1

@AllBundy Basiura wkłada siu** ?

0

A czemu tylko obrońca wszechczasów nie było plebiscytu na pomocnika i napadziora?

0

@P33ck No po grafice widać ze kocha di Caprio

0

@Rewolucja123 No znów bójka pokoleniowa, jak to zawsze, dla pokolenia Fergusona to pokolenia Lamparda to były chłystki które dorastały w dobrobycie i tak to się kręci.

0

@michal26 Ja ogólnie nie rozumiem beki z Bidena, on tam ma naprawdę potężny sztab ludzi i na spokojnie jeśli może się przygotować jego decyzje to na pewno nie będą głupoty staruszka z demencją.

4

@Kidd No jak od lat demontujesz polską edukację to obecnie na Polakach nie zrobisz wrażenia odnosząc się do literatury czy historii bo gawiedź nie będzie wiedziała o czym gadasz.

Masz brzmieć mądrze i dużo mówić ale tak by mało powiedzieć, a jak idą iskry to tym lepiej.

1

No zaskoczyło mnie trochę że ta większość ma tak małą przewagę, dziwi też trochę to że socios nie wiedzą kogo kupić, wskazując Lewego jako najlepszego zawodnika chcą Hohlanda czy nie widzą dziury na PO.

Za to 77% za obniżką pensji zawsze bawi.

0

@MessiTheBesst Gdzieś tu widziałem że w jakimś kraju ten gest jest obraźliwy ale łączenie go z LL czy Robertem jest naciągane, choć Robert to obywatel świata i może gdzieś na wakacjach podłapał :)
ps nie bronię tej decyzji to było spodziewane.

0

Czy kogoś dziwi ten optymizm :o

1

@barcelonaLM Zapomniałeś co było z Odrą a tak prawie wszyscy zapomnieli :)

1

@GeneralXavi No powiedzą ze on ich sponsorował czyli pośrednio to jego pociski.

1

@Firestone Olnyfans dźwignia Laporty ....

1

@Stagiryta Znaczy ja mimo całej do niego sympatii się z tym muszę niestety zgodzić , to zbyt nieregularny piłkarz by być fundamentem, choć z jakiegoś powodu Xavi go nim stworzył.

0

@kamyk_23 Co jest nieprawdą? Bo takie sytuacje się zdarzają, nie zawsze ale ktoś może mieć pecha no i piszesz o płatnym narzędziu to sporo zmienia.
Ja tylko mu radzę że jak nie lubi się potem bawić to lepiej nowy system postawić wszystko będzie zdrowsze.

0

@Survier Covid zabił ok 6 mln w tym roku urodził się 116 mln dzieci.

0

@Herato Gośc ostatnio mówił w PN że jakby w Polsce przez ostanie 70lat był taki przyrost naturalny jak w Afryce Subsaharyjskiej to w Polsce mielibyśmy nie niecałe 40 a 140 mln mieszkańców.

0

@arasz1819 Tak nazywa się :
Ubij gejaka.

0

@michal26 To odwołujesz że on to robi rozmyślnie by mieć większe poparcie :)
No zgadzam się muszą ich odciąć bo w innym wypadku będzie ciągłe balansowanie na granicy 5% choć z drugiej strony jak bardzo oni są rozpoznawalni bez janusza i antyukraińca i co się stanie jeśli janusz znów stworzy kolejny swój który to już nowy twór.

0

@highway Da się (klonowanie) ale nie warto, przynajmniej dawniej nie wiem jak jest z 11 bo w starszych pojawiały się błędy systemu.
No i nie zawsze jest to komfortowe rozwiązanie bo pojawiają się komplikacje z dyskiem np w nowym większym dysku masz tylko pojemność z mniejszego :)
Jak nie lubisz takich zabaw i potencjalnych problemów to polecam nowy system będzie lepiej śmigał.

0

@Grabarz1750 Nie że pasuje do narracji tylko z kim mam go porównywać, z Ansu Ferranem i Raphihinhą którzy są w ciągłej rotacji, czy z Robertem jedynym zawodnikiem klasy światowej w kadrze? Porównuję ich dla tego że mają pełny skład i są fundamentami Barcy i nie można ich tłumaczyć rotacjami adaptacją itd, choć zdaję sobie sprawę że są młodzi, porównuję ich też dlatego że twój kretyn daje liczby których nie dają dwaj genialni golden boye geniusze.

Jak widać Xavi woli kretyna który ma pewny skład a o LS walczy pozostała trójka w tym dwóch PS mimo iż Francuz może grać na LS, każdy z nich miał Dembele odesłać na trybuny bez większych problemów.

Oczywiście że masz rację że Dembele najwięcej próbuje i wskaźnik nie jest super, ale czy pomocnikom ktoś zabrania strzelać z dystansu(wyglądają jakby im zabroniono tyle że Xavi twierdzi co innego) albo ktoś broni im zagrywać więcej prostopadłych podań, w poprzednim ale i w tym sezonie były spotkania gdy twój kretyn miał więcej prostopadłych podań niż pomoc i drugi skrzydłowy razem wzięci, ja nie twierdzę że Dembele to jakiś cud ale chłop ma swoje problemy zdrowotne i nie rozwijał się normalnie piłkarsko, ma swoje wady jak nonszalancja i nieregularność które są problemem a i tak jest wyróżniającym się zawodnikiem.

No mats ma niesamowite 2 asysty a taki przykład to pod narrację czy nie?


0

@maroon No to by była fajna sytuacja.

0

@Criss18Barca A mnie się wydaje że jednak Hiszpanie donosili na własne państwo chyba że Katalończycy to nie Hiszpanie.

No ja uważam że jak spełnili by wszystkie postulaty to jednak pomoże, ba lewica tylko czeka na możliwość i to nie czcze gadanie bo już raz z pisem głosowali, zresztą PO też było by postawione pod ścianą, i dlaczego zakładasz że się nie zwrócą o wiele spraw się zwracali, mur na granicy czy ostatnio o ograniczenie immunitetu.

0

@Emhyr To Pique im nie znika z płac że znów mają jakieś problemy?

1

@Grabarz1750 To strasznie słaba ta barca jak największy kretyn ma najwięcej asyst 7 x więcej niż Pedri i Gavi razem wzięci, więcej niż cała nasza pomoc która ma 4. Dembele jest nieregularny ale przypadkowość to twoje wyobrażenie jak tam widzę powtarzalność w tym gdzie szuka partnerów co udawadniają asysty z podobnych podań.
Strzelać nie strzela a znów ma tyle samo goli co czterech zawodników z pomocy.
Jakoś Robben też miał jeden zwód i nikomu to wielce nie przeszkadzało.
Spokojnie sobie poradzi i bez szybkości jego największym problemem jest brak regularności i decyzyjność bo w przeciwieństwie do tego co twierdzisz ma fajne prostopadłe podanie i sporo na boisku widzi.

7

Barca piekło PO za to Balde sobie zacnie kopie gałę na drugiej stronie :)

3

@Bagsik88 O jest i on wielki mistrz zakonny oblężonej twierdzy z rosario

Tak czułem że będziesz mnie teraz wywoływał przy każdej okazji jak to masz w zwyczaju, zmyślaj i lecz kompleksy dalej, powodzenia.

18

@MESSIah16 Możesz mi wytłumaczyć po co zaczynasz dyskusję skoro odpowiedzi które ci się nie podobają kwitujesz "twoje zdanie się nie liczy"
A twoje się liczy? I czy wciąż musimy czytać tu o twoim bólu czterech liter i oburzeniu że ludzie wolą kluby które na szczyt dochodziły latami a nie czekami.

0

@Andi18 Nasza gr obecnie nie ma nic wspólnego z tiki-taką, i uwazam że jeśli ci zawodnicy nie zrobią ogromnych postępów to nie ma szans na nawiązanie do tamtego stylu.

Barca jak wygrywała to grała widowiskowy futbol więc trudno wierzyć ze nagle zaczniemy ślizgać się jak Real.

1

@kamyk_23 No James Spader super aktor.

1

@ptrx No Martino też miał samograja nie na wygrywał się w tej Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?