0

@MaFCB Zgubieś 1000 wrzutek, ja nie wiem gdzie wy widzicie DNA Barcy gramy bardzo mało na malutkiej przestrzeni w trójkątach mało na jeden kontakt podań dużo rzeczywiście jest ale to raczej z braku pomysłu a nie dlatego by uśpić rywala i szybko przenieść ciezar gry na inną stronę albo by zaraz przyspieszyć.

0

@macio_944 No tylko że nawet ja w swoim pesymizmie który mi wytykałeś nie przewidywałem że w 4 kolejce LM będzie adieu,

No wyjazdy odnośnie pesymizmu w przypadku drużyny o smutnym życiu i braku perspektyw to właśnie te głupoty i plucie.

No głupoty to ty pisałeś bo potężna Barcelona jaką widziałeś a której nie było znów wyłapała europrzekop.

0

@sebo939 Jak chodziło o europrzekopy to miał rację.

0

@taris A co ma ustawienie do dyspozycji piłkarzy, wiadomo że jedni w pewnych czują się lepiej ale żadne ustawienie nie zmieni średniego piłkarza w dobrego albo nie odbuduje mu formy.

0

@macio_944 O a co to komuś spadły z nosa różowe okulary, nauczka na przyszłość nie pluć na ludzi którzy widzą sytuację inaczej niż ty.

0

@prokofiew Eh chyba cię coś ominęło bo LR to wieszczyła walkę o 1 miejsce w grupie bo podebraliśmy FCB Roberta, byli i tacy co wieszczyli puchar i t wcale nie były jednostkowe przypadki :)
A ludzi o bardziej pesymistycznej postawie tu szczuto, w tym mnie i wypominano mi smutne życie :)

1

@poskus Poza tym co napisał @GeneralXavi czy Barcę stać na zwolnienie Xaviego, już pomijam to ze my wciąż nie spłaciliśmy trzech poprzednich trenerów :)

2

@pt9 Ale my nie mamy nic wspólnego z tiki taką, jedynym zawodnikiem który od czasu coś tak chce grać ale nie ma za bardzo z kim jest Busquets, my gramy ułomną wersję Realu Zizou.

0

Cóż lata się staczaliśmy w otchłań to nie takie proste walczyć z najlepszymi (Bayern) ale już dwumecz z Interem słabiutki, ciekawe co dalej i jak zareaguje drużyna.

0

@Cochise Normalnie ich zniszczyliśmy po oszałamiająco pięknym meczu.

0

@FCB24 Ale może by celny strzał oddali..

0

@norbi77 Zależy z jaką pensją, takiego 10 mln też by nie wywalił.

0

@Verema Wedle komentatorów Lewandowski.

0

@Lionel_Messi10 Tak dołóżmy do dramatu na murawie jeszcze kontuzję Gaviemu, wyborny pomysł.

1

@Homeopata8989 To tak jak z nami ostatnio :(

0

@tomek8756 nie tylko on , no i były podjazdy że dostali ją od swoich przyjaciół nazistów :O

0

@Ojciec5tkidzieci Regulaminy może i niedawno ale z alko było wiadomo dużo wcześniej tylko że czesc ludzi która o tym słyszała myślała że w katarze się ugną

0

@Ali3231 Ryzykować zdrowiem gaviego w nic nie wartym meczu dlaczego ?

1

@IronSanHybrid Ja nie wierzę ale też nie wykluczam, bardzo mało prawdopodobne ale możliwe. W każdym razie jak wyjdzie to wszyscy kibice Barcy będą szczęśliwi a ci którzy wierzyli na pewno nam o tym przypomną :)

0

0

I taki był szum że Francuzi złodzieje macron oszołom a tu jednak książeczka nie od "kolegów" nazistów.

0

@Faro Przecież dobrze grał już przed Kloppem ale to fakt że Live to było jego miejsce na ziemi, w kazduym innym zawodził, choć w Espanyolu całkiem nieźle wyglądał.

0

@DaPidejpi Ale to pokazuje jakim był zaślepionym szurem Messi nie gra od 3 lat i nagle gość stwierdza że jest najlepszy bo gra u nich toż to dramat i może nie powinien się na temat innych klubów wypowiadać bo jak widać nie zna się na piłce skoro mu Messi umykał a to kurde jest już wyczyn.....

9

@pacior95 Dlaczego klaun? Akurat ostatnimi laty na krytykę to Barcelona zasłużyła jak mało który klub.

0

@maroon Ale tam każdy gra dla innej drużyny razem trzyma ich tylko koryto.

0

@maroon Wszystko się zgadza pan wiceminister nie jest od rolnictwa tylko od energii w rolnictwie :) cokolwiek to znaczy

0

@blazeq No to może najwyższy czas przyjrzeć się temu użytkownikowi bo on na każdy temat wypowiada się z podobnym poziomem wiedzy i wolność słowa ma mniesze znaczenie niż sianie przez niego tych kosmicznych wymysłów.

3

@BorzyKrzys No biesiady myśliwych pokazują że jednak nawet głupsze.

0

@Mroziu No czyli w Hiszpanii najlepszym, wiec tak najlepszym.

0

@Cvzx A taki dojrzały i skromy miał być, jak to szybko jest weryfikowane jak przychodzą ciężkie czasy.(oczywiście jeśli to prawda)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?