Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon O jakiej dyscyplinie piszesz? W kopaną włosi po raz drugi z rzędu na Mundial nie jadą.
3
@daro22 Jeśli tak to Real też ich powinien doświadczać.
1
@PJ777 kwiatkowski był z tym gościem w meczu z bayernem
0
@talizmo No dwie okazje właśnie tego Dembele oglądałeś mecz czy tylko pół.
Żadna wrzutka a to ciekawe jakim cudem dwa razy uderzył z głowy magik.
2
@tbas Piszesz jakby za Xavieg była.
0
@Emhyr No właśnie sprawdziłem jest twój jest i Tomasz Kwiatkowski
0
Wrzutkolona tiki taka się przejadła to trzeba się rozwijać :)
0
@Emhyr Jesteś pewien ostatnio był Polak a dziś chyba ktoś inny.
0
@Ptasior Mocnym w Europie czy mocnym w LM, jak to pierwsze to z Realem i potem wszystko siadło.
0
@nabial A to strzału dembele bramkarz nie obronił?
0
@Borneo Misiu ale katolików z Hiszpanii i Irlandii nie obchodzi walka z komuną bo life is brutal, i nie pisze o teraz tylko załamanie wiary w tych państwach nastąpiło kilka lat przed jego śmiercią.
No to jak papież nie ogarnie to nic dziwnego ze wszystko zawsze zamiatane pod dywan.
Ale ja żadnych negatywnych emocji nie mam ot kolejny tyran który każdy sprzeciw chciał wypalać gorącym żelazem, hipokryta i zaściankowiec i tak go zawsze będę odbierał.
0
@Borneo No to czemu Europejczycy mają do niego dość surowy stosunek, ty tylko twierdzisz że go jako Europejczyk oceniasz.
To za jego rządów super katolickie Irlandia i Hiszpania mają gdzieś wiarę :)
1
@acab123 No jeśli zaręczyny są na serio to warto się nad tym zastanowić.....
1
@Borneo No widzisz oceniasz go jako Polak a nie za całokształt.
Ok jako jeden z zapalników walki z komunizmem w Polsce możesz go chcwali, ale ja na przykład nie zamierzam pomijać tego że z Ruskimi walczył ale z podobnymi im w Ameryce południowej już trzymał sztamę.
Można go też pochwalić za dni młodzierzy i to tyle
Skostnienie kościała i zarzadzanie nim niczym jarosław czyli mierni ale wierni.
Pedofilia i krycie koleżków.
Atakowanie środków antykoncepcyjnych w Afryce i katastrofa z hiv
Teologiczna mizeria.
Fabryka świetych i beatifikacji :) brudnych beatifikacji via matka teresa
5
@Peciak Historia mówi że jak Rosji odpuścisz to za rok wróci po więcej, i ci ludzie i tak zginą a wszystko to co przez te lata odbudują ostatkami sił rosjanie i tak ponownie zburzą.
Psychopatą? Ale oni zrobili dokładnie to o czym piszesz( w 2014 roku i jakie są tego efekty 8 lat i co uwaga powtórka, odpuść im znów i za 20 lat nie będzie Ukrainy pozdrawiam dzbanków.
Wygodnie się klika masz rację, ale masz poważny błąd poznawszy nie w imię pobicia ruskich tylko w imię przyszłego pokoju. Jedyne co Rosja szanuje to siła ale to trzeba mieć jakiekolwiek pojęcie zeby się wypowiadać, lepiej ogranicz się do zarcików z dzbankami.
1
@Borneo Nie, należy go oceniać za całokształt i ocena może być tylko negatywna.
3
@Peciak Nieźle, ja to raczej takich z twoim zdaniem uważam za dzbanów, ale was historia nic nigdy nie nauczy.
0
@masq Bo to nie Baldursy tylko Divinity :(
1
@Katalonbar Po prostu nie lubią Polaka rodaka.
5
@FC1899Barca Akurat problem z byłymi wojskowymi jest zawsze ten sam, wciąż pernamentny stan zagrożenia oni wszyscy od lat wieszczą wojnę.
A skąd pan płk wie czy Putin jest zdesperowany?
1
@dorkizos Nie dla każdego i nie zawsze lekki: Boston Legal.
0
@Emhyr No Suarez w Live czasem to robił Fenomeno dość często jak był zdrowy.
1
@marcin62 Kurde albo ona ma problem z matematyką albo ci mechanicy itd w rok wyciągają 5 tysięcy :0
0
@Janas11224 No ja też to lubiłem ale sporo tam dodają od siebie jak w odcinku o książnice wikingów.
0
@LukaszFan Miał ale rozegrał tylko 1.848 minut
0
@tommyVERceti Bo młodzi nie oglądają TV więc TVN puszcza im harrego by zaczęli oglądać.
0
@maxqwe Które kluby lig TOP5 wydały najwięcej w latach 2013-2022?
1. Chelsea (1,815 mld euro)
2. FC Barcelona (1,811 mld euro)
3. Manchester City (1,806 mld euro)
4. Manchester United (1,754 mld euro)
5. Juventus (1,580 mld euro)
6. Paris Saint-Germain (1,459 mld euro)
7. Real Madryt (1,215 mld euro)
8. Liverpool FC (1,178 mld euro)
9. Arsenal (1,116 mld euro)
10. Atletico Madryt (1,115 mld euro)
0
@VegetaPolska Najpierw to należało by się dowiedzieć ile @bartekvisca ma mniej więcej lat, poleciłeś mu raczej tytuły dla młodszej części społeczeństwa, czym można go do anime zniechęcić a ma wiele do zaoferowana dla ludzi w każdym wieku.
0
@tomek8756 Gość jest do zaorania ostatnio w sejmie twierdził że Ukraińcy są przesiedleńcami :)
0
@Inko Akurat przy starszych grach to najnowsze nie są zawsze najlepsze.