Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 No jak by nie Hiszpanie to "żerowali" by na niej Francuzi jak kto woli.
0
@KrychaFCB Szkoda bo ubyła by kolejna gwiazda z LL. A jest ich coraz mniej.
0
@Rl9k1nG OD dawna wiadomo że JK oszalał.
0
Nie wiem jak to będzie wyglądało liczbowo ale Eric który ma ponoć super wyprowadzenie piłki grał dziś obok kogoś kto ma jeszcze lepsze, cóż za wspaniały Duńczyk.
3
@Don Lucas Wciąż czekam jak mi Puć zamknie a nie czekaj......
A i zgubiłeś jeszcze Erica.
Z tym zamykaniem paszczy to bym się wstrzymał i poczekał na regularność.
Co do Niemca wrócił do formy, jak jej nie było to słusznie krytykowany.
Dembele akurat zawsze broniłem więc będę stronniczy.
1
@Worny To choroba nazywa się Pep w LM :)
3
Fajnie że Ferran miał dziś dobry mecz, ale czy powtórzy to z United zwłaszcza te wejścia z dryblingami.
0
@Lisek Nie śledzę wszystkich wywiadów ale komentator przed chwilą powiedział że nie ma już tego oczarownaia Torre u Xaviego jakie było słychać w jego głosie jesienią.
0
@Faro https://ibb.co/kB3gzth jak zwykle...
0
@matirix20 No ostatnio narzekał i kontrakt ostatni obniżał.
0
@Toretto To Ansu liczysz jako ŚN.
0
@Sysia11 Czy ja wiem czy byłby, więcej jest mega talentów niż mega piłkarzy.
0
@Malibu @Firestone No ja bym jednak Cocu wyże ustawił.
0
@Herato Mnie to zastanawia od pewnego czasu, skoro brązowy medal IO to trofeum to czemu srebro Euro nie jest.
0
Tylko dla ludzi o mocnych nerwach
https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-szypulski-jestesmy-w-trakcie-kryzysu-klimatycznego-zmiany-sa,nId,6599859#crp_state=1
0
@Sawik_10 Ale podania obiory wślizgi crossy itd też notują koledzy z zespołu a to one później przekładają się na G/A, nie róbmy z bramek czy asyst statystyk które zaliczasz tylko na poczet jednego zawodnika, bo w mniejszym czy większym stopniu pracuje na nie cała drużyna.
0
@AlwaysBlaugrana No to jeśli nie sprzedają tam ciotki Laporty to oznacza że jednak gadżety się kiepsko sprzedają.
0
@AFA90 Trzy to miał strzały, miał 56 kontaktów z piłką.
0
@kuz Ok możliwe. Równie możliwe jak powtórka z pućkiem, puki grywał od wielkiego dzwonu to miał tu rzeszę fanów podpierających się meczem gdzie za plecami miał trzech DP, ba nawet Xavi z kataru go bronił.
Przyszło co do czego ten sam Xavi wysłał go w odmęty poważnej piłki i nie zamierzam tu obrażać mls tylko odnoszę się do oczekiwań i tego co pokazywał w juniorskim futbolu.
0
@Graves No z tym się zgodzę ogólnie to brzuch mnie boli ze śmiechu jak widzę w jedenastkach reprezentacji Brazylii upchnięte nazwiska Neymara ale jeszcze bardziej abstrakcyjne są thisgo silvy czy Alvesy, no fajnie nastukali spotkań ale czy wygrali coś wartościowego :)
1
@norbi77 No to dość częsta wymówka, najgorsze że im się niestety sprawdza.
0
@betonito Bardzo dobrze niech ich tam skubie, mam nadzieję że już zawczasu przygotuje się na urodziny siostry, taki 7 marca to idealny dzień na podróż do Brazylii :)
0
@Krzysztof1987 Gdy Barcelona wróci na właściwe tory to takiego rozstrzału nie będzie do tego momentu trzeba liczyć że młodym wystarczy cierpliwości.
0
@SinMistico Czy ja wiem, zawsze znajdą się piłkarze którzy wybiorą markę mimo zarabiania 1-2 baniek mniej.
1
@Danny Gaucho Dziękuję pięknie królewiczu.
0
@kuz Czy w ogóle można przedkładać ligę na LM, wystarczy prześledzić ostatnie lata Barcy czy Realu. City ośmiesza swoją ligę od lat a w LM nie idzie, PSG podobnie choc mniej spektakularnie.
0
@cules100pro No ja uwielbiam Lucho ale uczciwie nazwiesz go trenerem wybitnym? w klubach tylko w Barcy było fajnie reprezentacja to też taka sinusoida.
0
@Danny Gaucho Dany ostatnio mi wyskoczył hattrick Rivaldo i miał dwa wolne w LM, strzelił ktoś 3 w jednym meczu top 5 lig albo LM i LE?
1
@Kazragore Zawsze to jakiś sposób na próby sprowadzenia szejków do hiszpańskich klubów.
0
@cris2706 Uważasz że CR na żadną złotą gałę nie zasłużył?