0

@Cotutajsiedzieje To nie jest tylko reklama to wchodzenie na rynki, przecież oni nie pompują miliardów bo lubią piłkę :O

0

@FCB_dimiC No zgadza się nie dla każdego, w pewnym sensie trzeba ich podziwiać że nie wybuchają śmiechem jak opowiadają te bzdury.

0

@Adam1986 Krychowiak dość dobrze mówi po hiszpańsku.

1

@FCB_dimiC jakbyś dostawał 30k i fuchy dla rodziny to też by ci powieka nie drżała :)

0

0

@shahman Vini by walnął poczwórnego axla

0

@AlexDark00 @Nano22 Wcale nie, bo przypadki właśnie takich zachowań w przypadku złoczyńców są marginalne( są na to twarde dane, ale są bardzo medialne), za to dostęp do broni powoduje ze wszelkiej maści szemrane typy mają łatwiej, no i muszą mieć broń skoro ta jest dostępna.

Już pomijam pewne abstrakcje jak sześciolatek strzelający do nauczycielki czy setki indywidualistów którzy mszczą się na szkołach za ciężki los.

W Polsce było by lepiej.... tak tak wystarczy popatrzeć jak myśliwi wciąż mają wypadki :)

0

@michal26 Mnie się już po prostu nie chce na jego temat pisać poważnie, wymienialiśmy na jego temat wielokrotnie opinie i wystarczy. Szkoda że tak późno wielu dostrzegło że to polityk rzut monetą łatwy to sprowokowania i nie wyciągający wniosków, który zawsze musi ustawiać się jako messjasz polityki z garstką akolitów przekonanych o ich wielkości i głupocie pozostałych.

0

@Janiama Jest lepszy w Polsacie są ludzie i sympatyzujący z Pisem i tacy którzy lubią opozycję i to wszelkiej maści w tvp i tvn są tylko po jednej stronie barykady.

0

1

@kynio302 Bo sędzia nie chce być rasistą.

0

0

@Bruttal Nie uwierzę nigdy że on kogokolwiek zabił chyba że jak oni w celach siedzieli, nikt go tam na front na pewno nie wysłał.

0

@Bandzior Jeśli Laporta wiedział że Messi nie będzie grał już dla Barcy to sytuacja jest trochę inna.

0

@michal26 Jak wielką? Już z małą mieli tam straszne problemy a kwestie wyposażenia to osobna sprawa chyba że jak setki lat temu 2 mln kosynierów podbije Ukrainę.

0

@Nano22 Photoshop zapisujesz akcję i potem odpalasz skrypt.

0

@TheNekro94 To by znaczyło że Laporta i jego słowa o braku sezonu przejściowego go ośmieszają, a Laporta ma taki plus(dla innych to minus) że jest gościem bezwzględnym.

Xavi zresztą powinien wtedy dla własnego dobra odejść bo nie chcę by w mediach jechano po nim jak po burej .... nie zasłużył na to zwłaszcza jako jedna z największych legend tego klubu.

1

@michal26 No ja wczoraj jak wracałem do domu to akurat spotkałem pana leżącego na środku jezdni był tak nawalony że nawet jakbym go przejechał to by się nie obudził.

0

@Deviler Mnie na przykład uderzyły okładki Francuskich gazet przed meczem z Polską tam zastanawiano się jak pokonać Szczęsnego lewy był marginalnym tematem, dlatego mam nadzieję że będzie nowy selekcjoner i będziemy grać w miarę zrównoważoną piłkę a nie murarkę.

0

@michal26 Tak jest ale musisz poczekać bo najnowszy jest z 4 więc w niedzielę może będzie na stronie.

0

@JimMorrisonFCB Może ale zakładanie że ktoś kto kopał w ekstraklapie albo hobbistycznie jest w stanie ocenić czy Messi podjął słuszną decyzje decydując się na takie a nie inne zagranie mając kilka możliwości bliżej właśnie do specjalizacji niż do oceniania czy w chlebie jest wystarczająco soli.

1

@michal26 Akurat wczoraj był raport na PN na ten temat i liczby udowadniają że pomagają, choć psycholog transportu twierdził że bardzo dużą rolę odgrywa też potępienie dla ludzi "wiem lepiej niż znaki drogowe"

1

@Comentateiro No patrząc na to co wyrabia nasza defensywa w pucharach to można mieć obawy co do dwumeczu.

0

@JimMorrisonFCB No to gra i taktyka na wyższym poziomie jest bliżej latania samolotem niż odczucia smaku pieczywa.

0

@arasz1819 Sam płaczesz że za mało gra że nie dostaje szans to się pytam skoro jest tak dobry jak piszesz to czemu nie gra, czemu trenerzy nie dają mu minut. pisze to wbrew logice ale po twoich wywodach, bo ja doskonale sobie zdaję sprawę dlaczego nie gra co zresztą napisałem o tym wyżej ale już piszesz o odpływaniu i tego na pewno nie zauważyłeś.

No zobaczymy jak to będzie może to właśnie ty odpływasz.

Nie, argumentów nie brak tylko sugerujesz i wyśmiewasz że ktoś kibicuje Dembele a średnio miernego de jonga bronisz jakby rzeczywiście był tym złotym dzieckiem holenderskiej piłki.

0

@JimMorrisonFCB A trzeba być pilotem by wzbić się w niebo samolotem?

0

@jeyx77x Nagle w jednym meczu wyjdzie i golden boye zaczną asystować Torres Raphihna i Dembele strzelać a obrońcom nie będzie odcinało prądu.... nie powiem masz wyobraźnię.

0

@PatriBarca No nie oglądałem Ferrana w MC a z Valencii już go nie pamiętam, co do Ansu to raczej był przebłysk a nie forma chyba że można mieć formę przez trzy tygodnie w sezonie.

0

@wiksxd No to wszyscy mają ten sam problem bo Messi jest tylko jeden.

0

@arasz1819 No a jak chcesz wprowadzać zawodnika po kontuzji właśnie tak kontuzje łapał Dembele nie był ostrożnie wprowadzany, zresztą Fati sam sobie jest winny nie przepracowywał się po pierwszym urazie.
Dodatkowo nie wpuszczasz od pierwszej zawodnika który może grać maksymalnie 30 minut, a sama dyspozycja też nie dawała podstaw by grał.

Skoro jest taki genialny to czemu ledwie załapał się do repry hiszpanii i grał ogony na MŚ a słaby dembele był podstawowym reprezentantem dużo silniejszej Francji, jak to jest że trzej trenerzyc się nie znają.

No ja liczę w projekt Dembele a ty w FdJ i Depaya nie wiem który jest ułomniejszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?