Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaFCB Zgubieś 1000 wrzutek, ja nie wiem gdzie wy widzicie DNA Barcy gramy bardzo mało na malutkiej przestrzeni w trójkątach mało na jeden kontakt podań dużo rzeczywiście jest ale to raczej z braku pomysłu a nie dlatego by uśpić rywala i szybko przenieść ciezar gry na inną stronę albo by zaraz przyspieszyć.
0
@macio_944 No tylko że nawet ja w swoim pesymizmie który mi wytykałeś nie przewidywałem że w 4 kolejce LM będzie adieu,
No wyjazdy odnośnie pesymizmu w przypadku drużyny o smutnym życiu i braku perspektyw to właśnie te głupoty i plucie.
No głupoty to ty pisałeś bo potężna Barcelona jaką widziałeś a której nie było znów wyłapała europrzekop.
0
@sebo939 Jak chodziło o europrzekopy to miał rację.
0
@taris A co ma ustawienie do dyspozycji piłkarzy, wiadomo że jedni w pewnych czują się lepiej ale żadne ustawienie nie zmieni średniego piłkarza w dobrego albo nie odbuduje mu formy.
0
@macio_944 O a co to komuś spadły z nosa różowe okulary, nauczka na przyszłość nie pluć na ludzi którzy widzą sytuację inaczej niż ty.
0
@prokofiew Eh chyba cię coś ominęło bo LR to wieszczyła walkę o 1 miejsce w grupie bo podebraliśmy FCB Roberta, byli i tacy co wieszczyli puchar i t wcale nie były jednostkowe przypadki :)
A ludzi o bardziej pesymistycznej postawie tu szczuto, w tym mnie i wypominano mi smutne życie :)
1
@poskus Poza tym co napisał @GeneralXavi czy Barcę stać na zwolnienie Xaviego, już pomijam to ze my wciąż nie spłaciliśmy trzech poprzednich trenerów :)
2
@pt9 Ale my nie mamy nic wspólnego z tiki taką, jedynym zawodnikiem który od czasu coś tak chce grać ale nie ma za bardzo z kim jest Busquets, my gramy ułomną wersję Realu Zizou.
0
Cóż lata się staczaliśmy w otchłań to nie takie proste walczyć z najlepszymi (Bayern) ale już dwumecz z Interem słabiutki, ciekawe co dalej i jak zareaguje drużyna.
0
@Cochise Normalnie ich zniszczyliśmy po oszałamiająco pięknym meczu.
0
@FCB24 Ale może by celny strzał oddali..
0
@norbi77 Zależy z jaką pensją, takiego 10 mln też by nie wywalił.
0
@Verema Wedle komentatorów Lewandowski.
0
@Lionel_Messi10 Tak dołóżmy do dramatu na murawie jeszcze kontuzję Gaviemu, wyborny pomysł.
1
@Homeopata8989 To tak jak z nami ostatnio :(
0
@tomek8756 nie tylko on , no i były podjazdy że dostali ją od swoich przyjaciół nazistów :O
0
@Ojciec5tkidzieci Regulaminy może i niedawno ale z alko było wiadomo dużo wcześniej tylko że czesc ludzi która o tym słyszała myślała że w katarze się ugną
0
@Ali3231 Ryzykować zdrowiem gaviego w nic nie wartym meczu dlaczego ?
1
@IronSanHybrid Ja nie wierzę ale też nie wykluczam, bardzo mało prawdopodobne ale możliwe. W każdym razie jak wyjdzie to wszyscy kibice Barcy będą szczęśliwi a ci którzy wierzyli na pewno nam o tym przypomną :)
0
@maroon https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8575224,macron-papiez-franciszek-ksiazka-czytelnia-we-lwowie.html
Tyle że już doszli do tego że to nie było mienie zagrabione ani ukradzione.
0
I taki był szum że Francuzi złodzieje macron oszołom a tu jednak książeczka nie od "kolegów" nazistów.
0
@Faro Przecież dobrze grał już przed Kloppem ale to fakt że Live to było jego miejsce na ziemi, w kazduym innym zawodził, choć w Espanyolu całkiem nieźle wyglądał.
0
@DaPidejpi Ale to pokazuje jakim był zaślepionym szurem Messi nie gra od 3 lat i nagle gość stwierdza że jest najlepszy bo gra u nich toż to dramat i może nie powinien się na temat innych klubów wypowiadać bo jak widać nie zna się na piłce skoro mu Messi umykał a to kurde jest już wyczyn.....
9
@pacior95 Dlaczego klaun? Akurat ostatnimi laty na krytykę to Barcelona zasłużyła jak mało który klub.
0
@maroon Ale tam każdy gra dla innej drużyny razem trzyma ich tylko koryto.
0
@maroon Wszystko się zgadza pan wiceminister nie jest od rolnictwa tylko od energii w rolnictwie :) cokolwiek to znaczy
0
@blazeq No to może najwyższy czas przyjrzeć się temu użytkownikowi bo on na każdy temat wypowiada się z podobnym poziomem wiedzy i wolność słowa ma mniesze znaczenie niż sianie przez niego tych kosmicznych wymysłów.
3
@BorzyKrzys No biesiady myśliwych pokazują że jednak nawet głupsze.
0
@Mroziu No czyli w Hiszpanii najlepszym, wiec tak najlepszym.
0
@Cvzx A taki dojrzały i skromy miał być, jak to szybko jest weryfikowane jak przychodzą ciężkie czasy.(oczywiście jeśli to prawda)