Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Irmscher10 Widocznie nie przyznaje się do coverów ojca.
1
@Comentateiro Wiec o czym jest ten wpis, bo ja w tej wypowiedzi nie widzę nic nagannego. No i czy w przypadku pociągu powinno się pisać o potrąceniu a nie o właśnie wtargnięciu.
0
@Rust_Cohle A jak tam samograj taty martino? Większego samograja ciężko dostać.
1
@VamosRakieta Vlad dorzuć czosnku....
1
@Compadre Ale wiesz że jego agentem jest cury który przekręcił barcę na miliony...
2
@Comentateiro Można być nieuprawnionym by gdzieś przebywać jeśli jesteś na peronie i schodzisz na tory to właśnie jesteś nieuprawnioną osobą.
1
@Pawel13sz Jak definiujesz tą jakość? Goli na pewno nie. Rozegranie może, tyle że Robert grał w Baya Pepa obecne klepanie czy technika zawodników Barcy nie robi na nim wrażenia.
Fajnie że Kane ma zmysł do gry kombinacyjnej i mógłby notować asysty tylko zadam pytanie kto by te gole z jego podań strzelał :) bo mamy wyjątkowo w tym aspekcie nieporadną drużynę dlatego właśnie nas tak boli słaba forma Roberta.W obecnej sytuacji to właśnie Robert jest lepszym wyborem trzeba mu tylko dogrywać piłkę a i z tym są ostatnio problemy.
0
@Rastafarnianin Dopiero teraz dowiedziałem się że ona wygrała :)
0
@Tomek54321 Ten klub jest zepsuty na każdym poziomie jaki może być, kurde wisienką na torcie był pedofil w LM.
1
@Fenelon W którymś roku na halloween był też przebrany za zamaskowanego bandytę :)
1
@Kamilos84 A gdzie uczciwi kowboje wymierzający sprawiedliwość bronią palną?
0
@Rastafarnianin Siostra mi poleciła nataszę podobny poziom :)
@RobiS Bo komuś o pozycji sanah nie opłaca się eurowizja bo jesteś powiązany kotraktami z tvp.
0
@Persili Kuszczak był też na MŚ więc gdzieś się dobrze wkręcił :)
1
@Emhyr Za dzieciaka kibicowałem też Deportivo La Coruña więc jakbym miał koniecznie komuś to im, ale chyba nikomu i oglądał bym tylko szlagiery i został niedzielnym kibicem piłki.
0
@Tasde A dla ratowników medycznych to masz kilka w miesiącu :)
1
@norbi77 Powielasz mit w LM 13 miejsce i tylko Ozil ma więcej asyst z pomocników, w LL 7 miejsce. Jak dla mnie świetne liczby, zwłaszcza jak grałeś w 433 jako pomocnik.
0
@cules100pro Ale wiesz że ludzie się różnią i LR to nie jedna osoba, no nie?
0
@Dari0G A to w innej obronie bez Erica to nie Niemiec stał na bramie że takie siłowe porównania wyciągasz?
0
@Worny Coraz więcej będzie wychodziło tych co go wychwalało a teraz będą go punktować :)
0
@MesQueUnClub_87 No mało a jednak wciąż dla niektórych zbyt odkrywcze
A i jak tam próbowałeś rybki?
1
@tbas Depay Auba? Jak gramy wrzutki to czemu wypchnęli de Jonga :)
1
@Mroziu Dla Barcy Xaviego to jednak najważniejsi byli Dembele i Pedri jeśli chodzi o kreowanie w ofensywie.
2
@vangoor No oby tylko ten Kounde się obudził bo ostatnie mecze słabiutkie.
0
Ciągle widzę te płacze o LR że to źle tamto źle w czym przoduje jeden użytkownik i tak mnie to zastanawia czy LR to jeden byt?
Jeden wciąż dopomina się o Fatiego drugi nie może patrzeć na Busquetsa inny nie widzi bez niego składu, część uważa że tyle wystarczy druga połowa że Pedri wytrzyma jeszcze jeden mecz, itd, itd.
Część chce pięknej gry, inni mają więcej cierpliwości, garstka będzie pisać o karawanie bo liczą sie tylko punkty.
To dość proste. TAK! Xavi nie ma szans dogodzić wszystkim bo każdy patrzy na futbol inaczej, i w składzie widzi inne nazwiska. Więc zawsze znajdzie się grupa osób która będzie narzekać.
2
Ja to właściwie nie wynikiem ale zaangażowaniem byłem zaskoczony, zakładałem że po meczu z MU Almería zapłaci podatek bo będą chcieli zamazać kolejny wypadek w Europie.
2
@Coutinho007 No i tu pytanie dlaczego skoro gramy wrzutkolonę pozbyto się takiego specjalistę od goli głową.
3
@Comfortable_ No instynktu do strzelania czy decyzyjności mu odbiorę ale z tą szybkością to się nie zgodzę, a tym bardziej nie widzę tego porównania do Mbappe.
1
@barcelonaLM No jednak ja bym tego nie porównywał. Projekt Xaviego ma już jakieś podstawy w londynie jest horrendalnie drogi składak.
0
@jaram se to gość ma lipę :)
https://www.money.pl/gospodarka/sroga-nauczka-dla-kopernika-sztuczna-inteligencja-zagieta-jednym-pytaniem-6869627414731360a.html
0
@agaFCB No i pojawia się pytanie skoro tak gramy to dlaczego skreślono drugiego de Jonga.