0

@arasz1819 Czekaj czekaj to opis pani "Te pieniądze im się po prostu należały" jednak historia zawsze zatacza koło.

1

@Toretto Właściwie to Ferran to nie do końca LS, dużo więcej grał na prawym skrzydle.
Co do LS to nie wiem czy to prawda ale ponoć Fati preferuje właśnie skrzydło(dla mnie to bardziej napastnik) więc dramatu nie ma no i został Depay więc jeśli już to można na spokojnie szukać.

0

@ACRAB95 Nie nie jest, jest ustawiany jako ofensywny pomocnik, na skrzydle biegają wahadłowi.

0

@Azi Nie ma jakiś ruskich korzeni?

2

@Pawel13sz Ja to się zastanawiam czy to było na poważnie bo mamy rok mundialowy i w grudniu Barca nie zagra wiec jak musiała by grać Barca by Xavi wyleciał, nawet nie wiem czy nie wyjscie z grupy LM by zmiotło Xaviego

Normalnie bym to wziął za żart ale te podpórki które dodaje mnie zastanawiają.

0

@ACRAB95 To nie jest gra na skrzydle zerknij sobie na heatmapy. Zresztą nawet na grafikach nie jest pokazywany jako skrzydłowy.

0

@Emhyr Ktoś z zagranicy i wymóg by w sztabie miał 2-3 trenerów z Polski.
Nawałka miał u kogo się uczyć.

0

@joloskyy Super w próżni czy na tle obecnej konkurencji? Bo raczej to drugie większość głośnych nazwisk nie umie śpiewać.

3

Zagadka na dziś, kim jestem

Wierz że piramidy to dzieło obcych
-Wymienionych z imienia i nazwiska naukowców i egiptologów(1) olewaj bo ty masz inne zdanie.

Wierz że WTC to mistyfikacja a media kłamią(2)
-Powołuj się anonimowych ekspertów i naukowców(1)

Wierz pisowi w reparacje bo
-Piszą o tym media(2)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zoker A to złotą gałę sam wygrywasz?

0

@michal26 Nie chcę psuć zabawy ale jakie konsekwencje poniosła by rosja za atak na Ukrainę oprócz wizerunkowych jeśli zniesiemy sankcje?

Jeśli przechodzimy do porządku dziennego z tym że nasz sąsiad jest atakowany i rozbierany bo sankcje nas bolą to pośrednio te nawoływania do normalności i powrotu do spokoju to dla mnie nawoływanie do tego że niech ta rosja ugryzie sobie ile chce ważne żeby ceny zmalały.

Bo NIE MA innych opcji nie militarnych niż sankcje gdyby były to kraje które były całkowicie uzależnione od rosyjskich surowców już by je dawno forsowały.

0

@Colon Równo, zakochany w sobie kłamczuch.

0

@DawidekFCB Sam miał w wieku 17 lat usuniętą część łąkotki, więc dla mnie ich sytuacje się różnią i to sporo.

0

@Kgorecki2500 A tak to skoro w największych miastach poborowych ma być jak naj mniej, więc skoro w Moskwie miało być tylko 15 tyś poborowych to mało prawdopodobne by się załapał.
Putin na wojnę wyśle dzieci mniejszości które tak naprawdę przez wielkomiejskich rosjan nie są uważane za rosjan.

1

Premier Włoch to jedno ale widzieliście pięknego Silvio wygląda jak syn Kena i Pinokia.

1

@ObiwanKenobi Z racji przeszłości z Berlusconim nie można wykluczyć że z kilkoma i to jednocześnie.

0

@VamosVamos Przecież decyzja Umtitiego to nie był jakaś abstrakcja gdy decydował, teraz wszyscy są mądrzy.

0

@michal26 Ciekawe że to piszesz bo miała w młodości przygodę z faszystami :)

0

@Kamilos84 No to co piszesz pokazuje że mało wiesz o stosunkach Włoch z Niemcami, na nieszczęście dla twojej opinii to Włosi Niemcom otwarcie na pewno się nie postawią, ot mogą robić show dla gawiedzi.

0

@Kgorecki2500 No ona sama ma historię z postfaszystowskimi ugrupowaniami więc to że teraz gra centrowego polityka nie powinno nikogo usypiać.

0

@Ojciec5tkidzieci Aż sobie sprawdziłem czy to nie syn Marcelo, no i nie.

0

@A_Gomesinho_21 Estabilishment się jej boi? Ale on będzie rządzić z belrusconim :)

0

@Tridente2015 Chciałem ci podać wpis który to rozjaśnia ale nie mogę znaleźć, ogólnie to zawodniczki mają rację, mają złote pokolenie i partacza na ławce.

3

Nic się nie dzieje i wreszcie wyciągnięto wnioski że szybkie powroty to szukanie kłopotów, zwłaszcza jak w przypadku dzieciaka już były spore komplikacje.

0

@michal26 No chyba każdy w miarę obeznany z sondażami wie ze nie każdy sondaż będzie dla konfy reprezentatywny, w internetowych rządzili by Polską, a w telefonicznych nie mają nawet 1%.


9

@333tricampeones333 No 18 lat ma spokojnie z tym skreślaniem.

0

@katalonczyk112 Jeśli Internet nie kłamie to Diego zarabia najwięcej.
Pep wyciąga tylko ok 60 % tego co zarabia Diego :)

0

@michal26 Szkoda że pomijasz że sondaże zawsze dają im więcej niż realnie wyciągają.

0

@Janiama No i był efekt wow, przepaść między poprzednim i następnym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?