0

@arasz1819 No nie, nie jest. Tak po prostu wmawiasz sobie i innym że jest.
https://ibb.co/r57jccV

0

@marcin62 Pytanie jakie bym mu zadał jest proste czy wolał by płacić 8 zł za litr przy pensji 4 tys, czy 10 zł przy pensji 12tysięcy ja może jestem jakiś nie bardzo ale wolał bym płacić 10.

0

@norbi77 Nie no nie twierdź że Xavi nie kombinuje ze składem on tam wręcz rollercoster kręci, dlatego czasami ciężko wyciągać wnioski bo jest zbyt dużo zmian i brak stabilizacji.

1

@norbi77 Miał też Henk'a ten Cate który uchodził za jednego z najlepszych speców od taktyki.

1

@Kapitan hawk Ale piękna historia dla tego chłopaka choć pewnie wolał by władować to Realowi.

0

Żelazna obrona w lidze kompromituje się w pucharach, niezbyt dobrze to wróży w dwumeczu z MU.

0

@HypeR Dembele byłby kapitanem. Potem de Jong....

0

@Jonyx @kuz No a co tam w pomocy mocarni goldenboye mają razem 45 spotkań i 1 słownie JEDNĄ asystę tu nie widzicie problemów :O

0

@Pawel13sz No raczej tylko sprzedać skoro trzeba znaleźć 200 baniek na pensje. A jako że kupowanie znów ma podlegać zasadzie 1/4 więc trudno wyobrazić sobie transfery za ponad 10 baniek. va banque z dźwigniami wyszło sportowo słabo więc nie ma już chyba innych opcji.

Chyba że laporta olnyfans https://pbs.twimg.com/media/Erd1JGVVcAAKufs?format=jpg&name=small

0

@arasz1819 No tak bo dembele był pod parasolem po kontuzjach, skoro pamiętasz te 6 lat to pamiętasz też to ile się na niego wylewało za kolejne urazy, porównując to z Fatim to Dembele obrywał dużo bardziej i to on lądował na boisku zaraz po urazach.

0

0

@Cotutajsiedzieje Nie zgodzę się bardzo się rozwinął taktycznie o czym mówił sam Deschamps, minusem jest to że chyba stracił przez to cześć tego pozytywnego szarpnięcia w ofensywie.

0

@Firestone Nie no skorża na pewno nie jest poziom niżej niż ww dwójka.

1

@Przemek2323 Jeśli marzył kiedyś o wielkiej polityce to nie ma na nią już żadnych szans.

0

@Deviler Więcej czego? Bramek raczej nie, klepania zapewne tak.

4

@HighestInTheRoom Pewnie nie o taki gaz chodziło raczej o ten który powoduje te wszystkie cyrki.

0

@tomek8756 To wygląda raczej na teatrzyk że pis to dobre chłopaki a sp to radykałowie którzy po zagraniu złych charakterów nie znikną bo pisuary ich poświęcenie wynagrodzą. Po prostu żelazny elektorat nie da pis władzy muszą urwać kilka punktów z niezdecydowanych.

0

@Lionel_Messi10 Znów widziałeś choć jeden jego mecz, to był wybitny obrońca i jeśli chodzi o najlepsze momenty to wcale nie jest tak jak to próbujesz wmówić.

0

@The_Man No trochę mogą się dziwić skoro Messi sam powiedział na gali złotej gały że angielski opanuje i to była nie piąta a druga albo trzecia kulka.

3

@Faro Nie patrząc na umowy tak? W takim razie Kimmich to pierwsze nazwisko jaki mi się nasuwa.

1

@don'T.R.I.P.e Fati dawał radę? Gdziekolwiek nie patrzyłem Fati był uznawany za najgorszego zawodnika Barcelony.

Dembele ma więcej kluczowych podań niż Pedri i Gavi
No ja z tej dwójki jednak wole nieregularnego Dembele https://ibb.co/r57jccV

0

@VamosRakieta Dziękuję.....

@TheNekro94 ja już wczoraj się rakiecie żaliłem brak piosenek Heart, Boston, Kansas, Toto a wszystko kwintuje brak Fleetwood Mac

2

@IronSanHybrid Ale hajto miały gdzie poszaleć....

0

@pt9 Ponoć babki kopiące piłkę wychodzą na plus.

@mekston Wygląda na to że ludzie piszący(i ja) że laporta z ekipą grają va banque z transferami mieli rację.

0

@Rust_Cohle Sos czosnkowy albo dodać czosnek do placków.

0

@Gwyn Bo jestem atencjuszem, kolekcjonuje komentarze jestem wygodnicki itd

6

@MesQueUnClub96 No tak bo przespałeś ile się udziela w grze obronnej, ja wiem ze ciśniecie po nim jest modne i łatwo wyłapać herby a Dembele swoją regularności pomaga w tym ale w tej drużynie na pewno nie jest największym problemem.

1

@VamosRakieta Jednak lipna ta lista z tych co podałeś(w komentarzach) zero piosenek
Fleetwood Mac,Heart,Boston,Kansas, Toto. Już pomijam pewne klasyki z zespołów jednego hitu.

1

@PatrykBarca No skoro tak się posiłkujemy szkółką i wychodzi to lepiej od zakupów to trzeba tam zerkać jeszcze bardziej, sam byłem optymistą transferu Kessiego ale czy ustawił wysoko poprzeczkę dla dzieciaków z LM, no raczej nie.

0

@GeraltzKatalonii No u niech jest Verratti zawodnik lepszy niż Pedri.
No ja bym w ekipie wolał mieć jednak do Messiego Neya i Mbape niż Lewandowskiego, z tą dwójką może robić rzeczy których z Lewandowskim nigdy nie zrobiłby. Ogólnie to na papierze słabiutko na tle psg wyglądamy.

Gramy nudną przewidywalną piłkę bez planu B. Nasi zawodnicy są nieregularni, obraona w lidze wygląda fajnie w LM już średnio. Trener sam ma kłopoty.
Nie wiem gdzie widzisz większe szanse do LM w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?