1

@Aragorn33 No ale oni tak twierdzą, wszystko wina Rosji choćby wczoraj buda u Rymanowskiego.

0

@cules100pro albe zgubiłeś....

1

@Sysia11 Oj miałem to samo do niedawna teraz mam światłowód i nie ma porównania.

A jak będziesz kończyć umowę z tymi złodziejami to przypilnuj każdego elementu sprzętu bo za brak czegokolwiek zaraz będzie straszenie karami i nagle pojawiają się problemy w komunikacji między punktem a centrala :)

1

@Pawel13sz No zgadza się ale nosili ją też Riquelme(wtopa transferowa)
Litmanen :(, Giovanni ale też tak niesamowite nazwiska jak Ángel Cuéllar,Lluís Carreras,Roger García w latach 90.

2

@Kurkmen Nie tylko w telewizji ale i w Radiu ogólnie to gościa nie znoszę on bazuje na tych najprymitywniejszych bodźcach no i nie lubi jak ktoś mówi coś co mu nie pasuje.

1

@Gallaret No przy 4:0 jak najbardziej do wybronienia decyzja.

1

@MesQueUnClub96 Nie no ty to jesteś udany 10 wrzytek spudłowanych ale jedna super już jesteś odpalony....

0

@ObiektywnyKibic121 https://sjp.pwn.pl/slowniki/porobi%E6.html

A o poronieniu taktycznym nie słyszałem.

0

@DickSet Na skrzydle to będzie Alba w Gavi będzie podwieszonym lewym napastnikiem.

0

@DickSet Prawdopodobnie Gavi będzie czymś w postaci podwieszonego napastnika z lewej strony a skrzydłowym w ataku będzie Alba. Xavi chciał tak grać ale ani Dembele ani Raphinha nie czują się tak ustawiani zbyt dobrze.

0

@reloaded Ale Balde debiut u Koemana :)

0

@korni20 Każdy klub go obserwował to chyba oczywiste.
2 lata w pierwszym składzie i niby 40 spotkań w bundeslidze ale tylko 1000 minut więc nie wiem czy można napisać że ciśnie w seniorach.

0

@Kurkmen No myślę że Niemcy ruszyli by prędzej niż niektóre państwa nato(portugalia)....by ratować swoje montownie na terenie Polski

1

@Emhyr Dlaczego? Zawórno Luis jak i Leo potrafili świetnie podać jak i absorbowali uwagę rywali.

1

@TheNekro94 Antić był strażakiem który miał wyczyścić też stajnie augiasza, to ze Xavi tylko od niego ma lepszą nie jest zbyt fajne dla generała

0

@cris2706 I to miałby być taki wielki problem, km ciężko mi w to uwierzyć.

0

@cris2706 No i tu trzeba sobie odpowiedzieć dlaczego Pep nie sięgnął po Messiego.

0

@jeyx77x
Ja nie widzę tu jakiegoś super wykorzystania potencjału, nie widzę kolosalnego przeskoku w umiejętnościach Pedriego Gaviego bo ich najdłużej obserwuję, Balde gra ok i najważniejsze że nie zawala spotkań a BB nie oglądałem by ten reklamowany przez ciebie progres widzieć.

Ile tu jest progresu piłkarskich umiejętności dzięki trenerowi a ile nabierania doświadczenia.
Ile po prostu w przypadku Pedriego wreszcie braku kontuzji.

No Garcia grał świetnie ale ostatnio było już słabiutko więc poczekajmy z tym progresem, bo może być nim wreszcie świetna forma. Araujo wciąż piłka ucieka od nogi a nad tym miał najintensywniej pracować.

No popatrz a wspomniany wcześniej Puc przepadłą właśnie pod ręką najwybitniejszego pomocnika pięknie kółeczko, nico poszedł na wypożyczenie Xavi wolał nie wychowanków.

To po co mam ci podawać skoro podobno je znasz?

No trzeba i jak widać Koeam miał do tego rękę, a z Xavim się przekonamy.

Odnośnie treningów ty o R9, a ja znów o Puću o nim też pisali że co tam minuty treningi z Messim miały mu dawać dużo więcej, jak piłkarz jest w gazie to musi dostać szansę.

Problemem torre nie jest to że nie gra tylko to że był na treningach z pierwszym składem a po poślizgu zaczął grywać w BA, ciężko mu będzie zaliczyć progres jak jedną noga będzie w pierwszym skaldzie a druga w rezerwach.


0

@Bocheno1 Szczerze, jeśli kluby widzą w tym zarobek i piłkarze się na to zgadzają(co z muzułmanami?) to ok. Choć dla mnie bzdurna akcja.

0

@jeyx77x Wszystko ładnie świetnie ale z kataru bił pianę o puća a jak został trenerem to odszczelił go szybciej niż zły koeman.

Mimo iż uwielbiałem go jako piłkarza do trenera Xaviego podchodzę z rezerwą i mam pewne wątpliwości co do jego oceny potencjału zawodników.
Zresztą wyciągając jego życiorys odnośnie szans dla młodych, ja mogę to skontrować że nikt by nie uwierzył że symbol tiki-taki będzie grał wrzutkolonę.

No wystarczy by byli na podobnym poziomie i znakomita większość trenerów wybierze doświadczenie, to dlatego średnia drużyn to najczęściej ponad 27 a nie 24 lata.

No fajne przykłady a podać ci wonderkidów którzy po świetnym początku odpadli bo brakło cierpliwości, woli szczęścia albo umiejętności w wprowadzaniu do dorosłego futbolu.

1

@cris2706 No właśnie oprócz gry na najwyższym poziomie zgarniał LM mistrzowo w silnej Hiszpanii i ładował masę goli przy tym dokonania klubowe Mbappe nie powalają.

0

@tomek8756 No z 8 zwłaszcza ale i z 9 się zgodzić nie mogę, do 10 ciężko mi się odnieść bo nie znam aż tak dobrze zbyt wiele otyłych kobiet.

0

@COU_11 Akurat nie bo był o tym wywiad i mówił o tym że właśnie chciał by aby jeden skrzydłowy był praktycznie drugim napastnikiem.

0

@Messibestplayerintheworld I właśnie z tym kluczowym słowem będzie największy problem.

0

@Zoker To w sumie zabawne jakie może mieć zdobycze indywidualne bramkarz :) to tak faworyzuje strzelców że szok.

0

@DaPidejpi Najsmutniejsze jest to ze w tej obronie robicie z Messiego niepełnosprytnego, najpierw w bambuko zrobił go Bartomeu potem Laporta :O

0

@PatrykBarca Czy juventus w 2020 roku był topowym zespołem, tak tylko wytknę że jednak z jednym wygrał :)

0

@michal26 To co pisałem do ciebie ostatnio zobaczymy jak sobie poradzi w partyjnej nawalance.

0

@Firestone Ciekawe czy klub stać by go zwolnić czy znów będą żulić :(

4

@rk Miał problemy zdrowotne i ominęło go euro gdzie Pique i Ramos grali i wygrali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?