Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Przemek2323 A ja z każdym tygodniem dochodzę do wniosku że niezła kadra na papierze nie odzwierciedla tego co oni są w stanie grać, sporo naszych gwiazdek i gwiazd jest zwyczajnie przehajpowanych co dowiódł też mundial, opcja że za 5 lat będziemy znów czołową ekipą to założenie wielce optymistyczne
0
@Kgorecki2500 No nie ma znaczenia ale zawsze był kluczowy.
0
@Worny No był drugim kapitanem za Lucho, zresztą zagrał sporo meczów z opaską a nigdzie nie ma by był podawany jako pierwszy.
0
@Emhyr I tak drukują na potęgę a z nim ludzie nie będą się tym podcierać.
0
@Encore No rodzina mogła by go przekonać, choć nie śledzę tego zbyt uważnie to były plotki że przedtem słabo się zaaklimatyzowali, a jak jest teraz to nie wiem.
1
@mekambe7 A jak 11 lat udowadniał w LM dobijając do 3 miejsca to gdzie byłeś?
0
@Ramon Brawo takie posty są tu potrzebne bo potem utrwalają się te mity że jeden zaczął grać w wieku 26 a drugi w wieku 24 no i ciągłe wymyślanie i podpieranie przeciętniaków bajką że Iniesta nie miał liczb.
5
@koziar Grał na początku bardzo solidnie i bardzo odpowiedzialnie taktycznie, choć w grupie wyglądał dużo lepiej niż w fazie pucharowej jak cała Francja i chyba zaszkodziła przerwa w ostatnim meczu. Za to finał mu nie wyszedł kompletnie ale znów cała drużyna Francji wyglądała w pierwszej połowie tragicznie z malutkimi wyjątkami.
0
@baster82 10 km na północ od Krakowa.
0
U mnie już -19 :(
0
@VamosRakieta No ogólnie to prawdziwych kibiców Dembele na tej stronie jest garstka i znakomitą większość kojarzę, a tych co ich udają bo nienawidzą terrorysty to szkoda przywoływać.
1
@michal26 Ogólnie to w polskiej polityce za wiele tym szumowinom uchodzi, w Europie zachodniej czy w Skandynawii za pewne wypowiedzi z polskiego piekiełka pożegnali by się z wielka Polityką.
0
@Prorokk No wykreować to mogą nawet trzech tylko czy to wystarczy by wygrywać medale na mundialach.
0
@barcelonaLM No tylko kto z Europejczyków czy z krajów latynoskich będzie oglądał mecz Bahrainu z Ugandą.
Ja od lat staram się oglądać mecze Hiszpanii Francji Meksyku na mundialu no i fajnie grających ekip, ale trudno mi sobie wyobrazić by stawać na głowie i oglądać te ekipy z Beninem i kongo czy kims z Azji.
Nie wiem jak dużo są wstanie finansowo poprzez oglądalność i sponsorów wnieść te kraje Fifie ale ciężko mi uwierzyć że ta mafia finansowo tego nie odczuje, mundial i jego emocje będą rozcieńczone to na dłuższą metę się nie może udać chyba że pójdą krok dalej i zrobią kolejne eliminacje z różnych krajów.
1
@The Game 10 No wiesz jak masz takich gości jak CR w szatni i wiele od nich zależy na boisku to lepiej ich chwalić i wygrywać trofea niż sączyć jad w szatni.
Ogólnie to świetnie pokazują to te typowania do złotej gały festiwal kolesiostwa.
0
@hayek Przecież zawsze mili silne reprezentacje, jakby było jak piszesz to Niemcy na każdym mundialu musieli by mieć genielne pokolenia piłkarzy, powiedzenie że Grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze
0
@barcelonaLM No to trzecie miejsce to takie naciągane.
0
@arasz1819 A co miał dzwonić po te numery kont, już się nauczył że dzwonienie za dużo robi problemy :)
1
@chavez Te odpowiedzi na coś zazwyczaj kończą jako katastrofy transferowe.
0
@Messibestplayerintheworld Dla Francji (A raczej dla gości którzy mają już złoto )to może o nic ale co takiego wielkiego mają wygrane na arenie międzynarodowej gracze Brazylii czy dzieciaki z Argentyny że to mecz o nic.
"Wielki" thiago silva którego dzieciaki wklejają do 11 Brazylii wygrał przez tyle lat jakiś śmieszny puchar konfederacji czym on jest przy medalu z Mundialu podobnie Neymar.
Argentyna bez Messiego to też nie wygląda na ekipę która co mundial będzie biła się o medale choć oczywiście jakiś super talent może się objawi, tylko że skoro Messi miał problemy by wozić ich na plecach to ten supertalent może nie wystarczyć a raczej na pewno nie wystarczy.
0
@LewoSkrzydlowy11 Co ten Pedri tu robi :O
1
@Kgorecki2500
2 Barcelona, Venezuela
3 Barcelona, Brasil
4 Barcelona, Philippines
5 Barcelona, England
6 Barcelona, Columbia
0
@Emhyr No tak namiętniejszy i mający lepsze uderzenie na pewno ale w rozegraniu i czytaniu gry jest gorszy, jak jego gra przełoży się na reprezentację zobaczymy i zobaczymy jak będzie wyglądać cała pomoc.
0
@Emhyr Uważasz że Rodri tak bardzo odmieni Hiszpanię mnie się wydaje że go przeceniasz, na pewno w fazie bronienia na szybkich zawodników będzie wyglądał lepiej ale w rozegraniu to już pewny nie jestem, no chyba że nowy trener dużo bardziej prosta piłka ale to wtedy o innych zawodników się trzeba będzie bardziej bać.
1
@MesQueUnClub_87 No eksperci mają inne zdanie zwłaszcza odnośnie tego jak minął Polską granicę i jak trafił do najważniejszych pokoi w komendzie uzbrojony.
0
@Donnie_Darko no właśnie nie jesteś obiektywny, ja tam pamiętam dramy z Chelsea z Interem z Live z MU każdy klub ma szalonych fanów i Barcelona nie jest wyjątkiem.
0
@mekston Ja tam bardziej zastanawiam się po co piszesz wciąż o tym samym wczoraj albo przedwczoraj brałeś już udział w podobnej dyskusji.
0
@Matheu12 I wożenie na plecach czy to gwiazd piłki czy przechypowanych średniaków, on tam ciężko ma w tej reprezentacji, patrzą na to jak oni grali to i tak dużo tam wyszarpał.
0
@kuba1794 No na pewno go dojada jak będzie siedział z podobnymi sobie, pisząc takie rzeczy pokazujesz że absolutnie nie wiesz jak działa system penitencjarny
2
@MESSIah16 Dalej jest od nich większy o jakieś 3 metry.