Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore To jest prawdziwa wypowiedź z tym fartem?
1
@Deviler Kurde Gaviego i Pedriego nie zjadły ale Lewego i Zielińskiego to pożarły z wrażenia.
0
@Luccas No właśnie udowodniłeś że w ogóle nie zrozumiałeś o czym pisałem.
Pisałem o WYGLĄDZIE i o tym ze Gavi wygląda jak dziecko skoro Moukoko również ma 19 lat.
https://zzapolowy.com/youssoufa-moukoko-borussia-wiek/
0
@Sulimo Pomijając że wyjątek nie może potwierdzać reguły to Nawałę różni od innych to że szkolił się u zagranicznego trenera i przeżył z kadrą turniej i te doświadczenia zaprocentowały.
0
@tristan87 Zagrywka stara jak świat jak jest sukces to wychodzą cali na biało jak jest źle to rzecznik na tłumaczy :)
0
@MESSIah16 Ja zapomnieć cokolwiek jak w każdej wypowiedzi przypominają.
1
@norbi77 https://pis.org.pl/aktualnosci/pis-jest-reprezentantem-polskiej-wsi :)
0
@wasacz Wygląda na to że Szczęsnego za mało lag....
0
@Nano22 Pedro 321 spotkań 99 goli 62 asysty w Barcelonie wystarczyło sprawdzić bo przecież za młody byłeś by docenić co grał.
0
@kynio302 Na pewno bo to chyba nie wyszło do końca tak jak na początku opozycja i tvn wieszczyli.
Raz byli w innych komisjach
Dwa upoważnienia podpisał mu R. Sikorski :)
Trzeba jeszcze trochę poczekać bo nowe kwiatuszki wyjdą.
0
@Kengo No zgadza się ale jednak rynek Brazylijski jest specyficzny i tam go znają więc nie do końca można wykluczać marketingowy boom.
1
@Pawel13sz No szukaliśmy pomocników Koeman wyciągnął Gaviego
Kupowaliśmy LO Koeman wyciągnął Balde
Więc może i szczęście dopisze i tym razem.
0
@Batys Akurat w wojsku jest od groma księży i wcale nie narzekają, ba mają tam przysłowiowy raj.
0
@Luccas Ale w czym Gavi jest poza jakąkolwiek skalą.
0
Gość naprawdę dojrzale wygląda nic dziennego że była ta afera, gavi przy nim to przedszkolak :)
0
@Fenelon Bardzo chętnie posłuchał bym głosu piłkarza, najchętniej Lewego Zielińskiego albo Szczęsnego dla których te pieniądze są w sumie bardziej kłopotem, ale im dłużej jest cisza tym pewniejsze staje się to że jest budowana wspólna narracja bo koszty eskalacji są ogromne zwłaszcza dla bardziej medialnych zawodników.
Jeśli Kamil Glik wyjdzie i powie że to bzdury to ok przyjmę to do wiadomości co do stanowskiego nie wierze mu za grosz, co do interwencji glika po słowach stanowskiego też może należy poczekać, no i forma przekazu słabiutka.
Pamiętaj też że była kiedyś afera biletowa i gość który wydawał się jednym z najbardziej ułożonych piłkarzy jednak kluczył z tłumaczeniami.
Zgadzam się ze pewne osoby szukają sensacji czy znalazły wydaje mi się ze tak i ta sprawa jest gruba pozostaje kwestia udowodnienia tego i całkiem możliwe że wyjdzie to za lat kilka albo nawet i naście.
Sam tego nie zamierzam przeżywać ale wokół selekcjonera unosi się za duży swąd, i ktoś taki nie powinien być zatrudniany bo konferencje reprezentacji nie są od tego by opowiadać o 711 połączeniach czy dziwnych lukach w pamięci a nie możemy się dziwić ze te pytania tam padały.
No ja czekam na słowa kapitana bo to on może najwięcej stracić i chyba z racji bycia kapitanem powinien zabrać głos.
1
@MESSIah16 No ja bym ani na papierze ani po meczach nie powiedział że Holandia słabsza, jak Messi złapie chwilową zadyszkę to jadą do domu.
0
@FcBarcelonaFanMSN @michal26 No wreszcie ktoś polska armie od środka naprawi :)
3
@Fenelon Ale mówi to glik przed kamerami czy stanowski mówi co mu glik niby powiedział bo to dla mnie nie jest równoznaczne.
No i nie zawsze musimy wierzyć piłkarzom na słowo wielokrotnie kręcili i dla wielu ta akcja to medialna bomba gaszenie tego to dla nich dużo większa kasa niż te premie zwłaszcza dla tych bardziej medialnych.
0
@Janas11224 Gdzie ty masz te 6 kafli dla gości po przeszkoleniu :O zrób jeszcze raz badanie bo coś gdzieś źle przeczytałeś. Średnie zarobki żołnierza zawodowego tak ale nie to co piszesz, jakby po przeszkoleniu łapali po 6 kafli i mogli mieszkać w jednostce to wojsko nie miało by żadnych problemów z żołnierzami a ma poważne, sporo moich znajomych rzuciło wojsko bo tam jest bieda i nepotyzm.
0
@kynio302 Mówi jak się pomyli :)
0
@Bobo25 Nie pamiętam już dokładnie jak to jest ale jak jesteś na ćwiczeniach to na pewno nie jesteś traktowany jak cywil.
No i zawsze można zaserwować karę grupową to sprawdzony sposób od lat.
0
@ranger3120 Mnie tam najbardziej kłuje że napisała już zamiast tuż.
0
No miał szansę akurat zrobiła się wyrwa w meczu z Maroko i mógł przyłożyć to wolał rzucić na skrzydło :)
0
@Janas11224 No i to jest grube siano to inne podejście do grubego siana mamy, a pani na kasie ma wykształcenie ? Kierowca autobusu? Pani z okienka, w administracji?
No nie napisałeś ale twoje posty o tym świadczą i atakujesz tych którzy z tego strachu szydzą.
0
Phi to samo mówili latem a nie czekaj.......
0
@Janas11224 Jakie grube siano chłopie jakby tak było to nie potrzeba by było tego wszystkiego, i nie pisz że się nie boisz bo strach wylewa się z twoich postów.
0
@PartidarioCatalan Jeśli to działa jak zawsze to dostajesz wezwanie i tam masz rozmowę możesz wymagać dokładniejszych badań lekarskich i tyle bo rezerwiści za każdym razem przechodzą badania przed ćwiczeniami przechodziłem to kilka razy.
3
@Lama20 Ale profity z poświęcenia innych którzy zamiast cenić swoje życie je za kraj oddali spijać jak najbardziej nie widzisz problemów?
No jak nie masz drugiego obywatelstwa to o będzie dla ciebie ciekawe przeżycie, życzę 30 lat na lotnisku.
1
@norbi77 No w pisie nie mają ciekawych kandydatur a powtórka z dudą chyba nie wyjdzie, słyszałem że witek również uważa się za dobrą kandydatkę :)