Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arsenallondyn0 Ale wiesz że Znachor z Jerzym Bińczyckim to remake czy właśnie odkurzenie.
0
@Sherem No w LL tylko 2 pomocników ma więcej asyst.
W LM tylko jeden środkowy pomocnik ma więcej :) Jak liczysz Riberiego jako pomocnika to dwóch.
Well .....
0
Cury to przywołuje złe wspomnienia i kłopoty dla klubu, naprawdę szkoda że dzieciak za agenta wybrał sobie tego krętacza. Talentu nie ocenię ale oby było warto.
0
@sepek Ty widziałeś jak Mina wyglądał na boisku? To nie miało prawa sie udać.
1
@Adran360 No tylko że już niektórzy podają że ona z nim jest wiec fjne by to było jak jest niepoczytalna :)
1
@Michu94 Skąd te dane bo tak jak pisze @Bobo25 nie bardzo pasuje, zerknąłem na transfermarkt i te liczby nawet blisko nie są.
0
@Seba_89_ Ale przecież mogą je pozwać a z jakiś "dziwnych" powodów tego nie robią domyślasz się z jakich...
1
@PatrykBarcelona Też bardzo krótko ale może było łatwiej bo to było lata temu i nie pamiętam jaki miałem wynik i jaki był margines
1
No ja jak bym tyle zarabiał to też bym nie chciał żeby ludzie to rozkręcali, tylko nie wiem czy to nie obosieczny miecz jak gawiedź dowie się ile na Lewym wyciągał ten pasożyt.
0
@jeyx77x Mają wspaniałe ale Xavi i Iniesta to absolutny top w historii piłki.
Fabregas i Thigo nie mieli fantastycznych perspektyw? Mieli ale jakoś nie widzę by stawiano ich w jednym szeregu z 6 i 8 Barcelony
0
@Sherem No jeśli 13 miejsce w asystach w LM i 7 w LL to nie są liczby to w takim razie maksymalnie 30 osób na świecie dobrze kopie piłkę a reszta powinna iść do pośredniaka.
0
@Sulimo może to cię zainteresuje https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12738639#comment-12738639
0
@Antimadridista_WR Ja obstawiam że to była wiara że to przejdzie, tu straty wizerunkowe są znaczne nieopłacalny ruch. Za to w zbiórkach wciąż są ogromne pieniądze które uciekają pisowi.
0
@Sherem Co za bzdury z tym nie notowaniem liczb, przestańcie to powielać.
2
@Encore Odważne nazywanie go jednym z największych w historii takiego klubu. Chyba ze tych wielkich mają tam z 20.
1
Cóż najpierw maksymalnie się ociągał z obniżką, teraz odrzuca propozycję(ma do tego prawo) ciężko czuć do gościa sympatię tym bardziej że wiele lat tu zimował z absurdalnymi pieniędzmi.
0
@Colon Co za los akurat jak to robi to mi filmik zacina....
0
@Krzysztof1987 No bo jest podstawowym graczem, to skromny chłopak i dużo zapierd... nawet w 90 minucie, Fati za to nawet wchodząc w 80 nie zapier...
0
@Kozinho. Co wy macie z tym sosnowcem akurat najpiękniejsza dziewczyna jaką poznałem w życiu była z Sosnowca :) i ta z góry mogła by jej trzewiki szorować.
0
@Don Lucas Akurat sprawdzałem ostatnio ile razy Xavi wypuszczał w bój tą samą jedenastkę pod rząd i zrobił to tylko raz. Xavi bardzo dużo miesza w składzie nawet powiedział bym za dużo. Właściwie to tylko Pedri i Gavi mogli by być uznani za grających ciut za dużo, bo lewy sobie urlop sam zalatwił.
0
@gaucho104 Żadna różnica skoro poparli ustawę :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin62 Bo tam za dużo pieniędzy przepływa bez (ich)kontroli i oni tego nie mogą znieść.
0
@kiper09 I dlatego Ansu ma 6 bramek a Ferran 5
Najlepsze jest to ze 2 z nich są z Intercity i AD Ceuta :)
0
@jeyx77x No to chyba twoją miarą ich mierzysz. A z tymi perspektywami to też bym uważał.
0
@Kamiloza91 To ile tych tragicznych meczów Dembele mi podasz to sobie sprawdzę.
0
@Pawel13sz Ferran raczej tak bo to chyba jednak PS no i głowa mu nie wytrzymuje.
Fati no zależy od oferty jakby tak Chelsea rzuciła tak z 70 to chyba tak. No ale to też zależy od tego czy kupimy kogoś na LS, bo przytulić 70 za Fatiego i potem to utopić w jakimś brazolu było by iście Barcelońskie.
1
@Bocheno1 Bada piramidy w odległych galaktykach, choć może czasem tu zagląda jak to obcy mają w zwyczaju.
1
No Raphinha mnie grą nie porwał, ale gola strzelił i to chyba najlepszy możliwy strzelec jaki się mógł trafić, oby to go podbudowało.
1
@QuaReL No tak bo suarezowi piłki nie uciekaly na dwa metry przy przyjęciu, oj słaba jest pamięć kibica.