2

@mateusz1989VeB No obecnie chyba jest lepszym piłkarzem niż Ney.

0

@urbipl @Kgorecki2500 @Kazragore Fajna historia, taka nieprawdziwa.

0

@Dejwol Nie, patrzę z innej perspektywy.

0

@Vernon_Roche Najwyższy czas ile oni chcą grać tym samym składem choć w sumie z perspektywy Barcy to oby najdłużej.

0

@Sysia11 A rok temu nie mieli tego potencjału? Dwa, trzy no właśnie.

1

@kuz Pamiętam że kiedyś oglądałem dokument o najbardziej brutalnym elitarnym oddziale w III rzeszy goście byli potworami ciekawostką było to że 95% ich oddziału to byli lekarze prawnicy inżynierowie.

1

@Kapiczek Nie ma mowy tu też medialność jest bardzo ważna. No i powiedzmy sobie szczerze pewni z głosujących są tak jakby poza piłką nieważne jak bardzo absurdalnie to brzmi, jak zobaczą Messi przypomną sobie MŚ to hohland nie ma szans/

2

@KaroLOCO Tego mu nie ujmuję, mimo iż jego gra mnie nie porywa to jest w przedziwny sposób konkretny :)

9

@SuperPatsonFCB Double-duble nie wykręcił w lidze to trzeba podkreślić, 2 gole i dwie asysty z jego dorobku to Intercity i AD Ceuta

1

@JarekS Czym zapulsować? Tym że jest frustratem i niszczy mienie. Chyba jakimś niedorozwiniętym nastolatkom którzy uważają że przemocą można problemy rozwiązywać.

0

@Pawel13sz A ja Ronaldo

0

@Marcelinho99 Wskakuje na krzesło syna Johana.

0

@Lisek Wtedy trzeba by było przyznać się do błędu i tłumaczyć co jak i dlaczego a tak to odszedł sam oni chcieli i go przekonywali ale on odszedł chlip chlip.

0

@Antimadridista_WR A co chcesz jeszcze spieniężyć i drugi raz opcja z kreatywną księgowością już nie przejdzie.

0

@Emhyr To lepiej część ludzi to oglądała bo po prostu leciało w tv tak jak moi dziadkowie :)

1

@Kidd Od razu mi się przypomniał ten mem z psem ale może nie wkleję bo kogoś urażę.

0

@Antimadridista_WR "Szkoda jedynie, że zatrudniamy ludzi na stanowiskach, na których nie mają doświadczenia."

0

@Greenalley Nie ma szans na finał LM w najbliższych latach do czasu jak wzmocnimy kadrę by tam dotrzeć to Brazola już w Barcelonie nie będzie. Może to okrutne ale tacy zawodnicy nigdy tu dłużej miejsca nie zagrzali i jeśli kondycja klubu będzie się poprawiać to gościu musi się bardzo dużo poprawić by tu zostać.

Hipotetycznie Jak to on byłby podstawowym PS w kadrze i przyczynił się do finału to dlaczego ma nie grać.

0

@Dejwol No koszty ratunku pewnie takie same.

0

@Antimadridista_WR Txiki Begiristain :)

0

Ja chcę jak najwięcej byłych piłkarzy w klubie, wręcz marzę by legendy trenowały dzieciaki i przekazywały im tą wielką piłkę którą przeżyły, ale też nie z ulicy to musi być proces, Barto wytarł sobie mordę Puyolem potem ten nieszczęsny Abidal nie za bardzo byli gotowi na objęcie swoich stanowisk, choć Puyol jako doradzca jeszcze by uszedł.

0

@Greenalley To fajnie że oczekiwałeś. No właśnie rozrywa obronę, jest podwajany co ułatwia grę kolegom potrafi zagrać prostopadłą piłkę jako jeden z nielicznych w Barcelonie, do tego drybluje co u naszych skrzydłowych jest rzadkością, umie wiele ale ma problem z regularnością.
No ja jestem tu jednym z jego największych fanów choć nie pisałem nigdy że jest wielki bo doskonale zdaje sobie sprawę z jego wad po prostu jest najlepszym naszym skrzydłowym ale wątpię by wskoczył na poziom Mbappe bo na tym poziomie jest tylko kilku piłkarzy

A Brazylijczyk kiedykolwiek zbliży się do poziomu Mbappe?

2

To już ani zabawne ani denerwujące zdecydowanie męczące.

2

@Czarny_ck Czy ja wiem już wcześniej nie potrafiliśmy zastępować jakościowych piłkarzy tymi o podobnym potencjale

1

@against_modern_football Akurat Dembele i tak był w planach dyrekcji jako właśnie zawodnik mogący grać na obu skrzydłach.

0

Czyli im się upiecze bo pewnie w drugiej lidze zamknięcie stadionu nie było by tak odczuwalne finansowo jak w pierwszej.

0

@Greenalley Ma ale nie tylko o statystyki chodzi, Pedri ma tyle samo asyst co Kessie.


1

@MOLESTA Tia za to ty jesteś 62 dni, i jeszcze piszesz kto jest kibicem a kto niejak widać masz dużo wiesze problemy.

0

@MOLESTA Tak tak przecież nikt nie znał z twarzy Txiki'ego takie baje to dla 15 latków. I to nie doradzcy np doradzili R10 no nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?