6

@ptrx Ja tam zawsze najpierw płytę montuje z podstawowych podzespołów, ale rób jak uważasz.

0

@MESSIah16 Ale przywołujesz dokonania a nie talent, idealnym przykładem jest to co napisał @John_Doe Lewandowski-Jańczyk.

0

@RobiS No widzisz i tu są dwa problemy, raz jakby przeszedł operację to nie był by mistrzem świata, dwa leczył się w jednej z najlepszych klinik na świecie a nie w jakimś namiocie na pustyni obok biegających antylop.

A pojęcie kariery jest względne sam powiedział że dla niego MŚ to najważniejszy puchar i leczył by się zachowawczo jeszcze raz jakby miał wybór. No i on w wieku chyba 17 lat miał wyciętą łąkotkę i operacja nic nie gwarantowała. Więc to nie tak że odebrało mu rozum raczej jako kibice Barcelony możemy psioczyć że wybrał reprezentację a nie zaryzykował operacji.

0

@jakub1906 Głosowania głosowaniami ale stażu nie oszukiwały :)

0

@Faro Ciepła woda z mydłem, tylko że nie każde mydło się nadaje najlepsze jest szare.

0

@RobiS Idiotą bo?

2

@TheNekro94 @maroon Z tego co pamiętam to to że wybory się nakładały to wina właśnie pisu ale jak wtedy o tym mówiono to machali łapkami że to nie problem, ale teraz się zrobił :)

0

@_catalan No ok to jest jasne ale gdy piszesz o kimś pozytywnie to nie wiesz jaki jest w czterech ścianach.

0

@michal26 I po co mu to było przed wojną jednak było że to potężna armia czasem podawana jako druga a tu teraz stali się tylko obiektem kpin, jakby nie straszyli atomem to nawet malutkie kraje cisnęły by z nich beke.

0

@_catalan A znasz ich czy tylko bazujesz na wizerunku jaki kreują albo są wykreowane przez sztab ludzi.

3

Chyba nic nie opisuje lepiej charakteru Pique i relacji z Puyolem tak dobrze jak ta anegdota którą sam kiedyś opowiedział

Pewnego razu w przerwie w trakcie gry ktoś leżał na noszach, a Puyol na mnie krzyczał. Powiedziałem mu „uspokój się, jest 4:0”, a on odparł: „to co? Skup się, znam cię”. Umierałem wtedy ze śmiechu.

0

@kamyk_23 Ale ładnie się to zestarzało :)

0

@Faro Ja nie wiem czy podobna, raz Pique miał naprawdę potężnych rywali do minut po powrocie, dwa jego kariera przed Barcą wyglądała lepiej niż Erica.

0

@MESSIah16 No to patrząc na to z boku NA CHŁODNO sąd podjął słuszną decyzję wybierając ojca na opiekuna dzieci, na pewno swoją decyzją nie poprawiła też tym dzieciom dorastania czy życia.

0

@AmigoBlancos Mnie chyba najbardziej ciekawi jak poradzą sobie z temperaturami bo każdy mundial miał czarne konie i miał wtopy.

0

@Huck Ty to czemu cały Liverpoool jaki zastał wymienił, chyba że zaczernisz pisać że tam nawet srednich zawodników nie było :O

4

@Marcelinho99 Bierz połowę.

0

@MateuszGotowka99 No dziś i ostatnio w lidze a tak to posucha.

1

@ForcaBarca12 Ale co mi tu wyskakujesz z XD było o ostatniej dekadzie cały czas, to tobie coś umkneło.

0

@ForcaBarca12 Uwielbiam Puyola ale kurde on karierę skończył w 2014 roku, te sześć lat robi kolosalną różnicę.

0

@katalonczyk987 A to Pilzno to jakiś wyznacznik warty uwagi?

0

@Kamiloza91 Gość trochę schematyczny https://elite.nyc3.digitaloceanspaces.com/2016/01/painting-11.jpg

No to jest przedziwne zjawisko ale to nie do końca tak że te "dzieła" są realnie tyle warte, to po części pralnia kasy.

1

@TR3YWAY No ja również mogę napisać odwrotnie że ci co pisza że Brazol lepszy nie znają się na piłce....
Xavi kopał z najlepszymi i też się nie zna bo brazol jest rezerwowym a głupiutki Dembele gra.

3

Ciekawe czy istnieje skrzydłowy który więcej piłek odzyskuje niż traci.

1

@Emhyr Feran Ansu, kupno typowo LS wiązało by się z przyznaniem do błędu, choć problem jest spory skoro na skrzydle gra Pedri.

1

@PatrychoO Wczoraj też był.

0

@IronSanHybrid Tak jak ze wszystkimi organami kontrolnymi państwa z dykty, za krótkie na poważnych graczy więc statystyki nabijają na maluczkich.

0

@PartidarioCatalan No śmiertelny bóg kontra nieśmiertelny bóg ja jednak stawiam na tego nieśmiertelnego, pozostałe moce artefakty tu również Zeus ma się lepiej.

0

@damianex10 No drugiemu wiele zabrakło do zrobienia dużej kariery i talent to jedna z ostatnich rzeczy jakich zabrakło.

1

@Striker Cóż skoro Dembele wyłapywał za agenta to Fati też powinien.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?