0

@ricardo0705 I każdy na innej pozycji, jest jeszcze brat Liliana Yohann Thuram bramkarz. Z trzecim pokoleniem to całą drużynę na bank zlepią.

0

@jedrek7000 Prędzej 22 bo 18 przepadło mu od sezonu 13/14 ze starej gwardii to został tylko SR bo alba przyszedł sporo późnej.

Małym niesmakiem dla mnie jest to że on od dawana nie grał otoczony zawodnikami z topu oczywiście nie przeczę że potrafił walnąć babola ale jak wyżej to wciąż był kluczowy i chyba najlepszy pomocnik.

0

@Bartula Jak utrzyma się na stołku kolejne 5 lat i przez ten czas nie będą kolejne trupy z szaf wylatywać co kilka dni, znajdą się pieniądze które mądrze wydamy, zawodnicy będą się rozwijać i będzie fura szczęści to tak, może podniesie :)

0

@Essos Kiedyś Laskowski obecnie tylko zagraniczny komentarz, bardzo podoba mi się ten angielski gdzie jest wysłannik który podsłuchuje Xaviego :) sporo fajnych rzeczy mówi.

1

Taki konflikt interesów przeboleję :)

1

@Faro No jak na razie to wygląda na to że to jego agent tam najwięcej kręci :)

3

@BulaKG Ten sam co latami nie potrafił kupić SO a mathieu był do wzięcia za free rok wcześniej

1

0

@swer2251 Bo nie chodzi tylko o wydarzenia na chowanej murawie.

0

@dv7wisnia No wielcy artyści mieli swoje odchyły, teraz raczej te odchyły są po to by zwrócić na siebie uwagę.

0

@Vito9 Jak to nie dało się pozbyć, wolnym zawodnikiem był dwa tygodnie, umknęło ci coś?

0

@Emhyr Albo celowo wypuszcza.

3

LM też się uczy, Europa widzi jaką plagą w Hiszpanii są panowie z gwizdkiem.

0

@Kettger 1/8 finału 13.02.2013 1:1
a ery przed LM to mi się psrawdzać nie chce.
@bartas no już był :)

2

@KamQiX Dyspozycja dnia zespołu albo nawet bramkarza (królestwo dla Realu :) i zespół lepszy w tym tygodniu tylko ogląda tych wnoszących puchar.

3

Wedle statystyk z tego artykułu https://www.fcbarca.com/109813-zycie-po-busquetsie-jak-moglby-wygladac-srodek-pola-barcelony-i-kogo-klub-powinien-pozyskac.html i stosunku jakość cena to Amrabat jest najciekawszym zastępcą,.

0

@Gomess Ale ten masche i neymar to tak słabo dobrani do reszty.

0

@Nazio87 Dziś dzinnikarz PN mówił że codziennie u nas jest 10 przypadków ataku nożem.

0

@KochamInieste Sam uwielbiałem Abidala ale on wraz masche to pasują do reszty jak pięść do oka.

3

A agenci pewnie się śmieją że zapomnieli o trzeciej, Alba zostaje i dostaje każdy grosz jaki mu są winni :)

0

@QuentinTarantino Czy ja wiem czy pisanie u starzeniu jest uprawnione Pique i Busquets jednak zaczynali z dużo wyższego poziomu no i meczów na najwyższym poziomie więcej zwłaszcza Busquets.

0

@AduŚ07 Chyba gorszy bo ma poważną ławkę.

1

@Firestone Białych rycerzy którzy bronią godności swojej rodziny się nie sądzi, powinno się ich gloryfikować wstydź się.....

0

@TaughtMule Niech sąsiedzi wiedzą, też fajnie spasowało :)

0

@Szklaner Ja to bym nawet napisał że Alba to fajny rezerwowy ale księgowi w klubie się nie zgodzą :)

0

@Odcinkowy Kij tam z mops mieli kuratora to dopiero jest skandal ogólnie wymiana informacji między organami to jakaś abstrakcja wszyscy wiedzieli ale nikt nie chciał zadziałać tylko się papierami wymieniali tam powinna być czystka zrobiona całkowicie.

0

@MesQueUnClub_87 w jaki sposób to uwłaczanie się przejawia?

0

@Odcinkowy Ja tu nie chcę nikogo bronić ale z reportażu o tym to najmniej zawinił właśnie mops a najbardziej kurator i sądy.

17

@Rust_Cohle Wytapetuj mu pokój hohlandem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?