Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culer_1906 To by było coś niezwykłego gdyby syn gościa który to DNA odbudował i symbol tego DNA ostatnich lat się od niego odwrócili :)
0
@Criss18Barca Gdyby nie władza to może i Deyna by walczył o złotą piłkę możemy tak sobie spekulować.
I zibi był w potężnych klubach grał w wielkich meczach, Lubański może by grał jakby nie władza, spora różnica, a może nawet kolosalna.
@tristan87 być może, ale ja nie śledzę belgijskiego futbolu, mogę za to powiedzieć co nie co o jego dokonaniach na polskim poletku.
1
@Criss18Barca Ale przecież Lubański wielu klubom i zawodnikom doradzał, efekty chyba nie są zbyt zadowalające.
No i jednak Zibi to jednak inna półka zachodniej kariery niż Lubański.
0
@Ali3231 Wdaje mi się ze to problemy personalne z selekcjonerem, Deschamps nigdy za bardzo w niego nie wierzył, więc ten woli grać dla Xavego, dla mnie jako kibica Barcy wyśmienita wiadomość.
0
@Barca1922 No nie pamiętam czy w ogóle zajmowałem stanowisko, a pytanie skoro już wtedy były niepodważalne dowody to siedzi? Bo widzę że z jednego już go uniewinniono.
No i może rzeczywiście doszło do gwałtu, ale fakt że jedno już obalono a panie sprawdzały ile gwałciciel jest wart budzą spore wątpliwości, radzę poczekać do końca procesu.
7
@Kessie Bardziej przeraża to że dla otoczenia to już norma, bo się tym nie przejmują.
4
Ale pięknie się odmieniło, nagle "dezerterzy" to represjonowani politycznie bojownicy o wolność. Ciężko się teraz niektórych słucha, a ludzi którzy owych bojowników chcą wpuszczać do polski powinno się zapamiętywać i nigdy nie dopuszczać do żadnych urzędów.
1
@Sau_Ron Szczerze nie wiem czy były lepsze niż z 2004-2008 a co do obecnej muzyki to masz rację ciężko słuchać, a co gorsza coverowanie przybiera coraz absurdalniejsze formy.
Ogólnie muzykę w głównych radiach można wyśmiać co 2-3 lata jest tam hitem refren z piosenki napisanej dla beki albo kolejna coraz głupsza wariacja Rasputina.
0
@HansFCB No CR u Alexa to była bestia no ale ludzie pamiętają tylko ostatnie 2 lata.
0
@Michael24 Nie wiem jak u Pogby ale Umtiti leczył się w jednej z najlepszych klinik na świecie
29
Lucho królu złoty może dziś ograsz rezerwowych pomocników...
1
@Kgorecki2500 Akurat kałach to jedna z niewielu broni która działa w takim stanie, aczkolwiek wspł.... nie nie współczuję dobrze im tak.
0
@urbipl No ale jak tu nie widzę żadnego rozpracowywania, to nastolatek może rozpracować takie coś bo tu żadnych konkretów nie ma, nawet nasze ułomne służby potrafią więcej i tylko do tego się odnoszę.
0
@katalonczyk112 To wróżenie z fusów, bo z jednej strony mają fajną drużynę i wreszcie mają drużynę, z drugiej już nie takie ekipy odpadały w przedbiegach.
0
@urbipl Ale co tu jest rozpracowane? No i podobno...aquon czy jak mu tam było tez ponoć miał dostęp do supertajnych danych bo podobno był ze służb....
0
@Laser A to Roberto nie pobiera pensji?
0
@maroon A to oni tą dziewczynę napadli czy jednak od swoich krajanów oberwała?
1
Nie dziwię mu się, pewnie ile razy był u terrorysty to ten leżał plackiem na kanapie i laysy popijał zimną pepsi.
2
Zwijaj się jak mucha w ukropie podczas okienka, wyprzedaj majątek, zaciągaj dźwignie do ostatnich chwil rejestruj zawodników a wykończy cię reprezentacja :(
0
@Zoker Śmiali się jak na początku mu słabo szło na wyspach.
0
@FCB_dimiC Poruszenie to przeciwieństwo bycia spokojnym. To ty porównujesz inne rzeczy.
1
@John_Doe Akurat w usa to dość łatwo znaleźć się na ulicy.
1
@Janiama Masz rację ale Barca nie po to tak wiele postawiła na szali by dziesiątkowały jej kadrę mecze ligi narodów :)
0
@FCB_dimiC No chyba nie można, można być wystawianym na takie emocje i zachować spokój ale nie można być jednocześnie szybkim i wolnym.
1
@Medium A wystarczyło brać na raty , jednak prezes na wszystkim się zna.
0
Argentyn phi Meksyk a co to za śledzie a Arabia miała mieć brązowe kandury, ale raczej szykuje się mundialowy klasyk OWH
0
@Uukasz_93 No to akurat jest super przykład że jednak kadra na papierze a w realu to inna rzeczywistość, niby wymiana powinna wnieść ich atak na jeszcze wyższy poziom a momentami wygląda jakby było sporo gorzej.
0
@Rarenzio No to jak ten średniak wywalił ramosa na PO chyba ze Ramos tez był średniakiem ba wszyscy byli średniakami bo Pique przez tyle lat miał pewny skład.
0
@jeyx77x No mnie tam daleko do bycia fanboyem Messiego ale pisać że sprzedał LM za 7 baniek to niezły odpływ, on za wygranie tej ligi mistrzów to pewnie z 3x tyle na samych kontraktach indywidualnych by wyciągnął.
0
@DonMatteo901 No i kur.. stracił by rękę.