.

0

@michal26 Dziś nawet o tym myślałem czy jakby nam się trafił/ła mistrz w golfie to czy cała polska nie miała by profesury z tej dyscypliny.

0

@Herato No ja bym DA jako najlepszego chyba nie wybrał ten Cafu zawsze mi tam się w cieniu czai.

@escarabajo Levante Barcelona 25.11.2012 w LL https://www.fcbarca.com/44992-analiza-historycznego-skladu-wychowankow.html

0

@DonMatteo901 No ai wytnie z rynku średnich grafików, w przyszłości może muzyków co do pisarzy to sam jestem ciekaw.

0

@Tridente2015 To sprawdź sobie jeszcze raz jak wyciekły dokumenty i barto jako wiceprezydenta tytułował a rosela jako prezydenta.

1

@Firestone To tak jak ferran i ansu i kilku innych w Barcy a jednak łapią minuty, jak nie będzie szans na dobry zakup to powinien zostać .

0

@Tridente2015 To związku z tym że rosel i barto chcieli go odciąć od kasy i to właśnie wtedy zaczął ich szantażować.

1

@michal26 Trochę mnie zawiodłeś bo jednak dwa trzy nazwiska sa w konfie ciekawsze niż te które wymieniłeś :(

Przed wojną to nas ukraińce politycznie rozgrywali jak małe dzieci i to nie ważne czy po czy pis

0

@Tridente2015 A w którym roku ro$ELL przestał być prezydentem.

0

@HighestInTheRoom zawsze mnie to zastanawia jak ludzie to cytują bo widziałem wywiad z pewnym historykiem i powiedział że nie ma dowodów na to że to jego słowa.

0

@Alberto1031 Nie no bez przesady Firpo to był najciekawszy młody boczny obrońca w LL a Lenglet fajny śo w Sevilli wcale nie gorszy niż żul kunde.

0

@Compadre No tak tylko że to było o busim :)

1

Zawsze jakoś tym wszystkim kombinatorom zdrowie szwankuje jak sprawy się sypią.

My mamy synka 711 oni negreiry :)

0

@Death_voice 6 mnie zaskoczyła ten chłopka to może być w przyszłości wielka gwiazda.

0

@Cvzx a ten cudak foottroll czy jak mu tam to to samo niby kibic a cały czas walił w barcę jak w benzen. To od niego wzięło się też legendarne "obiektywny kibic Barcy"

0

Też bym napisał że bardzo dobry ale odczucia co do europejskich pucharów nie pozwalają.

0

@RanDiFCB Nie no gość ma 10 na plecach, jest problem co najmniej wizerunkowy.

8

@waletpl Może w stosunku do tego co oferują kluby z PL albo wcześniejszych ustaleń

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?