Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Polska reprezentacja 100 lat za murzynami
0
@stysiek Na euro był Antek co potwierdził Deschamps więc całkiem prawdopodobne że dalej nim jest. Z tym ze w meczu z Portugalią strzelał Karim :)
0
@cris2706 No z perspektywy czasu to bliżej mu do przypadku niż do realnego poziomu sił w tamtym czasie wystarczy przypomnieć sobie co wyczyniała Barca w kolejnych meczach.
1
@Roobo Jeszcze sąsiadów którzy nam wszystkiego zazdroszczą zgubiłeś :)
0
@agaFCB A wiesz że to był taki jedyny przypadek...podpieranie się wyjątkami nigdy się dobrze nie kończy.
3
A ile mieli lag na Robercika phi z czym do kogo....
0
@cris2706 Nie żebym bronił chłopaczka z realu który mnie w gruncie rzeczy mało interesuje jak i ta sztuczna rywalizacja z Gavim, ale ja mogę napisać podobnie trener woli pomocnika który nigdy nie zagrał na ŚO niż Garcie.
2
Hiszpania zagrała świetny mecz ale na mnie większe wrażenie zrobiła Francja z tych dwóch ekip pieniądze postawił bym na trójkolorowych.
1
@SinMistico Ale wszystkie panny ukradnie :)
0
@karci0 Ale Xavi już ogarnął LE :)
0
@P33ck Oj tak CR- Ghana 3:3 ale by LR płonęła....
0
@fart No ok tylko że to pierwsze spotkanie jest kluczowe w grupie, jak do tej pory tylko Hiszpania złamała jego klątwę.
2
Argentynę oglądałem od 14 minuty :)
A z meczu rodaków ominął mnie kwadrans z karnym :)
Niemniej to co rzuciło mi się w oczy to gwiazdy tych ekip + Kylian
Messi z golem ale to nie był jego poziom na pewno, Lewy wszyscy widzieli no i on w przeciwieństwie do Argentyńczyka tego gola nie strzelił, a teraz Kylian o ile mecz świetny ale mógł go kończyć z hat-trickiem i gdyby grał w innej ekipie to te pudła mogły by srogo kosztować.
I teraz porównajcie sobie jak oglądaliście Francję ile razy drużyna rzuciła koło ratunkowe swojej gwieździe o ile reprezentacje Argentyny i Polski po pierwszym meczu można nazwać drużynami.
Antek absolutny potwór, Oliver i Rabiot świetni ale ogólnie poza trójką w obronie od prawej strony to pozostali Francuzi zagrali dobre spotkanie na poziomie indywidualnym. Kylian mógł się bawić i właściwie to robił. W Argentynie mimo iż tyle miało się zmienić to jednak nic się nie zmieniło jak Messi nie poratuje to kicha, u nas to samo, ktoś napisze że liderzy ok ale nie ma piłkarza który zawsze będzie dźwigał zespół i wtedy warto mieć drużynę.
0
@Encore Raczej piłka kręci Antonym
0
@Deviler No najsłabszy Meksyk od lat a i tak lepszy od Polski no i oni nie mają problemów z wyjściami z grupy jak Polska.
0
@AmigoBlancos No ja bym też dodał łyżkę dziegciu zielu się piłki nie domaga tak jak powinien to robić lider pomocy.
0
@barcelonaLM Uważasz że kapitan i lider tej drużyny nie zagra od pierwszej...
1
@Kessie To chyba jedyny przypadek taki był.
0
@JAACKK Oprócz kataru i może jeszcze ktoś się nawinie.
2
Dziwne największy ekspert od Argentyny mówił że pożrą grupę a z Arabii to wręcz kpił, chyba będzie musiał kibicować jeszcze mocniej w meczu przeciw Polakom
ヽ(。_°)ノ
0
@GeneralXavi Masz rację ale przysłuchaj się uważnie on nic tak naprawdę ciekawego nie mówi dla ludzi którzy regularnie oglądają piłkę.
0
@Klaudiaa8 To odpowiedź na to ze mało się realnie gra piłka choć po prawdzie to raczej skierowane jest w kradnięcie czasu i było to już ogłoszone ze będzie dużo więcej minut doliczane.
0
@draxidox maja staśko już liczy pieniążki bo będzie robiła zasłonę dymną.
0
@FabianMrozek Dzięki postawię na to dwa domy i organy całej rodziny.
0
@priest9999 No jak nie liczą Turcji to można by dyskutować, choć tacy Francuzi czy brytole to chyba by się zaśmiali
1
@Kszysiek7 A powinni bać się Polski która od lat rozgrywa na MŚ trzy mecze w kiepskim stylu, gdy oni od lat wychodzą z grupy.
1
@marcin62 A tam zaraz znów przemieli staśko i będzie bohaterem bo punktuje tych którym wystarczy pozwolić mówić i sami się ośmieszają.
0
@Andi18 Kopalnia w Wieliczce 20 minut od Krakowa.
0
Przydał by się mocny pstryczek w oko.
0
@cris2706 Czasy się trochę zmieniły i soccer w USA spokojnie łapie się do top 5.