0

@michal26 A ktoś z normalnych krajów krym uznaje jako coś co jest nie terenem Ukrainy?

0

@michal26 "Krym legalnie przeszedł na stronę Rosji" Kiedy? Gdzie? Jak?

0

@Emhyr No ja na przykład zapomniałem o tym plebiscycie i cyk na fcbarca mi wyskoczyło :)

0

@FvZ89 Nie można wykluczyć że rzeczywiście boją się o jego zdrowie.

0

@DIPENNN Nie wiem czy na wynik Rijkaard Messi miał tak wpływ.

0

@Veysel Nawet jak byli to i tak nie było tak wspaniale jak to teraz wszyscy piszą, Balde to fajny dzieciak ale na pewno nie jest mega mocny na LO.

0

@cris2706 Na pewno ktoś z tych wszystkich Ramblowiczów kibicował i psg i to przed Messim.

0

@zodiak_10 Więc w jak słabej formie jest Barca?

6

Wciąż czytam że niepowodzenie w LM to wina kontuzji w obronie i nie kupuję tej wymówki, nawet jak graliśmy once de gala i dominowaliśmy rywali to słabeusze z LL i tak potrafiły sobie z niczego wykreować 1-2 bardzo groźne sytuacje, skądś się te wysokie noty Niemca w tym sezonie wzieły .

0

@Don Lucas Koeman grał do 95 więc nawet zdanie u-40 należy brać z przymrużeniem oka.

0

@szymek029 A Lapcio kiedyś troszczył sie o LM on tylko spija śmietankę akurat po jego rządach mieliśmy 10 lat pustki w przejściu między LM a pierwszą drużyną SR debiutował w 2009 roku albo rok później :)

0

@barczyk Nie wyjście z grupy to katastrofa wizerunkowa finansowa moralna. Laporta i Alemany stanęli na głowie i wiele zaryzykowali a skończyło się katastrofą. Nie wiem jakie tego będą konsekwencje ale na pewno będą i to odczuwalne.

Co do najlepszego okienka i super drużyny to ja akurat byłem w grupie pesymistów a i tak w tak szybką weryfikację w LM nie wierzyłem.

Kadra jest super na papierze ale silna kadra≠silna drużyna, wie to każdy z trochę dłuższym stażem w piłce, no oprócz ludzi którzy sami się nakręcają.

No ok tylko że nawet jak graliśmy w once de gala to rywale tworzyli sobie 1-3 sytuacje w meczu z niczego więc ja nie do końca kupuję to że z LM odpadamy przez kontuzje, jak ktoś szuka prostych odpowiedzi na trudne pytania to może sobie to tak tłumaczyć.

Co do Xaviego to martwi brak planu b, kiedy on ostatnio kogoś zgniótł taktycznie?
Gdzie automatyzm piłkarzy, częściej widać przebłyski geniuszu ratujące nam skórę.

0

@HypeR Kapitanowie już odmówili kolejnych obniżek(odroczeń), nie ma za bardzo co sprzedawać więc sytuacja trochę inna.

0

@Omoziu No to jak oni s karykaturą to co napisać o ferranie Ansu Raphinhi Pique

0

@michal26 Wizerunkowo dla części wyborców partii korwin i neutralnych łypiących okiem na konfederację dobra.

Ale jak nie zablokują januszowi polityki internetu to dla metzena zła.

No i zobaczymy jak sobie poradzi organizacyjnie i w partyjnej nawalance.

1

@sbp13 Równowaga w naturze musi być, skoro tak długo koszulka była czysta to teraz mamy festiwal pomysłów :(

2

Ależ to piękna końcówka Alexa Jonesa :)
Fajnie że takim mendom nie uchodzi wszystko na sucho.
Oburzenie że ludzie poszli do sądu naprawdę domyka te teorie spiskowe.

0

@Karamba Puyol skończył przez kontuzje.


0

@Lionel_Messi10 No zwłaszcza ten 2004/2005 jak zagrał 90 minut na 8 spotkań,05/06 lepiej ale to nie był kluczowy zawodnik

0

@LukaszFan Były gorsze placki od niego z tym numerem.

0

@Seledynowy Już w ostanim meczu ligowym Sergio wytykał to Xaviemu że jest osamotniony było na angielskim cascie.

0

@Transu96 Trochę szybszy ale wolniej myśli i słabiej rozdziela piłki, cóż ja tam wolę poszukać pomocnika.

0

@Krystian1588 Dość niespójna ta wyliczanka i miała by większy sens gdyby Zlatan wygrał złotą gałę i UCL.

0

@Alan_fcbfan Ale tu się nie rozchodzi o to za kogo co graliśmy tylko dopominasz się o trenerów z topu a przywołujesz Pepa z BB w CV i Lucho któremu szło topornie przed Barcą a dokładniej przed Anoeta.

0

@Antimadridista_WR Dotyczy, bo nawet grając w najsilniejszym składzie Barca ma tendencje do dawania rywalom 1-2 sytuacji z niczego samemu cały czas cisnąc rywala.

0

@MICHU2 Niektórzy wyrabiają sobie opinie po presezonie :)

0

@Antimadridista_WR A z Bayernem defensywa zaliczyła czyste konto czy nie?

0

@barcelonaLM Halo ale Pique to miał nawet bardziej marginalną rolę, jakby nie kontuzje to by murawy nie powąchał.

0

@qba Ale gdzie w tym artykule jest o postawieniu na swoim?

0

@Alan_fcbfan No jak nie masz zbyt dużej wiedzy odnośnie tamtych realiów to lepiej się nie wypowiadać, tak był fachowcem i uznaną marką, żaden po nim nie miał takiego statusu.

Jak ci van Gaal nie pasuje to proszę bardzo ostatnim na topie był Johan 30 lat temu.No był jeszcze Sir Bobby Robson ale skoro van gal to placek to i anglik nim był.

Śmiejesz się z Holendra a ze specjalistów wymieniasz Pepa i Lucho ciężko to kulturalnie komentować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?