0

@Rafix98 No ja chyba inny mecz oglądam, bo kilku zawodnikom się chce.

0

@tomek8756 Druga żółta jak najbardziej.

1

@eydeem Istota może?

0

@barca2004 A co ma mentalność LR do przebiegu meczu?

0

@TheNekro94 Wcale nie trafiają tylko oni grają wcześniej i dlatego podają zwycięzce ʘ ͜つʘ

0

@mindbender84 Ta na pewno, akurat pokolenie jarka i to młodsze to dopiero chlało jak pomylone a jakoś problemów z prokreacją nie było, przy tym obecne Polki nawet startu nie mają.

A i rękę sobie dam uciąć że średnio to panie które lubią kieliszek mają więcej dzieci niż te które piją od wielkiego dzwonu albo wcale.

0

@karci0
Ponad 20 tys. dzieci urodzonych dzięki in vitro vs 209 poczęć z rządowego programu prokreacyjnego(dane za 2021 i I kw. 2022 r.)

rządowy program prokreacyjny kosztował tylko 40 baniek :)

0

@msmsms No jeśli Raphinhajest warty 50 to sam sobie dopowiedz.

1

@Messi1992 Przecież wszystko było jasne, ale kolejny wyskakuje z krzaków, Pique jak na razie pożegnał się z Nou Camp.

1

@MaŁolat Minuty zawsze się liczą i jeśli nie przegrywa nam spotkań a nie przegrywa to dają mu dużo więcej niż siedzenie na ławie.

1

@La Pulgaa Nie chcę psuć zabawy ale u mnie przymrozki były :)

0

@AmigoBlancos No mnie od lat bliżej do repry Meksyku więc jak najbardziej mnie nie wyjście z grupy Argenty nie rusza.

3

@MatBac1991 Raczej twoje niedoiformowanie.

0

@Rewolucja123 Tak po części, mało kogo za 40 lat będzie obchodziło że ktoś był lepszy a nawet jeśli to inni go wyślą do gabloty z pucharami tego gorszego. Wiadomo że sa wyjątki jak ekipy które zmieniają piłkę ale co do ogółu się zgadzam.

0

@LS A można się wypisać, bo ja bym powiedział że jednak to nie takie proste.

0

@BulaKG No sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana, Ferran ma pewny skład w Reprezentacji, Brazol może całować ławkę, a fati w ogóle się nie załapać na imprezę więc i ciśnienie większe.

0

@jacob345 Szczęście? Chyba chciałeś napisać eksperymenty Pepa, na szczęście dla kibiców MC nawet on nie wystawi hohlanda na skrzydle.

0

@Yoshi94 No właśnie o to chodzi by wygrywać mecze nawet jak nie jesteś lepszy, doskonale sprawdza się zwłaszcza w Madrycie.

3

@FabianMrozek i wszystkie kluby się na to zgadzają brzmi logicznie.....

1

@arasz1819 nie śpij holendra ci biją za garażami :)

0

@koksik2700 No coraz więcej politologów zaczyna przebokiwać że te radykalizmy jarosława zbawa są wyumierzone w konfę i ziobrę wy być jedyną opozycją z "prawej strony"

Ogólnie to ja uważam że wiele się może wydarzyć, np takie 2 tygodnie srogiej zimy zdmuchną pis z planszy.

0

@Rl9k1nG No Gerardo Martino wygrał też jeden i jest koronnym przykładem ze nie ma samograjów.

6

@Criss18Barca I z kim ten Zieliński wtedy będzie kopał jak zablokują mu Lewego laga do bramkarza?

0

@BaroPodertos To tak samo jak jechali po Dembele po kontuzjach ale Fati może dochodzić do siebie miesiącami.

1

@koksik2700 No jest magistrem ekonomii więc z ludzi futbolu to najbliżej mu do profesora :)

0

@koksik2700 Wykruszy się jak kańczyńskiemu oczy się zamkną a im otworzą...

0

@Bejb Raczej ni chciał być mielony przez ścieko-media na zamówienie laporty.

0

@Emhyr A ja uważam że ma to swój urok :) przynajmniej zawsze się coś dzieje, no i który skrzydłowy u nas ma opcję król futbolu....

0

@tomek8756 Może chodzi mu o BB.

0

@Rust_Cohle No Lampard ma ciekawsze liczby niż Xavi ale to Katalończyk jest wśród najlepszych pomocników w historii, anglika widzi tam promil kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?