1

@Greenalley A to jak zacznie strzelać w newcastle to to oznacza ze jakby dostał sezon w Barcy to tez by strzelał?
Bo tak to nie działa i nawet jak odpali w PL to nie mają za co przepraszać.

1

@Arkon Szczerze nie wiem, może już nie będzie mógł ale będzie chciał i tak to będzie wyglądało bo nie będzie potrafił powiedzieć dość a trudno będzie go odstawić. NIe był by pierwszy i nie był by ostatni.

Dla mnie last dance jak to tu nazywają czyli pożegnalny sezon jest nie do przyjęcia, z wielkim bólem tworzymy drużynę, piłkarze wreszcie muszą pokazywać na co ich stać a nie chować się za messim a tu powtórka i ustawianie drużyny pod Argentyńczyka(zaraz tu wyskoczy mistrz zakonu oblężonej twierdzy z Rosario który będzie wciskał kit że pod niego nie trzeba nic ustawiać ale to są brednie) tak pewnie wyjdziemy z tej przeklętej grupy ale na trofeum w LM nie ma szans więc szkoda fatygi, choć z minimalną pensją klub by trochę zarobił jak by wrócił.

Jeśli jeden rok Messiego to widomo że wolę młodego.


0

@Arkon Jeśli Messi tylko na rok to wiadomo że młodego, ale gdyby dał radę pokopać z te trzy sezony i Xavi umiał by to ustawić to chyba Messi tylko ze w przypadku drugiej opcji jest sporo niewiadomych.

0

@RosjaninBut Uważasz że ktoś mu da na wyspach lepszą pensję niż obecnie dostaje w Barcelonie.

2

@PatrychoO Nie on miał problemy z Messim od ponad 13 lat i ciągle go krytykuje, ale już nie pamiętam o co to chodziło.

1

A można grać za darmo? Z tego co pamietam to był jakiś dolny limit tylko że to było przy przedłużaniu umowy i nie wiem czy tam była korelacja w stosunku do poprzedniej pensji.

Załóżmy nawet ten milion wspomniany niżej i brak premii za podpis a ten transfer jak w micie spłaca się z koszulek :)

0

@Sawik_10 No myślenie wielopłaszczyznowe wymaga by pomocnika nie rozliczać tylko z kluczowych podań.

1

@don'T.R.I.P.e Dzieciak super z tym pozytywnym bezczelnym graniem teraz tylko mądrze nim gospodarować żeby się rozwijał.

1

@don'T.R.I.P.e Chciał podać więc tak czy siak asysty by nie było.

1

@Adamski69 Akurat tylko raz w tym sezonie powtórzył się skład.

0

@Kapitan_SW No dla kogoś kto ma być najlepszym trenerem w historii to zawsze będzie podnoszone, tym bardziej że nie obejmował romy i Sevilli tylko przejął obrońcę trofeum z Monachium z świetna kadrą, czy później mógł bawić się transferami w MC i układać to jak chciał.

Nie do końca sie zgodzę Xavi jako lider właśnie z amigosami wygrał Euro na które czekano tyle czasu i to Aragones dał mu tego kopa że wszedł na najwyższy poziom o czym on sam mówił.

0

@Sapos93 Trochę Lewemu można zarzucić ale nie brak profesjonalizmu, a odpowiadanie na takie pytania też jest już w obowiązkach piłkarzy.

0

@Emhyr A ktoś złamał tą klątwę że piszesz o starych czasach.

0

18 strat Koundé :O
21 strat Brazola :)
Nieźle tam się chłopaki bawiły na prawej stronie.
Dodając do tego Pedriego z 15 to już w ogóle jakiś sabotaż.

0

@AFA90 No widzisz w artykule jest tercet napastników, jak dla mnie najlepszy tercet to jednak Xavi Iniesta Busquets, od MSN wyżej też postawie jak w trójkątach klepali Xavi-Iniesta-Messi.

0

@Majkel34 Myślę że nie bo nie zrewolucjonizował futbolu i jak wyżej zawsze mu ktoś wyjedzie z tą LM czy słusznie to nie wiem ale to tak samo jak z SUarezem w tych rozgrywkach słabo i to fakt.

0

@Salchent Jak sztab medyczny się utrzyma to tego Roberto będziesz na murawie podziwiał jak łata dziury.

0

@cules100pro Messi jest najlepszy ale reprezentacja z nim nie wygrywała wszystkiego i to nawet jak wiózł ich wszystkich na plerach.
Więc jak nie wygrywali to nie chcieli jak pewien klub z Madrytu?

@Allbi No w tym jest chyba trochę problem że anka nie ma konkurencji i na tle reszty to właśnie jest tą bizneswoman.

0

@ikar34 Nie mogą bo?

1

@Emhyr Tylko historii jestem pewien choć jakby trafiła się II WŚ to było by ciężej.

Polski może o ile reformator edukacji nie rzucił by na stół jakiś swoich lektur, bo klasyków się nie boję.

0

@Kondziubarca Messi to wszystko "zakłamywał" popatrz sobie na dorobki Realu wtedy już nie będzie to tak tragicznie wyglądało. No i nasza jedyna strzelba się zacięła a to kolosalny problem.

0

Niezły wariat i ksywa zobowiązuje widać to zwłaszcza po 9:33 szkoda że w Barcy wytrzymał tylko 3 miesiące....


4

Wczoraj to miałem kupę śmiech jak te same osoby co widziały piorunującą różnicę dzięki samemu FdJ a potem Pedriemu z atleti wczoraj pisały że jednak różnicy nie ma :)

5

@wierbafcb To gdzie byłeś w 2010 roku tym bardziej ze całe podium miało te same trofea klubowe ale to miejsca 2 i 3 miały puchar świata :O

0

No alba musiał by kochać klub ponad wszystko by odejść do innego klubu i zarabiać 5 razy mniej :)

0

Pedri wszedł drzwiami bo futrynę trzymał Coutinho, nie powinniśmy o tym zapominać.

Przypominam sobie słowa komentatora hiszpańskiego że we wrześniu gdy chodziło o Torre bylo słychać entuzjazm w słowach Xaviego po mundialu już nie.

0

0

@Hosh A jak drużyna dorównywała? Obecne MC też by większość meczy z tamtą Barcą przegrywało.

0

@arasz1819 No właśnie dziś widziałem jak jest nikim.
Nie nie czekam,ja to bym chciał żeby wszyscy grali fajnie i żebym miał przyjemność z oglądania. Jak Busquets odejdzie a Holender nie będzie chciał to powinien dostać żelazną szansę na DP, tylko że to nie wygląda zbyt optymistycznie bo każdy test na DP zawalił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?