Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@IronSanHybrid Wchodzi kukiz do restauracji
Pana godność?
Nie mam żadnej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@hayek Zgadza się że mają ale strata kolejnych "młodych" w przypadku i tak katastrofalnej demografii i problemów alkoholowych będzie kosztować Rosję długoterminowo więcej niż jakby zagarnęli to co do dziś wygrali.
0
@Faro @Encore @Aragorn33 @Emhyr @hayek @Worny
Tu trochę więcej statystyk :) https://ibb.co/XWgB7N8
0
@Khajio A istnieje takie badanie z dokładnością +-1 rok?
1
@masq Ale gdzie ty ten potencjał widzisz? Bardzo inteligentny gracz to fakt ale jakie jego inne cechy powodują że pokładasz w nim taką wiarę, no i głowa nie dosć że sąłba to jeszcze musi być głaskana.
0
@Bobo25 ego nie wiedziałem ale to też można próbować rozwiazać sprawdzić trasę i ten który nie używał telefonu jest sprawcą, są odciski na kierownicy monitoring jakby naprawdę chcieli to by go dojechali.
1
@Tomo1989 Pobrać dane tel pracowników sprawdzić logowania i po sprawie ale to trzeba się srochę natrudzić.
0
@osa91 Kiedyś również uważałem ją za najładniejsza partnerkę piłkarzy obecnie już dużo mniej mi się podoba bo jednak widać że plastik tam się pojawia no a o gustach się nie dyskutuje ja na przykład nigdy nie rozumiałem zachwytów nad jeniferkami aniston i lopez
1
@Mario96w No ciężko uwierzyć że komuś kto oglądał Pelego staje bez gipsowej formy...
1
@Hubsao To ten sam co zawsze mówił że liga jest najważniejsza bo pokazuje siłę drużyny długoterminowo czy to jakiś pep guardiola z Alicante.
0
@jeyx77x A kiedy zaczął robić to świetnie? Robisz z igły widły to młody chłopak i rozwój można zakładać i widać ze pewniej się czuje z piłką ale pisanie o świetnym wyprowadzaniu to jakiś odjazd.
0
@Pewex Ciężką pracą nadzorowaną przez wysoce wykwalifikowanych i świetnie opłacanych egipskich rzemieślników, nikt by innowierców nie dopuścil do sakralnych obiektów, ps badania genetyczne udowodniły że najstarsze rody izraelskie pochodzą od Egipcjan.
0
@Trojanek23 To to samo jak z lepiej mądrze stać niż głupio biegać, ci co głupio biegają nie utrzymują miejsca w dobrych klubach a najczęściej odbijają sie od dorosłego futolu..
0
@PatrykBarca No technicznie czy zmysł do gry kombinacyjnej były lepsze u bojana niż Fatiego.
1
@Elosek Nie ale kowalski umie obsługiwać koparkę dlatego nie trzeba 50 chłopa by wykopać rów, to może być dla ciebie szok ale zawsze rozwijaliśmy się dzięki małej części ludzkości i twoje pokolenie niby mądrzejsze wcale nie jest wyjątkiem. Przedstawiasz rzeczy oczywiste jako jakieś prawdy objawione ha ha ha
0
@PatrykBarca No bojan miał jednak dużo trudniej z szansami i to zarówno w klubie jak i reprezentacji. Uważasz że te placki z MŚ grały by jakby w kadrze byli zawodnicy pokroju Fernando i Davida.
0
@Worny Szkoda że nie zrobił tak Marcowi albo Albie to by zęby z murawy zbierał :)
0
Komentarz usunięty
15
@Elosek O jedno pokolenie mówi że pokolenie młodsze jest głupsze nowe nie znałem temat tak stary jak ludzkość a jednak wciąż się rozwijamy ciekawe jak....
1
@Azi Zmieniał to że Barca zakończyła by ich passę meczu z bramką, niektórzy takie sprawy traktują poważnie.
1
@Matheu12 Przecież minister "naszego" rządu się przyznał że inflaca to dodatkowe pieniążki dla rządu, a i warto trzymać wysokie marze by przed samymi wyborami ceny opuścić.
0
@Emhyr No w LM jest wstyd ale były tam pewne skandale, choć sami sobie też robiliśmy pod górkę, w lidze jest super ale czy wygramy czy znów będą działy się cuda to tego nie wie nikt, jak na razie musi zostać efekty są więcej niż dobre zwarzywszy że co chwila wypadają kolejne trupy z szafy.
2
@Kidd Na pewno w innym bo nie miał możliwści normalnie się rozwijać, popatrzmy za to na pewnego ulubieńca LR z nr 10 on za to jakby nie kontuzje byłby crackiem taka to logika.
0
@Destroyer_of_Worlds No a oddajesz rękę że odnalazł by się w Barcelonie.
0
Wygląda na to ze ten super puchar wcale nie jest taki super......
0
@vangoor Ale wiesz że w przyszłości ciężko zakładać ze pojawi się w LL dwójka której rywalizacja będzie mogła choć podjeżdżać pod tą z Messim i CR, nawet jakbyś wrzucił te młode gwiazdy Mbappe i Hohlanda to też sporo za mało.
1
@Firestone No jeszcze 19 mar 2023 ciężko zakładać ze nie zagra nawet minuty no i PK i możliwy mecz z realem
0
@DonCarletto A to Pep miał tylko Artretę za asystenta czy było ich jednak kilku?
0
@stepkovski A jakie statystyki mam ci przedstawić odnośnie tego że wielokrotnie przegrywa pojedynki siłowe i szybkościowe, niestety nie mam znajomości w klubie i dostępu do jego wyników treningowych.
No widzisz jak uważam dokładnie tak samo że to ja zachowuję obiektywizm :)