0

@Transu96 Lepiej kryli swoich......

0

@Janiama Nie nie, majstrujesz on wyprzedził zaproszenie bo to zaproszenie by na pewno dostał bo dwa kluczowe mecze to były jego mecze i w jednym poszedł rezerwowy skład składu nie wystawia reiss tylko trener chyba ze cos mi umknęło.

Edit no a z tym że wielu trenerów dostało wyroki to mocne nadużycie niestety.

1

@TheNekro94 Pisałeś że CR i Messi mają po pięć mundiali ja dodałem Ochoe
a tu boras wczoraj walnął że to piąty również dla Guardado sprawdziłem i rzeczywiście.

Meksyk daje dwóch panów z 5 mundialami szkoda że słabo grają bo zawsze jakaś sympatia była.

5 mundiali
Meksyk
Rafael Márquez
Antonio Carbajal
Andrés Guardado
Guillermo Ochoa(grał w 3)

Niemcy
Lothar Matthäus

Argentyna
Lionel Messi

Portugalia
Cristiano Ronaldo

Włochy
Gianluigi Buffon(grał w 4)

4

@Janiama Ale jak to nie był podejrzany? Skąd masz takie informacje, ktoś kto tyle razy dzwonił do fryzjera z pytaniem o przepis na szarlotkę musiał znaleźć się na liście podejrzanych a jeśli tak nie było to jest to kompromitacja służb które rozbijały to środowisko. A to czy maczał w tym łapki to już inna sprawa i skoro go nie skazano to jest niewinny, tyle że ktoś wokół kogo unosi się taki smrodek nie powinien być selekcjonerem.

Tak tylko napomnę że wciąż pracują ludzie którzy wiedzieli co się dzieje w piłce a mimo to relacjonowali te spotkania jako normalną rywalizację sportową i głos im z głowy nie spadł, mimo że oszukiwali miliony Polaków.

0

@Jakchcesz Gościu na niwie klubowej możesz kibicować sobie komu chcesz, kibicowanie przeciw swojemu krajowi normalne nie jest, nawet jak nie lubisz reprezentantów kraju.

8

Tak w ogóle to jestem ciekaw jak to będzie wyglądało mecz Polska Argentyna i koleś siedzący w fotelu w zimnej i pochmurnej Polsce zemstujący na rodaków że zablokowali strzał Argentyńczyka albo na Szczęsnego że dziad wybronił setkę ヽ(。_°)ノ

2

@ronni37 No to z pewnością normalne nie jest i jest symbolem tego jak słabą mamy roprezentację, co innego sprzyjanie innym zespołom ja na przykład od lat oglądam Hiszpanię Meksyk Francję i niezbyt lubię Polskich reprezentantów ale nigdy ww ekipy nie miały by mojego dopingu przeciw Polsce.

1

@MESSIah16 No chyba trochę za szybko zestawiasz go z nazwiskami gwiazd piłki.

0

@pt9 To koniec serii?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Są setki spotkań które kończą się wynikiem 1:0 i w wielu drużyna przegrywająca wcale nie była słaba.

Coś dziś strasznie chcesz dyskutować jakoś wczoraj przy turniejowej Walii nie chciałeś....

1

@MESSIah16 No z grą z tych mistrzostw to będzie sensacja.

0

@okiemtypera_lucaxx95 To jak dla ciebie to są fakty to zacznij mecze oglądać a nie siedzieć na stronach z wynikami.

0

@okiemtypera_lucaxx95 "Praktycznie zawsze tak jest, że jak drużyna przegrywa, to każdy zawodnik ma słaby mecz i nie jest to nic niezwykłego."

Co to za bzdury.

2

@Firestone Nie pisz że nie przepadasz za nim bo potem w każdej dyskusji o nim najwyższy mistrz zakonu oblężonej twierdzy z Rosario będzie cię robił jego hejterem :)

0

@PatrychoO Piękna gra to jednak nie zawsze gra skuteczna.

0

@Krzysiek_FCB Może psycha siadła i presja za duża, nie było by to nic nowego.

0

1

@Pawlak1992 Odważnie, ten Busi ścigający się z żółwiem i komarem :)

0

@Faro No ale z nimi to się nie nagrywali, ba rzadko nawet grali na poziomie który by wskazywały nazwiska

0

@Borry Przeczytałem horror :)

1

@Essos @Awtameok_Klana Najbardziej brakuje Kimpembe

0

Żłów złota gała loading.....

0

@Compadre Uważasz że Deschamps posadził by Antka dla Gaviego?

2

Te 4 punkty trzeba szanować.
Ale przykro się patrzy jaki prymitywny football gramy jakby to jeszcze byli goście z ekstraklapy to bym nic nie pisał....

0

@against_modern_football Gość wjechał łokciem w szyje rywala jakby chciał to to jest pomarańczowa.

0

@IronSanHybrid Przesadzasz np. mecz Brazylii sędziował Irańczyk i sędziował bardzo dobrze.

0

@against_modern_football Jakby tak było to casha już by na murawie nie było.

0

Teraz na mundialu wiadomo Polska
Hiszpania podwójnie bo czy utrzyma poziom i zrobi to w meczu z Niemcami
Francja która zrobiła na mnie największe wrażenie i czy utrzyma poziom w starciu ze swoim małym nemezis.

0

@sewciu50 Uwielbiam Lucho ale nie, dziwnym trafem w Barcy tak chętnie młodymi nie grywał.

0

@Deviler Dość zabawne zwarzywszy że Pedri nie ma żadnej asysty przy golu Lewego(transfermarkt) to raczej bez Dembele który ma z Robertem najwięcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?