1

@damianex10 Tak dobrze pamiętałeś sprawdziłem
12 minut z Japonią i 16 z Australią.

4

@Comentateiro W Barcelonie zawsze styl był ważny, w obecnej sytuacji finansowej to jednak na to ślizganie trzeba mrużyć oczy i tyle. Szkoda że się nie udało nawet po chamsku z tej grupy wyjść.

A wszystkim co się oburzą o styl zalecam sobie przypomnieć czy nie kpili jeszcze niedawno ze śliskiego Realu.

0

@Sysia11 Najlepszą bronią Argentyny atak no tym mnie zaskoczyłaś, to raczej solidną grą w obronie do czegoś dochodzili, właśnie jak mieli legendarny skład z 6 napastnikami z dorobkiem +20 zaliczyli najgorszy mundial tego stulecia.

0

@rk Jakim testem? Lewy gra praktycznie wszystko i nagle odpowiedzią będzie 90 minut zmiennika, bierz połowę.

0

@FC1899Barca A po co mają marnować sobie czas na tego politycznego no namea

0

@BARCA1899Messi Nie do końca jeśli tak wygrywasz wiele spotkań nawet z czołowymi zespołami to nazywanie tego fartem jest trochę naciągane, no i Barca od silnych dostaje w czapę jak na razie.

0

@Kszysiek7 No jak chce niech wraca ale powrót na rok to głupota min dwa lata.

0

@Emhyr No pieniądze są, problemy mamy z limitami płac.

1

@cules100pro No to są ciekawe przemyślenia o ile możemy się zastanawiać czy Lewy byłby przed Henrym i Eto i czy Pep posadził by Valdesa, to już pozostała dwójka miała by problemy by łapać minuty.

1

@sokot Balde.....

0

Balde znów się wybronił, chyba na razie najlepszy zresztą tak naprawdę tylko jeden konkurent.

1

Jeśli Xavi walczy o życie Busquetsem to co to za życie.

Obydwóch uwielbiam ale chyba pora powiedzieć dość i zacząć myśleć powoli o perspektywach przyszłego sezonu, busquets ze słabiakami będzie błyszczał ale w LE na tych najlepszych znów będzie problem, dać tego FdJ na DP na poważnie i niech się pokaże najwyżej latem obu pożegnamy.

1

@Essos Gościowi umkneło 10 lat grania Messiego więc jak traktować go poważnie :)

1

@Messibestplayerintheworld Ale z tego co pamiętam to Brazole muszą mieć 18 lat by grać w Europie więc jak kupować w zimie 16 latka?
Zresztą Vitor ma 17 z lutego sytuacja podobna to chodzi o prawo pierwokupu czy mozliwy jest zakup jak z Pedrim?

0

@Rl9k1nG Było że niby koreańcy nie mogą używać tej technologi a czy to prawda to nie wiem tu na LR ostatnio widziałem.

0

@PatrychoO Może Rycerz Siedmiu Królestw, mnie podeszło bardziej niż Pieśń Lodu i Ognia

0

@Emhyr Łap


po tym materiale nie będziesz miał wątpliwości :)

0

@Striker Takie samo zdanie i pisze już o tym od dawna, brak nam liderów w najlepszym wieku(zaraz ktoś na białym koniu wjedzie że 32 to też taki wiek ale ja tak nie uważam) mnie chodzi o ludzi 26-30 z doświadczeniem ale nie sytych, jedynym w tym wieku w kadrze jest Depay ale on nie zdobył statusu lidera.

1

@BorzyKrzys Nie, nie jest, jest przeciętna a większość zdjęć i tak w makijażu więc wiadomo co dalej.

3

Powoli to się robi w Barcelonie hurtownia a nie klub piłkarski.

1

@Barca1922 ho ho ładnie to koresponduje z twoim ostatnim komentarzem :O

1

@dorkizos No ja pamiętam pod artykułami , zwalniano go.

0

@kejdzi A ile notuje zysku? Ile notują zysku najlepsze kluby, to są ogromne pieniądze mimo iz przy miliardzie wyglądają jak nic nie znaczące drobniaki.

1

@Medium Ja jestem fanem talentu Dembele ale jak on jest najbardziej zmotywowany z drużyny to cos jest nie tak z drużyną!!!

0

@Kidd Ja tylko będę rozczarowany jeśli PK nie wygramy omijając Real.

0

@Skila_nie_kupisz A czy a twierdzę że nie ale widać tendencję spadkową jeśli tak to można było określić.

0

@Drozdu7 Nie nie wyleciał by bo na utrzymywanie 5 trenera nie ma kasy.

0

@mekston Ale z roku na rok kamuflował coraz mniej braków zespołu.

0

@Marcelinho99 No ja od września kręciłem głową jak widziałem ludzi którzy skład z papieru przenoszą na murawe i liczą trofea, tak to może robić Bayer bo miał drużynę i zrobił korekty a nie składak w Barcelonie fajna kadra to nie jest fajna drużyna.

0

@AmigoBlancos Messi po prostu przykrywał tą mizerię a i tak nie był w stanie nakryć jej całej, ale kazdy kto ma oczy chyba widział że z roku na rok ta drużyna jest coraz słabsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?