0

@P33ck Zastanawiające że nie wymieniłeś Kluiverta będąc na stronie Barcelony...

0

@michal26 No tu się zgodzę Lech był chyba najlepszym prezydentem z tych w po komunizmie no ale konkurencja straszliwie słaba, tylko olek na plus ale minusy wymieniłeś.

0

@Sapos93 ....."Następca Enrique na boisku: Mój… Mój jest bardzo prosty, pan Ferran Torres. Jeśli moja córka mnie nie złapie i nie obetnie mi głowy.".....

7

@arasz1819 Ale: uderz w stół a nożyce się odezwą, pasuje jak ulał :)

0

@KlonaZepan A co ma reprezentacja do ligi?

0

@A_Gomesinho_21 Polska Hiszpania Meksyk ale jak ktoś będzie pięknie grał to im też lubię ładną piłkę i chcę by taka wygrywała trofea a murarze niech się chowają po kątach.

0

@DamianBarcaCule No ciężko go było przegapić ostatnimi laty, talent wielki ale były problemy z określeniem wieku bo gość nie tylko wyglądem ale i zachowuje się jak dwudziestoparoletni mężczyzna :)

5

@hayek W jednym zdaniu zawarł tyle bzdur że aż ciężko skomentować.

0

@Limit_l3ss Szczur w zespole punktuje arcyszczura prezydenta fajnie się tam bawią.

0

@MysticCat No to napisz że Messi to kryminalista i czekaj 3.2.1 na zrozumienie :)

2

@norbi77 Cieszmy się że z nim coraz gorzej, beton się wykruszy, a bez niego pisuary odpadną i przyjdzie nowe może lepsze.

0

@Pawlak1992 94 ale mało co pamiętam z boiska za to zapewne do końca życia będę pamiętał to słynne ujęcie jak boski Diego uciekał przed reflektorami.

0

@JordiAlbion A to Nordyckie Greckie Rzymskie Indyjski Japońskie itd to nie wierzenia , bo tam był pełen panteon Bogów.

1

@KlonaZepan Akurat budową piramid to zajmowali się dobrze wynagradzania specjaliści.

1

@Compadre Bardzo słabo, podejrzewam że jakbym nie zaglądał na LR to to odczuwanie było by jeszcze mniejsze moi znajomi w ogóle o mundialu nie rozmawiają i to nie tak że ich piłka nie obchodzi, ogólnie nastrój jest taki nijaki.

0

@Faro Sam uwielbiam Lucho ale w Barcy to on za bardzo młodzików nie rozwijał.

0

@KmN Że w reprezentacji, tak ?

0

@Chaoss Ojciec właśnie mi kupił przegląd a dodatek ukradli a on nie zauważył :)

0

@cris2706 No to influencerki płaczą jak nie można :)

0

@Chaoss Warto ruszyć tyłek rano po przegląd czy nie?

0

@Sau_Ron Powiedział by ale kontekst byłby inny niektórzy kibicują Argentynie* od lat (ja nie) za względu na wiadomo kogo.

0

@maroon Nic wykazałem hipokryzję i o to chodziło, bicie mu brawa mnie śmieszy to tyle.

1

@Bobo25 Oczywiście bo Meksyk od lat to moja ulubiona reprezentacja poza Hiszpania.
Więc rodacy i Meksyk świetnie.

1

Co, to ten zły pique który zarabiał krocie i od pewnego czasu był na celowaniu właśnie przez ogromną pensję znikł i nagle te miliony to jednak mało no to fajnie, Jordi szykuj się na bycie gwiazdą w mediach po mundialu....

0

@maroon No nie odwracam uwagi tylko wskazuję na hipokryzję, bo ten co przewala środki na prowadzenie biura poselskiego nie powinien udawać szeryfa i przed gawiedzią pisać : patrzcie oni kradną.
To jest po prostu śmieszne.

0

@maroon Braun tam też fajnie zarządza budżetem poselskim, tak wielki turbo Polak też "kradnie" tylko na mniejszą skalę bo na większą jest za krótki.

0

@Kondziubarca kaczor by oddał całą Polskę za pomnik brata w Berlinie.

0

@Sapos93 Gdzie ty widzisz celebrytę? Bo pajacerkę widzę że w wielu miejscach.

0

@gmdfk Gościu z klasy tak zginął wjechał kabrio pod naczępę jak była prostopadle do jego kierunku jazdy, ścięło więcej niż głowę a auto jechało jeszcze dobre kilkadziesiąt metrów tyle że on jechał bardzo szybko a filmiku nie oglądałem więc nie porównam.

0

@Faro No kadra szału nie robi to chyba najsłabsza Hiszpania od kiedy oglądam piłkę czyli ponad 20 lat, no i miks młodości z doświadczeniem też średnio wygląda bo piłkarze w najlepszym wieku którzy ten wózek powinni ciągnąć to żadne tuzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?