Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Greenalley A to jak zacznie strzelać w newcastle to to oznacza ze jakby dostał sezon w Barcy to tez by strzelał?
Bo tak to nie działa i nawet jak odpali w PL to nie mają za co przepraszać.
1
@Arkon Szczerze nie wiem, może już nie będzie mógł ale będzie chciał i tak to będzie wyglądało bo nie będzie potrafił powiedzieć dość a trudno będzie go odstawić. NIe był by pierwszy i nie był by ostatni.
Dla mnie last dance jak to tu nazywają czyli pożegnalny sezon jest nie do przyjęcia, z wielkim bólem tworzymy drużynę, piłkarze wreszcie muszą pokazywać na co ich stać a nie chować się za messim a tu powtórka i ustawianie drużyny pod Argentyńczyka(zaraz tu wyskoczy mistrz zakonu oblężonej twierdzy z Rosario który będzie wciskał kit że pod niego nie trzeba nic ustawiać ale to są brednie) tak pewnie wyjdziemy z tej przeklętej grupy ale na trofeum w LM nie ma szans więc szkoda fatygi, choć z minimalną pensją klub by trochę zarobił jak by wrócił.
Jeśli jeden rok Messiego to widomo że wolę młodego.
0
@Arkon Jeśli Messi tylko na rok to wiadomo że młodego, ale gdyby dał radę pokopać z te trzy sezony i Xavi umiał by to ustawić to chyba Messi tylko ze w przypadku drugiej opcji jest sporo niewiadomych.
0
@RosjaninBut Uważasz że ktoś mu da na wyspach lepszą pensję niż obecnie dostaje w Barcelonie.
2
@PatrychoO Nie on miał problemy z Messim od ponad 13 lat i ciągle go krytykuje, ale już nie pamiętam o co to chodziło.
1
A można grać za darmo? Z tego co pamietam to był jakiś dolny limit tylko że to było przy przedłużaniu umowy i nie wiem czy tam była korelacja w stosunku do poprzedniej pensji.
Załóżmy nawet ten milion wspomniany niżej i brak premii za podpis a ten transfer jak w micie spłaca się z koszulek :)
0
@Sawik_10 No myślenie wielopłaszczyznowe wymaga by pomocnika nie rozliczać tylko z kluczowych podań.
0
@damianfcb105 Przeceniasz je :) https://www.cbssports.com/soccer/news/a-dallas-fc-under-15-boys-squad-beat-the-u-s-womens-national-team-in-a-scrimmage/
1
@don'T.R.I.P.e Dzieciak super z tym pozytywnym bezczelnym graniem teraz tylko mądrze nim gospodarować żeby się rozwijał.
1
@don'T.R.I.P.e Chciał podać więc tak czy siak asysty by nie było.
1
@Adamski69 Akurat tylko raz w tym sezonie powtórzył się skład.
0
@Kapitan_SW No dla kogoś kto ma być najlepszym trenerem w historii to zawsze będzie podnoszone, tym bardziej że nie obejmował romy i Sevilli tylko przejął obrońcę trofeum z Monachium z świetna kadrą, czy później mógł bawić się transferami w MC i układać to jak chciał.
Nie do końca sie zgodzę Xavi jako lider właśnie z amigosami wygrał Euro na które czekano tyle czasu i to Aragones dał mu tego kopa że wszedł na najwyższy poziom o czym on sam mówił.
0
@Sapos93 Trochę Lewemu można zarzucić ale nie brak profesjonalizmu, a odpowiadanie na takie pytania też jest już w obowiązkach piłkarzy.
0
@Emhyr A ktoś złamał tą klątwę że piszesz o starych czasach.
0
18 strat Koundé :O
21 strat Brazola :)
Nieźle tam się chłopaki bawiły na prawej stronie.
Dodając do tego Pedriego z 15 to już w ogóle jakiś sabotaż.
0
@AFA90 No widzisz w artykule jest tercet napastników, jak dla mnie najlepszy tercet to jednak Xavi Iniesta Busquets, od MSN wyżej też postawie jak w trójkątach klepali Xavi-Iniesta-Messi.
0
@Majkel34 Myślę że nie bo nie zrewolucjonizował futbolu i jak wyżej zawsze mu ktoś wyjedzie z tą LM czy słusznie to nie wiem ale to tak samo jak z SUarezem w tych rozgrywkach słabo i to fakt.
0
@Salchent Jak sztab medyczny się utrzyma to tego Roberto będziesz na murawie podziwiał jak łata dziury.
0
@cules100pro Messi jest najlepszy ale reprezentacja z nim nie wygrywała wszystkiego i to nawet jak wiózł ich wszystkich na plerach.
Więc jak nie wygrywali to nie chcieli jak pewien klub z Madrytu?
@Allbi No w tym jest chyba trochę problem że anka nie ma konkurencji i na tle reszty to właśnie jest tą bizneswoman.
0
@ikar34 Nie mogą bo?
1
@Emhyr Tylko historii jestem pewien choć jakby trafiła się II WŚ to było by ciężej.
Polski może o ile reformator edukacji nie rzucił by na stół jakiś swoich lektur, bo klasyków się nie boję.
0
@Kondziubarca Messi to wszystko "zakłamywał" popatrz sobie na dorobki Realu wtedy już nie będzie to tak tragicznie wyglądało. No i nasza jedyna strzelba się zacięła a to kolosalny problem.
0
Niezły wariat i ksywa zobowiązuje widać to zwłaszcza po 9:33 szkoda że w Barcy wytrzymał tylko 3 miesiące....
4
Wczoraj to miałem kupę śmiech jak te same osoby co widziały piorunującą różnicę dzięki samemu FdJ a potem Pedriemu z atleti wczoraj pisały że jednak różnicy nie ma :)
5
@wierbafcb To gdzie byłeś w 2010 roku tym bardziej ze całe podium miało te same trofea klubowe ale to miejsca 2 i 3 miały puchar świata :O
0
No alba musiał by kochać klub ponad wszystko by odejść do innego klubu i zarabiać 5 razy mniej :)
0
Pedri wszedł drzwiami bo futrynę trzymał Coutinho, nie powinniśmy o tym zapominać.
Przypominam sobie słowa komentatora hiszpańskiego że we wrześniu gdy chodziło o Torre bylo słychać entuzjazm w słowach Xaviego po mundialu już nie.
0
Tak to wygląda https://pbs.twimg.com/media/CnLlDC_XgAEL54n?format=jpg&name=small
0
@Hosh A jak drużyna dorównywała? Obecne MC też by większość meczy z tamtą Barcą przegrywało.
0
@arasz1819 No właśnie dziś widziałem jak jest nikim.
Nie nie czekam,ja to bym chciał żeby wszyscy grali fajnie i żebym miał przyjemność z oglądania. Jak Busquets odejdzie a Holender nie będzie chciał to powinien dostać żelazną szansę na DP, tylko że to nie wygląda zbyt optymistycznie bo każdy test na DP zawalił.