Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Last dance na rok jest absurdalny, jeśli już to co najmniej 2-3 lata jeśli ktoś się odważy założyć ze da radę fizycznie pograć jeszcze te dwa lata.
Dlaczego absurdalny, Messi dużo daje ale też trzeba pod niego ustawić drużynę jeśli przyjdzie na rok to w pewnym sensie wracamy do punktu wyjścia i nowe otwarcie można wyrzucić do kosza a po roku zaczynamy układanie od nowa, jak dla mnie nie jest to zbyt fajna opcja.
0
@Kozinho. bo ich program to zbiór ogólników a gość od tegoż programu sam powiedział że większość jest nie do wprowadzenia.
0
@Dalhi Rozumiem że skojarza twoją tęczówkę z twoją torzsamością kontem bez twojej wiedzy tak, bo inaczej to trzeba zorganizować
@Hasszz jeszcze trzeba się na to zgodzić już widze jak staruszki ustwiają się w kolejkach po wszczepienie, skoro dalej od listonosza emeryturę i rentę odbiera 25% uprawnionych.
Bajki opowiadacie to może wejdzie ale za 15 lat i nie siłowo tylko ludzie sami na to pójdą.
0
Dziwne w innych plotkach mieli go już sprzedawać :)
0
@msmsms Akurat złotą generacje piłkarzy to Hiszpanie mieli co kilka lat tylko nikt nie umiał ich ułożyć by naprawdę się ozłocili, ja uważam ze tymi ludźmi byli Aragones i Xavi.
1
@Barca1992 Ta na pewno, a w szczególnie w Polsce gdzie 20 procent społeczeństwa umie obsłużyć tylko pilot i włączyć tvp, oni na pewno ogarną chipy w mgnieniu oka. WB tam 20 procent społeczeństwa starsze od Elżbiety II również zero problemów.
0
@Maciej_T Najpierw ty odpowiedz na pytanie, a potem ja się ustosunkuje do twojego.
1
@Rl9k1nG Raczej to mobilizacja której efekty będą znane dopiero za miesiąc dwa to rozstrzygnie.
1
@Medium +Blame choć tu raczej mangę
No i oczywiście Psycho Pass
0
@MrPGG Ten który ma dalej do Currego :)
1
@Khajio Podstawa to trzymać się daleko od currego i już jeden problem z głowy mniej.
0
@Emhyr :) Nie doceniasz niektórych, wejdź sobie na komentarze po meczu z Bayernem, niektórzy długo zaciskali zwieracze ale się doczekali :)
Są tu tacy co mogą pół sezonu siedzieć cicho ale jak wróg źle zagra to nagle się ożywiają.
1
@KrwawiaceoczyVEB Dobrze że dodałeś o tym andre ja napiszę pół serio ale tu zapala się czerwone światło.
0
@Emhyr No sporo osób obstawiał trio Ansu :) Lewy Raphinha.
0
@Emhyr Ja inaczej gdzie inni piłkarze Barcy którzy mieli chować Demble do kieszeni.
0
@Maciej_T No to dobra co jak nie sankcje prosto i na temat.....
0
@sergio5 No na pewno mu uwierzyli bo nie zerkają jaką mamy potężną reprezentację.
0
@Kidd Problemem jest to że tam spora liczba ludzi żyje ze statusu Pele i za nic nie pozwolą by ktoś go pobił.
1
@aezakmi123 Twierdze że EV w poprzednich klubach pokazał że z taktyką nie jest na bakier, miał też parę wybitnych spotkań gdzie zjadł rywali jak z Realem bez Messiego.
0
@AmigoBlancos By mieć z kim twitterowe wojenki toczyć ku uciesze gawiedzi.
1
@DaPidejpi No nie znoszę EV ale Xavi jak na razie dla mnie EV do szuflady taktycznie nie chowa.
1
@Chudini123 No wynalazł to go Koeman jeśli o to chi chodzi.
0
@Xwowrak Dużo bardzie prawdopodobne jest ostrzeżenie od rosji niż atak ze strony USA a jak ktoś lubi teorie spiskowe to nawet i kosmitów tam zatrudni, USA nie chciało sprzedawać Ukrainie pocisków dalekiego zasięgu ale sami atakują NS no brzmi legitnie
A co ten twit udowadnia? Ma tyle wspólnego z prawdą co tłumaczenia kopiuj wklej a on dla niektórych tez jest twitterową piłkarską wyrocznią.
7
Bo widzisz nasser Laporta to nie jest romantyk futbolu jak ty, a bezwzględny gość więc lepiej nie prowokować.
0
@cris2706 Nie można a jakie są kary?
0
@Messibestplayerintheworld Przecież była zmiana pokoleniowa, ba ja bym nawet napisał że były dwa podejścia podejścia nieudane.
1
@kryhaa No ale są też inni którzy kibicowali przed Messim, dla mnie na przykład on symbolem Barcy nie jest. Jak myślę o stylu barcy to raczej przed oczyma mam Xaviego.
0
@Xwowrak na twiitterze/albo/albo no to niezłe info ....takie nic nie warte.
2
@VamosRakieta No byłbym w szoku, bo to nie są potężne reprezentacje by Portugalczyków tak poturbować.
0
A jak tam Bernardo wyglądał /