0

@koziar Każdą? To jak on tą bramkę strzelił, magik.

1

@Alan_fcbfan Misiu ostatnim trenerem z topu w Barcy to był Louis van Gaal w 2002 roku.

0

Wiadomo kto będzie komentował na tvp?

0

@rasta212 @Bulos11 No na przykład można dać Fatiego nie ma różnicy żaden skrzydłowy nie ma ostatnio dobrej passy.

4

Nigdy Pique nie lubiłem i atakowałem go jak to nie było jeszcze modne a gawiedź piszczała el presidente, ale to słaby felieton mnóstwo demagogii i pomijanie rzeczy ważnych nie wiem tylko czy celowo.

3

@michal26 No a UK jest w schengen, no właśnie więc nie wiem po co ich przywołujesz.

Tak serio pytam po co im takie kraje na które dużo trudniej było by im wpływać, sam piszesz o interesach więc w ich interesie jest by te kraje można było objąć jakąś formą wpływu, no i najważniejsze to tym biedniejszym wejście do strefy schengn się najbardziej opłaca

Ale już mieliśmy tą dyskusję to wszystko są bogate kraje, z których nie bedzie napływu migrantów z technologiami i kapitałem, ponawiam pytanie dlaczego takiego statusu nie ma ktoś z Europy wschodniej czy bałakanów.

Co do brexitu wedle raportu parlamentarnej komisji finansów publicznych jak i samych Brytyjczyków Brexit nie wyszedł UK zbyt dobrze nie wiem co uważają o twoim zdaniu. A co to miało po breksicie wymiany handlowej nie być czy jak mam to rozumieć

Wielkie mocarsta wielokrotnie upadały w europie i jakoś europa wciąz istnieje, Chiny mają swoje pięc minut zobaczyy co dalej bo niezbyt dobrze to wygląda i ida drogą Japoniii i Korei.

Ja osobiście trochę dziwie się że widzisz zgniliznę w UE a nie widzisz jej w USA

A co do niewolniczych niemiec i Polski tworzącej sojusz z USA to chyba ci umknęło że to USA wskazało na niemiaszków jako liderów w Europie trochę szkoda że to ci umknęło wyrwanie się z pod kurateli Niemiec to proces na dziesięciolecia wyjście z unii i stworzenie jakiegoś egzotycznego klubu biedaków niewiele pomoże, ponoć jesteś przedsiębiorcą chyba zdajesz sobie sprawa że jesteśmy montownią Niemiec, skoro USA potrafiło w zeszłym roku pozbawić chińczyków 300 tys miejsc pracy przenosząc firmy( no popatrz nie pasuje do twojej narracji) gdzieś indziej to i Niemcy są w stanie to zrobić.


2

@michal26 No widziałem jak pragmatyzm Niemiec działa w Grecji
Skoro unia potrafiła postawić sie WB to wiara ze nie przydusi Polski to właśnie bajki.

2

@R-Dinho A to te kraje były w Unii?
No i porównywanie Liechtensteinu do Polski zawsze bawi, Szwajcarii zresztą też jedynie Norwegia ma tu sens, choć indywidualne umowy z UE też to porównanie obśmiewają, ciekawe czemu żaden biedny kraj z Europy wschodniej czy Bałkanów nie jest w strefie schengen i nie chce unii .....

Po co Niemcom i Francji takie kraje?

51

@michal26 Nie bo utrzymanie strefy Schengen i opuszczenie unii to bajka dla małych dzieci.

1

@draxidox Oczywiście ze Lewego bo bo jest zawodnikiem Barcy.

0

@Rewolucja123 A ja nie, jemu potrzeby jest twardy reset, jak Xavi nie wie jak to zrobić to może mundial pomoże.

2

@Kondziubarca No jakoś jak my dominowaliśmy w grupie i na ostatnie mecze wystawialiśmy dzieciaki to było dobrze a Bayern nagle nie może a mecze co trzy dni, napiszę więcej jak mogą to nawet powinni rotować.

0

@Rewolucja123 Ferran nie daje powodów by dawać mu minuty i wygląda jak wrak psychiczny gdzie jedno złe zagranie zabiera mu powietrze.

0

@Deeespacito Pedri wielkim jak przychodził? Akurat początkowo był rezerwowym coutinho gdyby nie kontuzja Brazola to kto wie.

2

@Cvzx No to skoro wpływ na ere i osiągnięcia to tak niskie miejsce Xaviego jest absurdalne.

1

@kryhaa Akurat pierwsza saga Blecha jest świetna i naruciak czy onepice się nie umywają.

0

@Piotr,1985 No ja się nie zgadzam, bo nie można tak pisać o napędzaniu przez obrońcę który ma duże problemy z piłką u nogi. Świetny dzieciak jeśli chodzi o obronienie ale co on niby napędzał?

0

@ProMILs No to raczej nie jest fajny pomysł tylko ostateczność bo jakie masz inne możliwości Garcie wystawić, Roberto po kontuzji, albo jeszcze jakiś bardziej egzotyczne pomysły.
Byle by tylko dzieciaka nie spalić.

0

@kuz Dwa tygodnie - 20 i nie ma ich.

1

@don'T.R.I.P.e Czy ja wiem po meczu z RM wszystko wyglądało jak w bajce a potem całowaliśmy chodnik.

0

@pawelfcb22 Jeśli tak to oni też powinni udać się do tych specjalistów od głowy.

2

@Rajek99 Raczej nie zobaczysz bo Xavi mówił że on tam Holendra absolutnie nie widzi.

1

@mokrychlopiec No to kiepski moment na tą zadyszkę jeszcze gorszy na mocniejsze treningi.

2

Nawet się zgadza https://ibb.co/y8GsCnL
Ofensywne tridente w trybie skradania.

1

@antymadridista100 No ale on tak zrobił, przecież my nie próbujemy grac tiki taki tylko jesteśmy wrzutkoloną i to chyba pragmatyzm Xaviego, no ale z jednym masz rację taktycznie nie zjada rywali.

0

No takimi niemiłymi meczami utrzymuje się w walce o mistrza.

A Simeone raczej będzie dziś spał spokojnie.

Martwi że dziś nie było autobusu a nie było kotła pod bramką Celty, źle to wróży.

0

@Janas11224 No nie będę ukrywał że to dla mnie dość zaskakujące.

0

@Janas11224 On ma status legendy Arsenalu???

0

@NaFazieHitman były na pewno teorie spiskowe to w czym się lubujesz.

0

Już na samym początku the Boys zapunktowało bo główna jak mniemam bohaterka słucha Barracudy, ale potem wydarzenia słabo współgrają z tym o czym ta piosenka opowiada i nie mogę tego rozgryźć czy po prostu ot tak wybrali ten utwór czy jednak on ma dopełniać to co się potem dzieje, z jednej strony można rzec że pasuje bo bohaterka uważa się za silną ale z drugiej jej czyny są zaprzeczeniem tego dlaczego ta piosenka powstała.
Wie ktoś coś więcej bo mnie to dręczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?