0

@koziar Pomijając odklejeńców to jednak jakbym miał zestawiać tych dwóch zawodników to jednak miałbym dużo większe oczekiwania wobec Roberta.
Jestem ciekaw jak to będzie z Nunezem były plotki że czasem psycha siada a to było w Portugalii.

4

@Kapitan hawk Może mieszka w nowej hucie, to zmienia ludzi :)

0

@Janiama No akurat ta dwójka się udała, ale skoro im wreszcie się udało to tych którzy w Niemczech strzelali a później po zmianie ligi się zacinali na amen mamy zapomnieć?

2

@ViscaBarca123 Dzięki za artykuł i Assulina kiedyś o nim napisałem jako talent to nie podobało się to pewnym osobom i twierdziły że tylko w izraelu go za takiego uważano.
czemu w artykule masz twiterowe Viscabarca123 a nie Nyctophile1_ ?

0

@Bartek22 o widzę że Kessie prezentyzm, uwielbiam takie analizy.

1

@Arkon A to Busquets kiedyś słynął z szybkości i mięśni ludzi którzy mają pretensje zwłaszcza o to pierwsze u zawodnika który nie był szybki nawet jako nastolatek są śmieszno-straszni.

13

Nie słuchajcie @PatrychoO bo manipuluje, to nie cola a Pepsi, bądźcie czujni....

0

@Emhyr Albie nowe włosy nie pomogły, chyba że w byciu humorzastym.

3

@katalonczyk112 Ogólnie skrzydła były dobrze zamknięte, oby 5 obrońców nie była odpowiedzią na Barcę, zobaczymy jak już się obudzimy po reprezentacji.

0

@aqqi To trochę jak pewien obrażony Hiszpan który wrócił z Valencii

0

@BARCA1899Messi Goście się martwili że Barca przestanie istnieć a ty sobie żarty stroisz....

1

@Krystian1588 Mało prawdopodobne bo Azjaci ogólnie mają problemy z alkoholem przez gen ALDH2.
A i nie wiem czy sam zapach spirytusu by go nie powalił, ogólnie da się go pić ale w taki sposób to może tylko nieliczni.

0

@lucca87 Odważne stwierdzenie skoro rozegrał półtora meczu, w zeszłym sezonie za to był nr 1 albo jak kto woli dwa w obronie.

33

Radziu sikorski znów na salonach a raczej wydruk jego jakże błyskotliwego twitta :)


wklejam od tego gościa bo dał filmik jakby ktoś mnie od pisiorów chciał wyzywać :)
ps.
Nie wiedziałem że Anne Applebaum to żona tej łachudry i pozera.

1

@AmigoBlancos Puyol bo Xavi i Iniesta odeszli na swoich warunkach.
A z dawnych czasów Rivaldo.

0

@mateushh Pamiętam filmik jak jakiś świetny piłkarz dostał do kopania piłkę z lat 60, tak średnio mu szło i żalił się że jest bardzo twarda i ciężka, więc nie do końca się mogę zgodzić bo dawni piłkarze mieli o wiele ciężej.

0

@arasz1819 Iniesta nawet 4(5) dni po stracie dziecka był na murawie więc to akurat indywidualna kwestia.

1

@Roxi No pamiętam jak Iniesta miał najgorszy okres w Barcelonie i akurat to było na bardzo ważne mecze i wielu jechało po nim jak po szmacie w co teraz ciężko uwierzyć a później okazało się że właśnie jego żona też poroniła.

Więc ja nie wykluczam choć nie pamiętam by ktokolwiek tak Don Andresa bronił. Ale jako że ludzie są do wielu rzeczy zdolni to lepiej się nie wypowiadać twardo skoro mało się wie.

0

@Medium Bo pewnie jest z dużego miasta, a na wojnę wysyłają dzieciaków którzy w opinii wielu rosjan nawet nie są prawdziwymi rosjanami.

0

@PatrykBarca No wiesz jakby Pep nie chciał od nowa koła wynaleźć to ten szejk może tą LM by miał.

1

@Pawel13sz No i nie wymiękł jak Keita(choć tego można w druga stronę tłumaczyć) jak trzeba było na ŚO w finale LM zagrać

1

@Ksavix No ja uważam że szanse są malutkie, pensja, zaległa kasa, urazy osobiste, odcinanie amigosów, walka o każde euro z wypłat, ponowne ustawianie drużyny to wszystko dla mnie są te "drobiazgi" które mi w powrót nie pozwalają wierzyć, ale kto wie co tm się wydarzy. A finansowa wymówka zawsze ten transfer może zablokować.
No z Pepem słuszne przypomnienie ten temat już ostygł i poszedł w zapomnienie.

A laporta jak to laporta, no i jeszcze oczywista kwestia kto otwarcie powie że nie chcą Messiego to była by krwawa jatka, dla niektórych jest ważniejszy niż klub.

1

Oby się nie okazało że to już parcie bo powołanie ucieka, jak na razie to DLR wygląda jak najsilniejsza opcja.

0

@Maciej_T Bo jest naszym buforem.
Wspieranie sprzętem nie pomoże Ukrainie jeśli za surowce płacimy Rosji bo de facto wspieramy i Ukrainę i Rosję, gdzie tu kara dla agresora.

0

@Almighty Uważasz że jak chce to w Barcy nie mają nic do gadania :)
Bo to że Laporta mówi że chce jego powrotu to akurat wiadome.

1

@Kessie Ty ale on nie podaje nawet sobie :)

2

@Kidd Po co go wołasz on powinien trzymać się od tego z daleka będzie zdrowszy i z lepszym humorem

5

Ktoś tu niedawno podawał talenty i zerknąłem do starszych edycji zerknijcie który rodzynek gra na najwyższym poziomie :)
https://www.theguardian.com/football/blog/ng-interactive/2014/oct/14/next-generation-2014-40-of-the-best-young-talents-in-world-football

0

@aezakmi123 Jak wyżej nie przepadam za nim i obrzydził mi piłkę ale Xavi nie pokazał aż tak dużo by pisać że EV przy nim to jakiś leszcz, gość prawie zaliczył sezon bez porażki.

0

@DonMatteo901 Ciekawe co myślą o tym dzieci korwina.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?