Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cotutajsiedzieje 10 lat temu bym nie uwierzył że kiedykolwiek wybrał bym z tych dwóch Ankę.
0
@Firestone Stare ekspert pracujący w pewnym francuskim klubie który raczy nas swoją wiedzą pisał o tym pół roku temu.
0
@Cygan BRC Ktoś kto idzie do polityki a na sztandarach ma jej zmianę i uzdrowienie a potem "łączy" się z psl sam się ujawnia że pitolił jak potłuczony.
3
@Gracek10 Na pewno jakby miał kilka centymetrów więcej jak CR to na papierze powinien strzelić więcej goli, tylko czy to nie był by już inny piłkarz, ogólnie to właściwie to nie pamiętam by Messiemu kiedykolwiek zarzucano brak etyki pracy z wyjątkiem tego że jako dzieciak R10 z Deco wyciągali go do nocnych klubów ale czy tam był brak etyki, to już było by chyba poza skala naciągania.
0
@Kengo Mbappe potencjał dużo większy niż urus, no i ile tego świetnego suareza w Barcy zawdzięczamy Messiemu.
Akurat widziałem lepszego, miał ksywkę Il Fenomeno.
0
@AdiKingu96 No ja tam wyżej cenię Xaviego Iniestę i Busquetsa, o wiele dłuższa ta historia była, synergia dla mnie również lepsza.
0
@sidi12843 Rivaldo.
0
@Deathwing112 No popatrz a ja tu od tylu lat i nie słyszę przynajmniej od normalnych ludzi, no ale jak się uporczywie szuka to pewnie się znajduje.
0
@require No te statystyki to chrzczone ostro.
0
@kiper09 Mnie tam się to podoba bo kościół jeszcze bardziej się bunkruje zamiast rozliczać, jedno pokolenie i będą zlicytowaną sektą.
0
@Encore Akurat wiele można o jednym i drugim napisać ale na pewno nie że tam są fajerwerki(moje kiepski tłumaczenie explosive)
0
@tristan87 To w sumie dziwne bo raz komentował mecz koleś który z nim był w jednym klubie i mówił że on inaczej się do niego zwracał po imieniu niż ŻuL :)
Dwa właśnie mówił że w rozmowie Francuz powiedział mu że woli grać na ŚO.
0
@Krystian1588 A ja tego meczu nie lubię, bo jak dla mnie to masche wykosił wtedy di marie i zawsze mam to z tyłu głowy.
1
@kakusus Nie wiem jak cały mecz wyglądał bo oglądałem tylko ostatni kwadrans i mam odwrotne spostrzeżenia, za mało grali do Messiego.
No Dembele w tym sezonie nie miał żadnych problemów z bronieniem.
No mnie skład psg nie urywa pupy a widziałeś ławkę tej potęgi ona jest podobnego poziomu co nasza obecnie słabiutka, tylko że my nie możemy kupować a oni mają nieograniczone budżety.
0
@Klimach fan Tak samo jak niektórzy nie mogą przyjąć nic krytycznego wobec Wojtyły, Piłsudskiego czy w wielu innych tematach jak na przykład Szmalcownikach.
0
@karszun @malicinho @require To tysiąclecie, wszystkie w fazie pucharowej
16 spotkań 6 wygranych Bayernu 3 razy przechodzą dalej.
ostatnie 10 lat
6 spotkań w dwumeczach przekopy.
5 lat 2 spotkania odpadają po remisie i porażce.
0
@Sulimo Widać ale kilka lat temu jak były kontrowersje to bvb i federacja pokazały kwity że jest ok, w takim razie wstyd dla federacji bo bvb to można rozumieć.
1
@Sysia11 Wiesz te oceny na podstawie algorytmów często zakłamują sytuację.
Barca-Valencia sofascore Ronald Araujo 6.1 najgorszy na boisku ex aequo z bramkarzem rywali. A każdy kto miał oczy wie że Urus na pewno najgorszy nie był.
@MrKozamm Czy ono takie wielkie, ten skład to pupy nie urywa a ławka to równie uboga jak nasza o może i gorsza.
1
@Pawel13sz To łap do kompletu
https://ibb.co/WtpN6RD
0
@LjakRoberciik Dragon ball ale tylko za emocje, bo jest produktem takim sobie.
0
@Emhyr Kounde też momentami wygląda jakby się zaciągał.
2
@SciFunMaRacje Pomocny byłby wiek.
Dla starszych polecam Moster, Psycho Pass, Ergo Proxy, Serial Experiments Lain a jak coś lżejszego Tokyo Ghoul, Claymore jak podejdzie ci Atak tytanów, Ginga Eiyuu Densetsu.
Z filmów anime polecam Perfect blue i wszystko co wyszło z pod ręki satoshi kona, jak i całą filmotekę studia Gimbli z takimi perefkami jak Grobowiec świetlików
Co do kosza to polecam Slam Dunk choć manga na dużo wyższym poziomie.
0
@tomek8756 No ale gdzie tu widzisz absurdy kłamczuszek po prostu nie sprecyzował gdzie się zgłaszają, a zgłaszają się do rajów podatkowych :)
0
@Nowy1103 Ale ten dokument nie opiera się tylko na papierach sb, to seria i już odcinek o Ameryce udowodnił że wiedział bo trzech księży z imienia i nazwiska powiedziało że informowało wojtyłę i to w cztery oczy. Jeśli ktoś potrzebuje za dowód znaleźć różowy pamiętnik w którym wojtyła przyznaje się że wiedział i do tego był uzależniony od kremówek no to nie znajdzie dowodów, a archiwa kościelne już zapewne płoną, bo taka rysa dla upadłego już kościoła to dramat.
1
@Comfortable_ No Ansu to tak średnio biega.
2
@Nano22 Podam tylko różnice
4. Rafa Márquez
7. Luís Figo :)
9. Ronaldo
11. Rivaldo
12. Rafinha
14. Thierry Henry
15. Jari Litmanen
16. Sylvinho
17. Gaizka Mendieta
19. Messi
20. Ricardo Quaresma
21. Lucho
23. Oleguer
24. Yaya
0
@Sawik_10 A z mascherano pamiętasz mecze w pomocy? Przecież to był kryminał jak gość wyglądał, jako ŚO miał już dużo łatwiej choć prawdziwy ŚO posadził go na ławce dość łatwo problem tylko że z tym ŚO to były żarty jeśli chodzi o kupowanie.
3
@lucas/catalan Przecież autor kilka lat poświęcił na ten cykl i to kolejny odcinek, wiec teoria z wyborami słaba.
0
@Sysia11 Raczej co do ofensywnych masz rację, defensywni mają dłuższe kariery.
1
@michal26 No mnie to rozbraja jak nowe ugrupowania które mają zmienić scenę kleją się do PO czy Pis hołownia poszedł na całość i liże sie z psl, co tu może w dłuższej perspektywie nie wyjść :O