Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rafix98 No ja chyba inny mecz oglądam, bo kilku zawodnikom się chce.
0
@tomek8756 Druga żółta jak najbardziej.
1
@eydeem Istota może?
0
@barca2004 A co ma mentalność LR do przebiegu meczu?
0
@TheNekro94 Wcale nie trafiają tylko oni grają wcześniej i dlatego podają zwycięzce ʘ ͜つʘ
0
@mindbender84 Ta na pewno, akurat pokolenie jarka i to młodsze to dopiero chlało jak pomylone a jakoś problemów z prokreacją nie było, przy tym obecne Polki nawet startu nie mają.
A i rękę sobie dam uciąć że średnio to panie które lubią kieliszek mają więcej dzieci niż te które piją od wielkiego dzwonu albo wcale.
0
@karci0
Ponad 20 tys. dzieci urodzonych dzięki in vitro vs 209 poczęć z rządowego programu prokreacyjnego(dane za 2021 i I kw. 2022 r.)
rządowy program prokreacyjny kosztował tylko 40 baniek :)
0
@msmsms No jeśli Raphinhajest warty 50 to sam sobie dopowiedz.
1
@Messi1992 Przecież wszystko było jasne, ale kolejny wyskakuje z krzaków, Pique jak na razie pożegnał się z Nou Camp.
1
@MaŁolat Minuty zawsze się liczą i jeśli nie przegrywa nam spotkań a nie przegrywa to dają mu dużo więcej niż siedzenie na ławie.
1
@La Pulgaa Nie chcę psuć zabawy ale u mnie przymrozki były :)
0
@AmigoBlancos No mnie od lat bliżej do repry Meksyku więc jak najbardziej mnie nie wyjście z grupy Argenty nie rusza.
3
@MatBac1991 Raczej twoje niedoiformowanie.
0
@Rewolucja123 Tak po części, mało kogo za 40 lat będzie obchodziło że ktoś był lepszy a nawet jeśli to inni go wyślą do gabloty z pucharami tego gorszego. Wiadomo że sa wyjątki jak ekipy które zmieniają piłkę ale co do ogółu się zgadzam.
0
@LS A można się wypisać, bo ja bym powiedział że jednak to nie takie proste.
0
@BulaKG No sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana, Ferran ma pewny skład w Reprezentacji, Brazol może całować ławkę, a fati w ogóle się nie załapać na imprezę więc i ciśnienie większe.
0
@jacob345 Szczęście? Chyba chciałeś napisać eksperymenty Pepa, na szczęście dla kibiców MC nawet on nie wystawi hohlanda na skrzydle.
0
@Yoshi94 No właśnie o to chodzi by wygrywać mecze nawet jak nie jesteś lepszy, doskonale sprawdza się zwłaszcza w Madrycie.
3
@FabianMrozek i wszystkie kluby się na to zgadzają brzmi logicznie.....
1
@arasz1819 nie śpij holendra ci biją za garażami :)
0
@koksik2700 No coraz więcej politologów zaczyna przebokiwać że te radykalizmy jarosława zbawa są wyumierzone w konfę i ziobrę wy być jedyną opozycją z "prawej strony"
Ogólnie to ja uważam że wiele się może wydarzyć, np takie 2 tygodnie srogiej zimy zdmuchną pis z planszy.
0
@Rl9k1nG No Gerardo Martino wygrał też jeden i jest koronnym przykładem ze nie ma samograjów.
6
@Criss18Barca I z kim ten Zieliński wtedy będzie kopał jak zablokują mu Lewego laga do bramkarza?
0
@BaroPodertos To tak samo jak jechali po Dembele po kontuzjach ale Fati może dochodzić do siebie miesiącami.
1
@koksik2700 No jest magistrem ekonomii więc z ludzi futbolu to najbliżej mu do profesora :)
0
@koksik2700 Wykruszy się jak kańczyńskiemu oczy się zamkną a im otworzą...
0
@Bejb Raczej ni chciał być mielony przez ścieko-media na zamówienie laporty.
0
@Emhyr A ja uważam że ma to swój urok :) przynajmniej zawsze się coś dzieje, no i który skrzydłowy u nas ma opcję król futbolu....
0
@tomek8756 Może chodzi mu o BB.
0
@Rust_Cohle No Lampard ma ciekawsze liczby niż Xavi ale to Katalończyk jest wśród najlepszych pomocników w historii, anglika widzi tam promil kibiców.