Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Dużo lepsi piłkarze niż Brazol odbijali się od Barcelony. Ale po to LM ma taki budżet by wychowankowie płynnie przechodzili do pierwszego składu i nie rozumiem analogii, czemu Pedriego nie przywołasz na przykład?
Przecież po leczeniu zachowawczym i tak mu się uraz odnowił, wiec już to dodaje kamyczek do ogródka że popełnił błąd. Ale tak najbliższe lata dadzą odpowiedź.
Nie, nie miał parasola ochronnego zarówno jeśli chodzi o czas po kontuzjach ani jeśli chodzi o pozycję w klubie, to ze klub chciał mało znaczy koronnym przykładem jest Samuel Umtiti.
Dembele przed Barceloną nie miał żadnych kontuzji oprócz urazu który wykluczył go na jeden dzień, kolosalna różnica.
"....podejrzewam że pod koniec tego srzonu forma mu wróci .Xavi o yym wie że to jest proces i na mój gust on zostanie."
No z tego zdania wynika że ty coś podejrzewasz a Xavi o tym wie ...
A mam ci dać linki jak Xavi chwali Depaya, jak chwali Desta przywoływanie wypowiedzi w eter nie ma najmniejszego sensu bo Xavi nikogo na konferencji nie skreślił.
No porównanie do Messiego bawi, zrobiono z dzieciaka wielką gwiazdę bo potrzebowano na gwałt bohatera patrząc na statystyki z czasu jego nakręcania też to nie było kilka klas lepiej niż obecnie.
No jakoś tak średnio wygląda minutowo skoro jest fundamentalny a Xavi woli na skrzydle pomocnika.
0
@require Fajnie ze wypominasz ze to obcy byli źli a potem wspominasz o Iosife Wissarionowiczu Dżugaszwilim
0
@ViscaelBarca2007 Są ale płatne, na darmowych nie znalazłem nigdzie tyle że szukałem 2-3 lata temu.
0
@skubi99 Nigdy nie widziałem by ktoś pisał że Mao okupował Chiny, albo Castro Kubę. Doszli do władzy rewolucją i tak się to określa a nie okupacją.
@marcin62 To fikołki podobne do tych że II WŚ to nie Niemcy a naziści wywołali
1
@Kitek1640 No jak dla ciebie gol jest wyznacznikiem i przekreśli to co do tej pory serwował to fajnie.
0
@Comentateiro Jeśli o to ci chodzi to ok, ale dużo większy wpływa miało to że gramy 4 pomocników a nie dlatego że wszyscy szukali Dembele.
Do grudnia?
1
@olejtm https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7041983#comment-7041983
1
@rayqi Prawdopodobnie też mam ten okaz gdzieś na strychu.
0
@Borneo Ale kiedyu on trafił do pierwszego zespołu, bo piszesz jakby to było pół roku temu.
No z tymi operacjami i leczeniem zachowawczym to sam chirurg go wyjaśnił.
No po to mamy szkółkę by wychowankowie wchodzili do pierwszego zespołu łatwiej, chyba jak na dłoni widać ze szkolimy pod siebie.
No Dembele to akurat dość uważnie obserwuję i nie miał nigdy takiego parasola ochronnego jak Fati, ba dwa razy od razu po zielonym świetle od lekarzy wracał na murawę, co kończyło się tragicznie nie ma tu nic podobnego do Fatiego.
To fajnie że podejrzewasz i fajnie że wiesz co wie Xavi.
No a na mój gust to nigdy nie był tak dobry jak uważano i nie będzie zawodnikiem wielkim.
A Xavi też dużo mówi i pewne rzeczy mówić musi.
0
@Comentateiro Jak na razie opóścił 3 mecze jak to wystarczy by wyciągać tak dalekie wnioski to ok.
0
@Comentateiro Znów wyciągasz wnioski bez powtarzalności.
0
@Faro Bo to nie są prawdziwe statystyki tylko wiedza/ albo nawet widzimisię pracownika sklepu i może właśnie te 6 tylko pamięta, ale dla kogoś zapatrzonego albo po prostu trollującego trzeba szukać spisku.
Twierdzenie że coś jest logiczne na podstawie domysłu to robinie kur z logiki.
0
@Borneo Ale zdajesz sobie sprawę że on kontuzję wyleczył na końcówkę kwietnia nie dwa miesiące temu.
4
@Pawel13sz Rivaldo.
Wreszcie ktoś by z dystansu strzelał.
1
@Pawel13sz https://bi.im-g.pl/im/07/f0/10/z17763847IH,David-Luiz-w-meczu-Ligi-Mistrzow-PSG---Barcelona--.jpg
0
@Borneo Tak, niech się "z kontuzjuje" wtedy będziemy mieli porównanie. Najlepiej niech się jeszcze na stół położy i niech mu łakotkę wytną, a przy dochodzeniu do zdrowia powinien koniecznie się jeszcze zapuści i wtedy już będzie można spokojnie i uczciwie ich porównać.....
0
@xDoMinO26x W sumie ciekawa sprawa bo miałem pisać że zaliczał bym je do poprzedniego bo żeby w nich grać to musisz wygrać* określone trofea z poprzedniego, ale np LM też tak można by traktować a nikt jej tak nie zalicza.
1
@tbas Popatrzmy na ostatnich reformatorów polskiej polityki, kukiz i holownia paktuja/paktowali z psl :)
1
@Vold94 No Bartomeu właśnie tak prowadził klub i opowiadał o miliardowym budżecie, wystarczyła pandemia i nie ma co zbierać.
0
@tomek8756 Że też dożyłem czasów ze winnicki rozkłada janusza polityki...
0
@Wossi61FCB No wedle źródeł to tak kręci się koło 7 miejsca więc na pewno zarabia dużo.
@Bogan Nie zarabia sporo więcej niż Pedri, ansu masz wyżej a pedri "tylko" 180.000
1
@Faro Ty ale skąd to 7 miejsce wytrzasnąłeś??? Wymyśliłeś sobie że jak nie jest w pierwszej 6 to na pewno jest siódmy i budujesz narrację ja pitolę...
2
@Nano22 Jak tak oczywistych rzeczy można nie wiedzieć XD
0
@Zoker przecież była afera o to przy przedłużaniu kontaktu @Rewolucja123
https://www.fcbarca.com/104805-dlaczego-barcelona-nazywa-ronalda-araujo-wychowankiem.html
1
@Hubsao O nie wiedziałem ze tyle lat w LM, dzięki.
Pamiętam ze kilka lat( a może to jeszcze dawniej) temu był jakiś zawodnik który przeszedł wszystkie szczeble jako pierwszy ale nazwisko mi wyleciało z głowy.
1
@AFA90 No tak ale komedii Mela Brooksa czy tych z Lesle nilsenem tez nie robią zbyt wielu.
Takie Hot Shots ,Pierwsza liga no i kiedyś kultowe Chłopaczki z sąsiedztwa
1
@Bezhistorii Może też walczy o fuchy dla swoich ludzi polityka to szambo.
0
@RosjaninBut Tak to jest z ludźmi którzy mogą kupić sobie wszystko że najbardziej kusi to czego kupić nie można.
No i nawet domniemanego gwałtu bym wybrykiem nie nazwał bo to jedna z najgorszych zbrodni
13
To chyba złotej piłki nie będzie :(
0
@Kidd Bo trzeba odróżnić wieś 20 lat temu od dzisiejszej gdzie na całą miejscowość z rolnictwa żyje albo dorabia jeden dwa domy, a coraz więcej pracuje w miastach, oni nie pójdą głosować na agrounię. Już pomijam fakt że wieś się wyludnia, bo raz młodzi uciekają dwa wskaźniki demograficzne dzietności które prze lata ratowały Polskę zbliżają sie do tych miejskich.
Po za tym wciąż dzieki osp PSL ma tam rząd dusz, choc i to się wykrusza.
A miasta były kiedykolwiek decydujące? Wielokrotnie widziałem wypowiedzi ludzi zajmujących się wyborami które wskazywały że to jednak wieś wybierała rzad.