Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Coutinho007 No jak wolał Bayern to jak mieli go wyciągnąć, pensją go przecież nie przekonają.
0
@karci0 Nie tak dawno właśnie szukałem w artykułach kto był ojcem tego transferu, niestety nie znalazłem.
0
@Bagsik88 Czy ja wiem czy pomagał raczej pozwalał pomagać.
Akurat z tego co ja pamiętam to Barcelona sama wybrała puchar miast targowych jako ten w którym mieli grać i jednak przestrzeliła, dwa skoro piszemy o tamtych latach to tamte trofea należy bezwzględnie podawać bo nie były one rozgrywkami wtedy mniej prestiżowymi.
No 14 lig bardzo pompowanego Realu i 8 gnębionej Barcelony no powiem ci że słabo im to gnębienie wychodziło, jak ja bym gnębił Real czy romantyka futbolu mając do dyspozycji aparat jaki miała władza to te kluby nawet by pucharu nie powąchały a o gwiazdach to mogły by pomarzyć jak Laporta z Xavim obecnie, już pomijam jak zawsze mieli by problemy z sedziami .
No jak dla mnie to nie jest sytuacja zero jedynkowa Barcelona tam nie jest również bez winy a ile w tym było na końcu zastraszania to wiedzą tylko ci którzy w tym brali udział.
0
@Faro No a jak wprowadza ostrożnie Ansu co co chwilę płaczesz.
0
@Sysia11 Ale to nie Franco ich wspierał tylko jego ludzie zresztą SB tam im wchodził w tyłki dlatego nie do końca zgadzam się że to wszystko wina franco.
A to że potem wykorzystywali sukcesy RM to już inna sprawa, bo tak robi każda władza.
Tu fajny artykuł o di stefano https://blaugrana.pl/19366-Temat-Di-St%C3%A9fano
0
@Krzysztof1987 No jeśli nie odczujemy drugiego strzeleca i najlepszego asystenta to fajnie będzie ale cieżko w to uwierzyć. Tym bardziej ze rywale do skąłdu wyglądają jeszcze bardziej topornie.
A i wcale nie trzeba być Messim by absencją rozmontować drużynę absencja Lewego Matsa albo Pedriego na 7 meczy to też dramat dla drużyny.
0
@PatrykBarca To jest to Rodri może dałby radę go zastąpić, a Parejo to może poudawać bo to nie ten poziom.
0
@Keriox Z tą genialnością to poczekajmy z kilka lat.
2
@panczo Ale czasów dożyliśmy że w Barcelonie dobieramy największą łamagę.
0
@kiper09 Wielu lepszych od niego piłkarzy nie potrafiło pokazać swoje talentu w Barcelonie, tak to już jest barca to trudny klub.
0
@Bagsik88 W co uwierzy, Franco nie był kibicem Realu.
Jak Barcelona miała wygrać LM skoro grała w innym pucharze dlaczego tryumfów z tych sezonów nie podajesz 65/66 , 59/60 , 57/58?
I to puchary z lat 50 spowodowały ze Franco bardziej zainteresował się Realem bo mógł wykorzystywać jego silę przebicia, co już wcześniej czynili jego współpracownicy a bernabeu dużo wcześniej chciał jego wsparcia.
nie za bardzo zgadzam się że ilość trofeów ma być dowodem na to że ktoś kogoś wspierał, tym bardziej że nie ma tu jakiejś przepaści.
0
@czółkovsky No już był Batomeu który wydawał byle jak i bez opamiętnia słabo na tym FCB wyszła i to nie tylko finansowo.
0
@Sysia11 Przecież Franco nie był kibicem Realu.
0
@Gomess Bo zależy jaki jest cel inwestowania w piłkę, to dla niektórych może być szok ale nie wszyscy właściciele klubów piłkę lubią, klub to po prostu łatwy sposób na dostęp do znajomosci do firm, na pokazanie ile ma się kasy, nawet na obywatelstwo.
0
@Sensible Ja się nie szczepiłem, ale moja siostra miała poważne bo miała problemy z najprostszym ruchem rąk wiem też że siostra matki również ciężko przeszła szczepienia ale nie znam szczegółów bo nie żyjemy w zgodzie :)
0
@Danny Gaucho On no tego właśnie chciałem uniknąć. Dzięki
1
Istnieje jakaś strona gdzie można sobie w miarę łatwo sprawdzić czy, Barcelona choć raz w tym sezonie zagrała dwa mecze pod rząd w tym samym wyjściowym składzie?
@Danny Gaucho znasz?
0
@Emhyr Czy ja wiem jeśli skrzydłowy gra bardzo szeroko a Xavi tak właśnie każe grać PS to akurat na PO lepszy będzie inteligentny gość który umie bardzo dobrze bronić a jak się już podłącza t wcale nie musi robić obiegówki.
0
@Arkon Może to nie jest gracz na ławkę i trzymanie go w klubie nie jest zdrowe dla szatni.
1
@NaFazieHitman Dlaczego? To polityka i wojna nie są płynne rosjanie postraszyli i nic wiecej więc USA pozwala sobie na więcej.
A pisanie że rosja to rozgrywa świetnie jest absurdalne.
4
"najbardziej wkurza to jechanie po pilkarzach, kibic powinien wspierać a tu tylko wyszydzanie teraz moda na Fatiego, wczesniej na Busquetsa jeszcze wczesniej na Dembele. Tacy ludzie to dla mnie nie sa kibice i nie kochaja tego klubu"
Wiesz kto to napisał? To śmieszne jak ktoś pisze takie moralizatorskie posty ale się do nich nie stosuje.
"Jak sobie przypominam te 2 - 3 sezony wstecz i Dembele ciągle szpital, albo grał jak patałach"
"wlasnie Gavi czy Pedri a zwłaszcza ten drugi od 60 minuty sa bezproduktywni ledwo biegaja i Torre"
" Xavi podejmuje glupie decyzje, marnuje młodych pilkarzy, boi sie odprawic dziadka Busquetsa, daje grać drewnianemu Kessiemu"
"Dwóch drewniakow(roberto i Kessie) w pomocy i nieograny mlodzik to jak ma ta gra wygladac"
"Depay kopiacy sie po czole i gwiazdorzacy? Mial mnostwo czasu zeby sie pokazac, zawalil, Kessie to szkoda komentowac jego zaangazowania na boisku"
Inajlepsze 17 i 19 stycznia
"Ansu powinien być ogrywany jak ma w lidze na 9"
"Fati jest typem strzelca a nie dryblera i wole to, gole daja punkty a nie dryblingi"
a obecnie ..."to nie jest jego pozycja wiec zagra slaby mecz, wystaw tam Dembele czy Raphinhe i tez gowno zagraja"
I jeszcze pisanie że ceni się wyżej wychowanków a jedzie się po SR czy pisze się że gavi jest bezproduktywny i ma za niego grać NIE wychowanek Torre :)
6
@Faro Twoja ślepa miłość do ansu i atakowanie wszystkich innych atakujących by odwrócić uwagę że twój ukochany jest w tragicznym momencie już tylko śmieszy.
1
@12Cule34 A napisałem że jest gorszy? Tak nie dałem przecinka tylko, że ciężko to porównać do tego co @Borneo tu tworzy od dłuższego czasu.
Jest to naprawę ciężkie do czytania i nie jestem pierwszy który o tym pisze.
No jest jak jest ale niesamowicie utrudnia komunikację.
3
Gavi Lewy SR
Takie tridente na ciężkie czasy.
1
@Pawel13sz Już to pisałem to dziwne bo Dembele miał drybling jak przeszedł trzech rywali i podał do ansu.
4
@adukla No a nie pokazywali tego na boisku ostatnimi czasy?
1
@Borneo No właśnie swoim tłumaczeniem pokazałeś że nie rozumiesz.
Ty masz jakąś dysleksję ze tak kaleczysz ten język polski?
0
@Nano22 To sporo tych detali było że w czterech meczach z rywalami do awansu mamy wynik 3 przekopy i remis a bilans to niesamowite 4-9
0
@Image Tylko ile alby prime ma stygmat Messiego, jakoś w reprze nie za bardzo pamiętam by nawiązywał do poziomu z klubu
0
@Faro Oczywiście ze znam: Boston Legal.