0

@Faro No nie każdy jest gotowy na batalię medialną z Laportą, akurat patrząc po Fatim to po dwóch tygodniach sam by się spakował jakby go przeturlali w mediach.

0

@Faro Tak o przedostatnim .

0

@ClassicRock Właśnie miałem ostatnio dyskusję z kolega o sytuacji pobliskiej jego zamieszkaniu szkoły rolniczej, gdzie mają problem z pracownikiem który tyrał tam nocki i niedziele ale z racji konfliktu o jakieś garaże zatrudnili ostatnio młodego pracownika który o godzinie 16 mówi pas, co ogólnie nie ma szans na sukces w dłuższej perspektywie, ale zadałem pytanie koledze i towarzystwu wszyscy 40+ kto jest mądrzejszy w tym wszystkim czy ten stary gość który walił nocki niedziele i święta czy ten chłopaczek który za tą samą kasę robi tylko to co ma w umowie do 16 i powiem tak towarzystwo zamilkło i tylko skwitowali że dawniej byli inni ludzie.

0

@FcPortoFan1999 Neymar, przystojny młody zna język, zna zespół dostępny oprócz 11 marca.

5

@Faro No to jak mu się nie chce to to samo jak Depay inny klub.

Jak trener cię nie chce to musisz mu udowodnić że warto dać ci szansę co zazwyczaj oznacza większe zaangażowanie, a nawet jak to nie działa to robisz co należy i czekasz bo może przyjść moment że trener nie będzie miał wyboru i dostaniesz minuty.
Tłumaczenie go że został dobijany jest śmieszne, dostaje kupę kasy i ma zapieprzać, człowiekowi słabo się robi jak Ferran grający od początku w 88 minucie zapyla za kontrą a panicz spaceruje. Po czymś takim to narzekania i płacze nawet uzasadnione o minuty tylko rozsierdzają kibiców klubu.

0

@tbas @aleksandrowielki No to już są problemy z szanowaniem zawodników, czasami niektórzy patrzą na dzieciaki przez różowe okulary i może potem zawód ich tak zmienia, bo innego powodu takiego określania wychowanków nie rozumiem.
Nie było dużego pola manewru, ale z tą 10 to przesadzili wszyscy. To było zagranie godne kozaka bez układu nerwowego jak widać Fati takim kozakiem nie jest. Choć jest też opcja że jest bohaterem i jako jedyny odważył się po ten numer schylić, może kiedyś to wyjdzie.

A jak pomylił szkółki? Do La Fábrica "produkt" lepiej pasuje to oczywiście żartem :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Medium Całkowicie inne kariery porno, a to inteligencja jej urosła jak przestała być dmuchana?
Sasha 234 filmy+62 jako reżyser
Mia 5 filmów
NIe wiem co ona tam na tym of skrobie bo żadnej z tych pań twórczości nie śledziłem ale jednak jak absurdalnie by to nie brzmiało to jednak z nich dwóch to ona może moralizatorkę zgrywać.
No tak bo sasha jakby była lucy z arizony to miała by taki sam zasięg w stremingu czy w mediach i kontraktach reklamowych.

0

@aleksandrowielki @tbas @Bzyczekk No był genialnym 16/17 latkiem, czy to co pokazywał wtedy pozwoliło by go nazwać genialnym 20 latkiem.
A to czy byłby graczem wielkim bez kontuzji to wróżenie z fusów to że miał na to papiery nie przesądza sprawy.

0

@Emhyr Szkoda że w Europie nadrobili.

3

@Rhaan No argument jest idiotyczny bo Iniesta ma naprawdę niezłe statystyki asyst. W LM jest tylko jeden pomocnik z większą liczbą asyst idealny przykład by obalić twoje rozumowanie Ozil, potwór liczbowy ale wymagający specyficznego ustawienia zespołu i z racji tego wszędzie w dłuższej perspektywie odsuwany.

1

@Messiah10 Lapcio korzysta z kuponów ze zniżką od Flo.

26

@lukkobe Nie, powinien strzelać Kessie a nie mentalne wraki, to był karny przy 1:0 a nie 4:0 na podbudowanie.

1

@szkutnik91 Karny to jeszcze nie gol nie widziałeś :)

0

Zaraz Valencia zrobi to samo co Cadiz.

1

@barcanawieki No kiedyś musiał odpocząć, gavi wraca na następny mecz ?

0

@Bartula A co ma jeden do drugiego i dlaczego przywołujesz gracza Realu?

0

@damianfcb105 Sąd takie informacje, nieprawdziwe do tego.

0

@damianfcb105 Środkowy napastnik jest wyżej w hierarchii :)

1

@Kapitan hawk No Vidala na lewym brakuje

0

@ACRAB95 Tylko czy fenomenalny 16 latek byłby tak samo odbierany jak 20 latek, bo chyba odwoływania do przeszłości nie są do końca na miejscu.

1

@PatrychoO No pamiętam że rok po transferze nałożyły się dwa wywiady zaprzeczające sobie ojciec mówił że chciał by został i ney mówiący że też wolał zostać.

0

@require
26 września-Co się dzieje z Ansu Fatim? Sport
19 września-Trwa oczekiwanie na powrót Ansu Fatiego do pełni formy. Mundo

Więc pomijając że pisarczyki szybciej takie rzeczy wyciągają, to w sumie masz rację.

0

@kamil9040 No i właśnie ci starsi ludzie kiedyś dziś mogą teraz to zmienić robiąc 4 dzieci, ciekawe ilu się skusi.

0

@YoungMan Wszyscy nasi skrzydłowi to loteria, z tym że Fati ostatnio losuje tylko źle. Problem jest taki że zarówno Brazol jak i Ferran lepiej wyglądają na prawej stronie. Chyba najlepsze ustawienie na papierze to A-F-R

3

@barejant
LL Robert Lewandowski 15 od dwóch miesięcy w słabej formie .
PL Tylko Kane i Hohland mają więcej
SA Osimhen 19
L1 Trzech zawodników tyle samo lub więcej
ED Jeden tyle samo goli
Więc gdzie to zatrzęsienie 7 zawodników ma takie samo lub lepsze wyniki niż Robert w Barcelonie gdzie wciąż składamy wszystko do kupy.
Mane i CM nie mają więcej goli od Ligowego roberta we wszystkich rozgrywkach, niech razem skończą sezon z 50 jak w zeszłym sezonie Robert to będzie sukces.

Akurat Robert jest nam niezbędny z prostej przyczyny bardzo potrzebujemy zawodnika który dołoży nogę albo nawet tyłek byle by strzelił, bo mamy niezwykle słabo strzelający skład, kane brzmi fantastycznie ale on tylko 4 razy przekroczył barierę 30 goli i tylko raz 40
kto dołoży pozostałe 30-40 goli?
Ja jestem fanem Dembele ale ile on dołoży 12-13, Brazol pewnie jeszcze gorzej, Ferran Ansu. Pomocnicy? No braknie ci tych goli by walczyć o mistrza.

0

@FcPortoFan1999 Było by świetnie, sędzia musiał by się natrudzić by Real wygrał bez oddania żadnego strzału.

@Pewex Top Europy ale nie w Europie.

1

@lukasz222 Nie, mają iść do pierdla do końca życia, skoro zabili człowieka. Jeśli ktoś uważa że jak tu kolo wyżej zasugerował że panienka napuściła gówniarzy by zabili dzieciaka to ok ma do tego prawo, takie samo jak moje by uważać że nie planowali go wysłać na tamten świat. A wszystkiego się dowiemy jak poznamy dowody.

0

@Krzysztof1987 Gdzie ten Iniesta nie miał statystyk?

0

@FCB_dimiC Powinien, tylko że to nie zawsze tak się kończy.

@TheNekro94 @Medium @Trojanek23 A gdzie ja ich bronię że już tu dostaję wycieczki osobiste?
To banda gówniarzy którzy nie rozumieją co robią i tyle. Jak uważacie że oni złapali go i wykonali wyrok i od początku planowali jego uśmiercenie to ok, to wasze zdanie ale czy macie na to dowody? Ja uważam ze to grupa bezmówzgów jakich wielu którzy nie potrafili przestać i dlatego wkleiłem to czym jest zabójstwo.
@lukasz222 Dokładnie tylko nie że ich bronię, po prostu widziałem wielu takich co nie potrafili przestać a następnego dnia dochodziło do nich to że jakby ich ktoś nie odciągnął to mieli by kogoś na sumieniu.
@Donnie_Darko No a to w sądach nie padały wielokrotnie wyroki które jednak mimo podobnych przebiegów wydarzeń jednak skazywały na pobicie ze skutkiem śmiertelnym a nie na zabójstwo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?