1

@blaugrana158 Jak wyżej Balde, Araujo bardzo się rozwinął.

1

@KamQiX Ja do tego inaczej podchodzę: Jeszcze się taki nie urodził co wszystkim dogodził a na LR wciąż są płacze że ktoś płacze.

Ja jestem w rozkroku jeśli chodzi o ocenę, świetnie że liga idzie dobrze, ale martwią kolejne europrzekopy.

Martwi to że tracimy dwóch zawodników i gra się rozsypuje, to że nie ma planu B i że ciężko będzie o mocne transfery.

Nie rozumiem za to płaczu o młodych bo i tak gramy młodą 11 i bardziej odbieram to płacz by wbić szpilkę. Choć też przyznaję że pewnych decyzji nie rozumiem.

Ogólnie progres jest słabo dostrzegalny w ogólnym spojrzeniu, klub był w dramatycznej sytuacji Laporta poszedł va banque i nie poszło jestem ciekawy długofalowych skutków.

Martwi też to że pod Nou Camp są chyba jakieś katakumby i co kilka dni kolejny trup wylatuje, w LM był nawet pedofil :( ten klub był kilka lat zarządzany na dramatycznym poziomie w 1-2 sezony tego się nie da naprawić.

No i najważniejsze spostrzeżenie, o cierpliwość będzie szalenie ciężko tym bardziej jak Laporta populistycznie stwierdził że tu nie ma sezonów przejściowych co

0

@haryveb944 Dembele zostaje, bo jako jedyny drybluje i umie puścić prostopadłą piłkę.

0

@Sulimo No ja już dawno pisałem że odbijemy się gdzieś za jakieś 5 lat a jako że zostały 4 to podtrzymuję moje zdanie, Laporta zagrał va banque w tym sezonie i przegrał, odczujemy tego skutki.

8

Że też taki crejzol jak Romario teraz tak ładnie się prowadzi :)

12

Trudno mi sobie wyobrazić Alonso wygrywającego z Albą na równych warunkach ale może mam słabą wyobraźnię.

0

@Encore W obronie Kounde jescze jakoś by wyglądał ale z messim na papierze na PS to musi być ofensywny PO

0

@MesQueUnClub96 Ale dlaczego mamy cię przepraszać? Oceniamy go za dyspozycję z ostatnich meczy a nie za to jak będzie wyglądał za pięć miesięcy.

0

@Ls0811 A gdzie w twoim środku ukryło się to że zboże nie spełniające wymogów trafia do naszych żołądków?

2

@Firestone Pewnie bardzie tęskni za karnawałem i tancerkami niż za murawą.

0

@sidi12843 Już samo to że mamy zaległości wobec trzech poprzednich powinno ci odpowiedzieć dlaczego.

0

@mateusz1989VeB Wybacz ale ja tego "szło" nie widzę u ansu raptem dwie dobre akcje na cały mecz.

0

@Kondi99 Hiszpański komentator jakiś czas temu mówił że w wywiadach jest znaczna różnica w reakcji Xaviego, jesienią było czuć euforię w jego słowach a teraz o tym nie ma mowy.

Więc może zwyczajnie jest słaby, wielu było już młodych co mieli być gwiazdami a nie poszlo, ostatnio Puć przypomnij sobie jak tu Koeam obrywał że na wypożyczenie go wysyłał( choć będąc uczciwym to riki tiki powienien dostać szansę u EV jak był w gazie i to na konto słowiańskiego przykuca idzie jego talent)

0

@SinMistico A jednak nie.

0

@kamiVeB Skąd takie przeświadczenie, procent wygranych drybligów w tym sezonie ma na porównywalnym poziomie i na wyższym niż w pierwszym jego sezonie.

0

@BaroPodertos Busquets to mój ulubiony zawodnik z kadry, każdy kto ma oczy chyba widział że daje ogromną jakość do czasu zderzenia z silnymi zespołami w Europie, w głównej roli już go nie widzę, bo nie zapomiinajmy ze on i FdJ są beneficjentami Gaviego na skrzydle.

Skoro FdJ jest niesprzedawalny to niech dostanie wreszcie sezon na DP i wszystko będzie jasne.

0

@PatrykBarca Zgadza się ale skoro będziemy mieli na celowniku talent za 40 to co stoi na przeszkodzie średniakom PL zaoferować 60.
Powinienem może to uściślić ale chyba grozi nam znów okienko z zasadą 1:1, ciężko będzie znaleźć kogoś kto za takie pieniądze da duże szanse na wejście z buta do drużyny, obym się mylił.

0

@VegetaPolska Jesteśmy zaprogramowani by zazdrość odczuwać. Piszę o zazdrości a nie o jej radykalnych odmianach.

0

@PatrykBarca Nie wiem bo go nie widzę na treningach w stosunku do naszych skrzydłowych i nie wiem jak by wyglądał po 5 meczach. Trudna sprawa zresztą czy kupimy kogoś lepszego za 40 baniek skoro Abde tyle kosztuje?

1

@MESSIah16 A możesz kogoś uderzyć jak wisi ci kasę na przykład?

0

@norbi77 Sam chętnie postawił bym na młodych ale nie do końca do się grać 20 latkami o mistrzostwo jak niektórzy się tu dopominają, bo prawdę mówiąc my mamy młody skład i tak średnio doświadczony, młodzi to akurat wyłapują przekopy na wysokim poziomie.

Tak jak piszesz z cierpliwością, choć ja osobiście jedno dwa niezłe nazwiska bym chciał zobaczyć, PO i LS to mus, nie wiem czy nas młodzież tam uratuje Abde zasłużył na szansę na przykład, no i pora zastanowić się czy FdJ podoła na DP.

0

@LM10GOAT Kiedy nalał tym ciepłym moczem?

2

@Firestone Jak dla mnie najbardziej przehajpowany ŚO ostatnich lat, jak widzę go w tych wszystkich rankingach najlepszych dekady to mnie ściska.
A i żeby nie było bo zaraz ktoś wypłynie jest dobry ale nie aż tak jak o nim pisali.

1

@Kengo Polecam Sillmarilion przeczytaj i zrozumiesz że kolega wyżej piszę prawdę że się mylisz.

1

@Barca1992 D: Bo samo obrona też jest w pewnym sensie przemocą a nie wyobrażam sobie żeby się nie bronić. Z przemocy już wyrosłem.
Zresztą dziś mam dużo śmiechu jak widzę gości co do więzienia wysyłali 17 latków bo bójkach a wielkiego urusa stawiają na piedestale bo z zimną krwią zaczaił się na gości co mu rodzinę obraził.

PS Gabriel Milito też kiedyś wyzywał matkę Diego Milito :) co tam się dziać musiało później :O

4

@sendesara Urus stoi w miejscu? No to odpal sobie mecz z zeszłego sezonu i zobacz jak czuje się z piłką przy nodze, i kiedy koledzy go "nie widzą" przy wychodzeniu z spod pressingu.

Z Kounde też się nie zgodzę sam w wywiadach mówił o tym ze wie że obecnei jest potrzebny na PO.

0

@Szklaner Ale co ma piernik do wiatraka ja piszę o czasie obecnym i torre nie o simonsie bo on mnie nie obchodzi wybrał swoją ścieżkę i i mam nadzieję ze to koniec jego tematu( no i odbudował się nie grajac w wielkim klubie w silnej lidze ten kamyczek jeszcze wrzucę) i to nie moja wina że EV pan cantery nie potrafił się zdecydować kto się nadaje z młodych do gry przez większość swojej kadencji.

1

@DonCarletto Mnie tam bardziej śmieszą wierzący którzy kultywują pogańskie zwyczaje czy to zagarnięte przez kościół czy nie, a nawet wytwory popkultury.

1

@Sulimo Zwarzywszy na to że pewnie czeka nas reguła 1:1 i biedę na LS to jego sprzedaż nazwał bym szaleństwem, chyba że oni zobaczą na treningach coś więcej. Ale patrząc na to co się wyrabia na LS to szansa się należy.

0

@arasz1819 No dla mnie nie jest to brak Pedriego odczuliśmy bardziej.

Ja jestem z tych którzy FdJ oceniją ok, raz lepiej raz gorzej jednym słowem gra w kratkę. No to fajnie że widzisz szybciej tylko czy to rzeczywiście widzisz czy się doczekałeś to dwie różne sprawy. Bo Frankie zaczął naprawdę dobrze grać jak Gavi poleciał na skrzydło tego jako fan Ansu na pewno nie przewidziałeś.

A co takiego pokazał?To była krótka gra. Ok był genialnym 16 latkiem a czy to co pokazał jako 16 latek urwało by z zachwytu wszystkim głowy jak ma 20, no nie.

Do 10 się nie odnosiłem, o ile zgodzę się że kandydatów nie było zbyt wielu, to albo ktoś mu źle doradził albo za szybko uwierzył że jest już piłkarzem wielkim, ten numer jest zwyczajnie za ciężki nawet dla dojrzałych zawodników, zagrali va banque i przegrali zwłaszcza ci którzy to organizowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?