1

@Hasszz Jak ktoś jest słaby i nie ma chętnych to nie chce wcale odchodzić :)

0

@DonAndresFCB Niech pogra regularnie przez kilka lat w silnym europejskim zespole kilka sezonów w LM i wtedy będzie można ocenić czy pograł tak dobrze jak mu wieszczono.

0

@Criss18Barca Nie no top 3 gwarantowane słabiutka konkurencja jedynie można dyskutować kolejność i kto wyżej stawia Deco czy Cocu.

1

@Roobo Nie tylko w telewizji bo również w radiu bardzo blisko mu do pisiorków.

1

@marcin62 Najstraszniejsze jest to ze oni przeżyli komunę a i tak nabierają się na te same sztuczki.

1

Ale trochę to była prawda że jak nie strzelał to wyglądał słabo, sam zresztą powiedział że Fati nie jest w swoim najlepszym momencie.

@MateuszDoniec O co chodzi z tą kalwarią to jakieś hiszpańskie powiedzenie?

0

@MESSIah16 Ciekawe co on w sobie ma że tyle klasowych klubów się na niego nabrało, chłop musi cuda na treningach wyczyniać bo innej możliwości nie ma.

2

@Compadre To jak lubisz radzieckie

Czy to prawda że Atiom Kozlov popełnił samobójstwo i jakie były jego ostatnie słowa?
Tak to prawda że popełnił samobójstwo, a jego ostatnie słowa to: Nie strzelajcie towarzyszu.

0

@koksik2700 Po Barcelońsku się dźwignie pisze....

0

@michal26 A miało być tak pięknie i 40 szabel w sejmie a tu chłopcy całkowicie nie wyczuli nastrojów społecznych.
Ty tam bardziej siedzisz w tych sprawach ich żelazny elektorat kupuje te hasła?

1

Jakby ktoś się dziwił co tak tej komisji do spraw pedofilii ciężko idzie to wystarczy rzucić okiem kto przewodniczył dziś mszy na Wawelu gdzie pisiorki najważniejsze w Polsce się upchały....

0

@Emhyr Rzeczywiście nawet nie wiedziałem ze oni rozegrali tak mało minut jedyne co ich ratuje względem fatiego to to że grali w tym roku troszkę w reprezentacji :)

0

@Emhyr No ok ja tylko pisze że będzie tylko gorzej jak jednak tych gęb nie pozamyka i na niego siądą, no jest bieda ale on jedzie za potencjał a nie za to co pokazuje na boisku, zależy jaką filozofię wolisz czy trochę słabszego ale ogranego w formie czy Fatiego za potencjał.

0

@Faro No z tego co widzę to ostatnio Ferran jest lepszy, a o Asensio się nie wypowiem bo nie oglądam Realu.

Zresztą Ferran to ulubieniec Lucho wiec akurat jego bym nie przywoływał.

1

@Faro A jak nie pozamyka i wszyscy będą cisnąć że nie wiadomo za co pojechał?

0

@Mroziu Co nie zmienia faktu że najlepsze mecze są ze słabszymi ekipami a z mocnymi są ciężary i piszę to ja jeden z największych fanów Busquetsa na tej stronie.

1

@korn234 Jak za siebie jak półtora roku był poza grą.

0

@Bagsik88 To z czym znowu w twojej głowie kłamałem?

No popatrz z rozmówca się dogadałem ale ty widzisz to inaczej, uwielbiam jak wmawiasz swoje wizje innym, ostatnio masz jakieś problemy w każdym o Messim temacie syndrom oblężonej twierdzy wszyscy chcą tego Messiego ci obrażać choć nie ukrywam ta akcja z wklejaniem tego samego linku kilkanaście razy pod artykułem o Messim to nawet zabawna była w każdym razie uświadomiła mi że szkoda na ciebie czasu bo to normalne nie jest.

0

@Bagsik88 To kto wchodzi w ten zlot?

@Sheva77 No jestem bardzo długo i raczej trole i hejterzy nie wytrzymują aż tyle lat, możliwe oczywiście ale jak napisałem ciężko mi w to uwierzyć że siedzi tu 12 lat by robić tu wszystkim na złość.

0

@MESSIah16 No jeśli bez Ligi mistrzów to Benifica
37 mistrzostw kraju
26 Pucharów kraju
7 Pucharów Ligi Portugalskiej
8 Superpucharów

1

@Sheva77 No gość jest tu 12 lat raczej watpię by był kibicem Realu i siedział tu by zrobić komuś na złość.

0

@jeyx77x "ale ekipy z Europy kompletnie nie czują tego turnieju, tak jakby Arg i Brazylia grały te Mundiale cały czas a europejskie drużyny jadą bo muszą"

Możesz mi wytłumaczyć o co tu chodzi jak nie czują ? W jakim sensie? Piszesz jakby ten mundial już był po fazie grupowej a ostatnie mundiale to AP brała spacerkiem.

0

@KrystianR A co umtiti ma wspólnego z szamanem?

0

@Kszysiek7 A co z DNA klubu ma Araujo?

0

@Barca_Big_Moment Zapisałem to sobie....

0

@TheNekro94 Ochoa ?

1

Klub powinien pomóc Komitetowi ds. Rozgrywek i podać dokładnie ile Lewy ma jeszcze kontraktu było by im łatwiej z tym zawieszeniem.

0

@Chlebek23391 Jak to pierwszy w historii, przecież masa takich akcji była na każdym kontynencie a w Ameryce Południowej to ciągle maja scysje i rękoczyny z arbitrami.

3

@Ptasior Dobrze że Laporta nie straszył że paniom swoją dźwignię pokaże.

11

Piękny to był mecz, a ci co wyłączyli po czerwonej to cienkie bolki....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?