Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@damianex10 Tak dobrze pamiętałeś sprawdziłem
12 minut z Japonią i 16 z Australią.
4
@Comentateiro W Barcelonie zawsze styl był ważny, w obecnej sytuacji finansowej to jednak na to ślizganie trzeba mrużyć oczy i tyle. Szkoda że się nie udało nawet po chamsku z tej grupy wyjść.
A wszystkim co się oburzą o styl zalecam sobie przypomnieć czy nie kpili jeszcze niedawno ze śliskiego Realu.
0
@Sysia11 Najlepszą bronią Argentyny atak no tym mnie zaskoczyłaś, to raczej solidną grą w obronie do czegoś dochodzili, właśnie jak mieli legendarny skład z 6 napastnikami z dorobkiem +20 zaliczyli najgorszy mundial tego stulecia.
0
@rk Jakim testem? Lewy gra praktycznie wszystko i nagle odpowiedzią będzie 90 minut zmiennika, bierz połowę.
0
@FC1899Barca A po co mają marnować sobie czas na tego politycznego no namea
0
@BARCA1899Messi Nie do końca jeśli tak wygrywasz wiele spotkań nawet z czołowymi zespołami to nazywanie tego fartem jest trochę naciągane, no i Barca od silnych dostaje w czapę jak na razie.
0
@Kszysiek7 No jak chce niech wraca ale powrót na rok to głupota min dwa lata.
0
@Emhyr No pieniądze są, problemy mamy z limitami płac.
1
@cules100pro No to są ciekawe przemyślenia o ile możemy się zastanawiać czy Lewy byłby przed Henrym i Eto i czy Pep posadził by Valdesa, to już pozostała dwójka miała by problemy by łapać minuty.
1
@sokot Balde.....
0
Balde znów się wybronił, chyba na razie najlepszy zresztą tak naprawdę tylko jeden konkurent.
1
Jeśli Xavi walczy o życie Busquetsem to co to za życie.
Obydwóch uwielbiam ale chyba pora powiedzieć dość i zacząć myśleć powoli o perspektywach przyszłego sezonu, busquets ze słabiakami będzie błyszczał ale w LE na tych najlepszych znów będzie problem, dać tego FdJ na DP na poważnie i niech się pokaże najwyżej latem obu pożegnamy.
1
@Essos Gościowi umkneło 10 lat grania Messiego więc jak traktować go poważnie :)
1
@Messibestplayerintheworld Ale z tego co pamiętam to Brazole muszą mieć 18 lat by grać w Europie więc jak kupować w zimie 16 latka?
Zresztą Vitor ma 17 z lutego sytuacja podobna to chodzi o prawo pierwokupu czy mozliwy jest zakup jak z Pedrim?
0
@Rl9k1nG Było że niby koreańcy nie mogą używać tej technologi a czy to prawda to nie wiem tu na LR ostatnio widziałem.
0
@PatrychoO Może Rycerz Siedmiu Królestw, mnie podeszło bardziej niż Pieśń Lodu i Ognia
0
@Emhyr Łap
po tym materiale nie będziesz miał wątpliwości :)
0
@Striker Takie samo zdanie i pisze już o tym od dawna, brak nam liderów w najlepszym wieku(zaraz ktoś na białym koniu wjedzie że 32 to też taki wiek ale ja tak nie uważam) mnie chodzi o ludzi 26-30 z doświadczeniem ale nie sytych, jedynym w tym wieku w kadrze jest Depay ale on nie zdobył statusu lidera.
1
@BorzyKrzys Nie, nie jest, jest przeciętna a większość zdjęć i tak w makijażu więc wiadomo co dalej.
3
Powoli to się robi w Barcelonie hurtownia a nie klub piłkarski.
1
@Barca1922 ho ho ładnie to koresponduje z twoim ostatnim komentarzem :O
1
@dorkizos No ja pamiętam pod artykułami , zwalniano go.
0
@kejdzi A ile notuje zysku? Ile notują zysku najlepsze kluby, to są ogromne pieniądze mimo iz przy miliardzie wyglądają jak nic nie znaczące drobniaki.
1
@Medium Ja jestem fanem talentu Dembele ale jak on jest najbardziej zmotywowany z drużyny to cos jest nie tak z drużyną!!!
0
@Kidd Ja tylko będę rozczarowany jeśli PK nie wygramy omijając Real.
0
@Skila_nie_kupisz A czy a twierdzę że nie ale widać tendencję spadkową jeśli tak to można było określić.
0
@Drozdu7 Nie nie wyleciał by bo na utrzymywanie 5 trenera nie ma kasy.
0
@mekston Ale z roku na rok kamuflował coraz mniej braków zespołu.
0
@Marcelinho99 No ja od września kręciłem głową jak widziałem ludzi którzy skład z papieru przenoszą na murawe i liczą trofea, tak to może robić Bayer bo miał drużynę i zrobił korekty a nie składak w Barcelonie fajna kadra to nie jest fajna drużyna.
0
@AmigoBlancos Messi po prostu przykrywał tą mizerię a i tak nie był w stanie nakryć jej całej, ale kazdy kto ma oczy chyba widział że z roku na rok ta drużyna jest coraz słabsza.