Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@ptrx Ja tam zawsze najpierw płytę montuje z podstawowych podzespołów, ale rób jak uważasz.
0
@MESSIah16 Ale przywołujesz dokonania a nie talent, idealnym przykładem jest to co napisał @John_Doe Lewandowski-Jańczyk.
0
@RobiS No widzisz i tu są dwa problemy, raz jakby przeszedł operację to nie był by mistrzem świata, dwa leczył się w jednej z najlepszych klinik na świecie a nie w jakimś namiocie na pustyni obok biegających antylop.
A pojęcie kariery jest względne sam powiedział że dla niego MŚ to najważniejszy puchar i leczył by się zachowawczo jeszcze raz jakby miał wybór. No i on w wieku chyba 17 lat miał wyciętą łąkotkę i operacja nic nie gwarantowała. Więc to nie tak że odebrało mu rozum raczej jako kibice Barcelony możemy psioczyć że wybrał reprezentację a nie zaryzykował operacji.
0
@jakub1906 Głosowania głosowaniami ale stażu nie oszukiwały :)
0
@Faro Ciepła woda z mydłem, tylko że nie każde mydło się nadaje najlepsze jest szare.
0
@RobiS Idiotą bo?
2
@TheNekro94 @maroon Z tego co pamiętam to to że wybory się nakładały to wina właśnie pisu ale jak wtedy o tym mówiono to machali łapkami że to nie problem, ale teraz się zrobił :)
0
@_catalan No ok to jest jasne ale gdy piszesz o kimś pozytywnie to nie wiesz jaki jest w czterech ścianach.
0
@michal26 I po co mu to było przed wojną jednak było że to potężna armia czasem podawana jako druga a tu teraz stali się tylko obiektem kpin, jakby nie straszyli atomem to nawet malutkie kraje cisnęły by z nich beke.
0
@_catalan A znasz ich czy tylko bazujesz na wizerunku jaki kreują albo są wykreowane przez sztab ludzi.
3
Chyba nic nie opisuje lepiej charakteru Pique i relacji z Puyolem tak dobrze jak ta anegdota którą sam kiedyś opowiedział
Pewnego razu w przerwie w trakcie gry ktoś leżał na noszach, a Puyol na mnie krzyczał. Powiedziałem mu „uspokój się, jest 4:0”, a on odparł: „to co? Skup się, znam cię”. Umierałem wtedy ze śmiechu.
0
@kamyk_23 Ale ładnie się to zestarzało :)
0
@Faro Ja nie wiem czy podobna, raz Pique miał naprawdę potężnych rywali do minut po powrocie, dwa jego kariera przed Barcą wyglądała lepiej niż Erica.
0
@MESSIah16 No to patrząc na to z boku NA CHŁODNO sąd podjął słuszną decyzję wybierając ojca na opiekuna dzieci, na pewno swoją decyzją nie poprawiła też tym dzieciom dorastania czy życia.
0
@AmigoBlancos Mnie chyba najbardziej ciekawi jak poradzą sobie z temperaturami bo każdy mundial miał czarne konie i miał wtopy.
0
@Huck Ty to czemu cały Liverpoool jaki zastał wymienił, chyba że zaczernisz pisać że tam nawet srednich zawodników nie było :O
4
@Marcelinho99 Bierz połowę.
0
@MateuszGotowka99 No dziś i ostatnio w lidze a tak to posucha.
1
@ForcaBarca12 Ale co mi tu wyskakujesz z XD było o ostatniej dekadzie cały czas, to tobie coś umkneło.
0
@ForcaBarca12 Uwielbiam Puyola ale kurde on karierę skończył w 2014 roku, te sześć lat robi kolosalną różnicę.
0
@katalonczyk987 A to Pilzno to jakiś wyznacznik warty uwagi?
0
@Kamiloza91 Gość trochę schematyczny https://elite.nyc3.digitaloceanspaces.com/2016/01/painting-11.jpg
No to jest przedziwne zjawisko ale to nie do końca tak że te "dzieła" są realnie tyle warte, to po części pralnia kasy.
1
@TR3YWAY No ja również mogę napisać odwrotnie że ci co pisza że Brazol lepszy nie znają się na piłce....
Xavi kopał z najlepszymi i też się nie zna bo brazol jest rezerwowym a głupiutki Dembele gra.
3
Ciekawe czy istnieje skrzydłowy który więcej piłek odzyskuje niż traci.
1
@Emhyr Feran Ansu, kupno typowo LS wiązało by się z przyznaniem do błędu, choć problem jest spory skoro na skrzydle gra Pedri.
1
@PatrychoO Wczoraj też był.
0
@IronSanHybrid Tak jak ze wszystkimi organami kontrolnymi państwa z dykty, za krótkie na poważnych graczy więc statystyki nabijają na maluczkich.
0
@PartidarioCatalan No śmiertelny bóg kontra nieśmiertelny bóg ja jednak stawiam na tego nieśmiertelnego, pozostałe moce artefakty tu również Zeus ma się lepiej.
0
@damianex10 No drugiemu wiele zabrakło do zrobienia dużej kariery i talent to jedna z ostatnich rzeczy jakich zabrakło.
1
@Striker Cóż skoro Dembele wyłapywał za agenta to Fati też powinien.