0

@pawelfcb22 jak dla kogoś śmierć bliskiej osoby jest bliskim uczuciem do nie wyjścia z grupy LM a nie postawił na to wyjście całych oszczędności to powinien jak najszybciej udać się do kilku specjalistów zwłaszcza od głowy.

0

@Czajka90 Serio Wegner miał niższy, przecież jemu tam szło całkiem nieźle a kilka lat nawet wybitnie.

0

@Mathoue Z tym błyszczeniem to bym nie szarżował :(

0

@ranger3120 Carlos się już nie załapał :)

0

@daniel32778 Pół godziny i gość jest na drugim świecie.

2

@Kessie młoda jest ładna Monica była spektakularnie piękna.

0

@Kamilos84 No sprawdziłem i płaca klubowi od dawna oficjalnie za wynajmowanie nieruchomości.

Masz jakieś sprawdzone info że takie pieniądze idą za reklamę, bo raz dopiero odbijają się po inwestycjach dwa akurat oni nie potrzebują reklamy, zwłaszcza tak słabej.

0

@MESSIah16 No chyba nikt o zdrowych zmysłach a na pewno nie Alex nie spodziewał się co w MU będzie się wyrabiało i to że w rywala nagle wpompuje sie ogromne pieniądze a po pewnym czasie zatrudni fachowców z najwyższej półki.

To się nazywa błąd prezentyzmu, słowa Fergusona są jak najbardziej zrozumiałe, tym bardziej że pierwsze pomysły na zbudowanie potęgi były lekko mówiąc słabe, co tylko mogło Szkota utwierdzać że nic z tego nie będzie.

0

@Ying No dla mnie ma sens, nie ma różnicy jak porównasz 23 z 25 czy 27 z 29 latkiem ale obaj są już blisko końca a każdy rok to ogromna różnica, z jakiegoś powodu nie ma zbyt wielu 35 latków w największych klubach.

0

@SuperPatsonFCB No nie wiem jak dla mnie to gramy słabo jako drużyna i indywidualnie jest kicha, ostatni mecz ligowy to też nie było meczycho tylko znów indywidualny błysk tym razem Lewego uratował wynik.

0

@Cochise Czyli zmyślałeś albo strigerował cię jeden post, czyli normalka na LR.

0

@betonito Cele minimum jak najbardziej ok, tylko z tym pucharem jest kłopot bo czasem możesz trafić w 1/8 na AM czy RM i mieć słabszy dzień.

4

@mateusz1989VeB A Fabsa na trenera czy jeszcze do kopania gały?

0

@Sau_Ron Zakładam że to zależy jaką drużynę wystawi Bayern na ostatni mecz, z jednej strony rzadko odpuszczają, z drugiej za pasem będzie mundial więc rotacje są zrozumiałe no i można spuścić Barcę do LE.

0

@Kondziubarca To było by dziwne gdyby zawodnik gorszy od kolegi z zespołu za MŚ wygrał złotą gałę ale kto wie.

5

@Gappeq A to tu nie było wariacji
Lengleta
Malcoma
Raphinhi

0

@Emhyr Jak dla mnie pierwszą to były skutki nie załatwienia sprawy Dembele latem.

0

@Ali3231 Nie wiem uwielbiam Lucho ale to nie była bajka z happy endem.

1

@Arnold1234 Oczywiście ale ta drużyna ma poważny problem skoro zawodnik pod formą i tak daje więcej od innych.

0

@Lola120 Dembele jest pod formą a nie że nie umie grać w ważnych meczach.

No jeśli na tylu skrzydłowych wszyscy wyglądają słabo a wyglądają to pora spojrzeć w stronę tego któremu ufasz.

2

Tym wrócą zawodnicy Barcelony z Mundialu może koloryzowane
https://i.iplsc.com/-/0000UEXJBQRO4KK2-C322.jpg

0

@Zoker Jest ale nie za bardzo do 433.

0

@Rewolucja123 No wymieniliśmy pół składu wydając ogromne kwoty w bardzo trudnych czasach już nie będzie wymiany zawodników a wymiana trenera bo to tańsze.

0

@AxelF Rozumiem o co ci chodzi z priorytetami ale nie wyjście z grupy to dźwignia w przepaść i to na wielu płaszczyznach.

0

@AdiKingu96 @Dembouz1899 Już za pasem mundial, więc rotowanie składem jak masz pierwsze miejsce to dość rozsądne podejście.

2

250 tys. mniej mandatów niż rok temu nałożyła Polska policja, więc krótko terminowo niektórzy mogą odtrąbić sukces, a ci którzy twierdzili że to nie będzie miało przełożenia na drogi się pomylili. (choć trzeba pamiętać że poprzedni rok był po-pandemiczny)

Na "szczęście" budżet państwa nie stracił w zeszłym roku średni mandat opiewał na 144 zł, o tyle tegoroczny – już na 317 zł.
W skali kraju daje to rekordową sumę – ponad 1 mld zł – dla porównania rok temu nałożono mandaty na łącznie 491 mln zł.

Więc jest mniej przewinień a i skok na kasę się udał, korki od szampanów zapewne strzelają dość mocno.

0

@Toretto No pisał o Raphinhi więc nie wiem z czym masz kłopot?

0

@Roobo Xavi o tym mówił w wywiadzie że robi to by uwolnić skrzydło dla obrońcy, a czy jest to dobry pomysł jak masz takiego LO to już inna sprawa.

1

Normalnie też bym się krzywił na temat "odpuszczenia" meczu z Interem jak Bayern będzie miał komplet punktów ale mamy rok mundialowy i nawet wskazane było by danie minut zmiennikom, no i można wyrzucić FCB do ligi europy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?