Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@galix22 Przecież piłki są oczipowane więc wizualizację komputerową w każdej chwili mogą zrobić, tylko że zawsze znajdzie się ktoś kto zwęszy spisek dziejów.
0
@AduŚ07 Widziałeś ile grał w tym sezonie? 256 minut.
0
@Bogan Czy przebił jeden jest pełnoprawnym mistrzem świata i CA drugi Brazylii wygrał... no właśnie mało kto się tam fascynuje złotem olimpijskim czy mistrzostwem u20.
No ja tam wolę zarywającego nocki na PS niż zarywającego nocki pijaka z rzeżączką :) oczywiście tylko zachowanie oceniam.
0
@Pawlusek A czemu powinien on już tam pojechał na kredyt, ani nie robił furory w tym roku ani nie miał wkładu w awans.
2
@Rewolucja123 No to będzie wyzwanie jakiego jeszcze nie mieli, do tego ten Antek będzie im co chwila między formacjami biegał.
0
@vangoor No to podobny poziom jak ciągłe wyciąganie przegranego pierwszego meczu Hiszpanii.
0
@wasacz No to skoro nie oglądałeś to po co kometujesz to jak odpadli?
0
@Bogan No imprezowanie wpływa na to co pokazuje na bosku, sztandarowym przykładem jest Ronaldinho.
0
Cóż wyjście z grupy należy szanować bo ja za mojego oglądania piłki to nie pamiętam awansu a niestety nie mam 20 lat.
Jako że jestem kibicem Barcy nie mogę nie napisać o stylu, ten jest traumatyczny i tą reprezentację ogląda się dlatego że jest naszą reprezentacją, chyba tylko masochiści z innych krajów tracili by czas na ten prymitywny futbol.
0
@Mario96w A co takiego wielkiego ta Argentyna na Mundialu pokazała żeby coś takiego pisać.
0
@cris2706 Awans dałyby kartki bramka Arabii nie pozostawiła złudzeń Meksykowi.
1
@Mario96w No tak bo wymaganie wymienienia trzech podań w środku boiska to wariactwo.
0
@priest9999 No jednak Messi za EV a Messi z tego turnieju to trochę inny poziom.
4
@FcBarcelonaFanMSN Ciekawe ile wytrzymają joga bonito z nad Wisły :)
0
Skoro i tak gramy prymitywną piłkę to czemu nie iść na całość i zafundować Messiemu plastra, Argentyna jak na razie wygląda jak ekipa która bez Messiego nie wie co się dzieje na murawie w ofensywie więc gdyby udało się wyłączyć Messiego to ta Argentyna naprawdę jest do łyknięcia.
3
@cracker Zgodzę się ale trudno nie zauważyć ze za Lucho i EV to tak średnio z tym było, wiadomo ktoś może zawołać że słabsze roczniki ale jak się z tym nie zgodzę.
0
@PatrykBarca Brzmi to jak wywołanie hasła sprzedać wszystkich kupić wszystkich.
0
@Mow_mi_Douglas A ja nie lubię piłkarzy a selekcjonerem się brzydzę ale kibicował będę.
0
@draxidox No ten Felix to tak błyszczy że to jednak nie prawda.
1
@Encore No to samo pisałem i do tej samej osoby, jak dla mnie najbardziej jest przereklamowana jako drużyna, tyle się naczytałem jak to jadą po mistrza a przyszło co do czego to znów jeden gościu jak nie wyciągnie pozostałej 10 z błota to nic z tego nie ma, zgadza się presja jest ogromna ale jak zawsze, raz mają Messiego dwa są Argentyna chyba oczywiste było że presja będzie ogromna no i okazało się że jednak CA może nie jest wyjaśnione ale południowo amerykańskie ekipy pozostawią swoją grą niesmak jeszcze ta Brazylia to trochę tuszuje.
0
@mekston No przed mundialem to było że ekipa Argentyny to też topowi piłkarze.
0
@FcPortoFan1999 No i dlatego od kilku lat rządzący biją w nie jak w bęben...
0
@Rudy432 Prawdopodobnie tyle że to samo pisano o Mullerze.
0
@Messibestplayerintheworld No na obronie drugi mecz w karierze Rodriego na SO :)
1
@FCBMati10 @Ptasior Ale Iniesta ma dobre liczby nie powielajcie tego mitu.
1
@Criss18Barca Miał przed sobą Teveza i Kuna i nie było.
0
@tomek8756 Dziękujemy stanowski.....
0
@mekston Zobaczymy grają fajną piłkę więc fajnie by doszli jak najdalej ale dla mnie najbardziej zabraknie Kimpembe bo Konaté mnie nie przekonuje, zresztą Upamecano ma tylko 9 spotkań w kadrze może im zabraknąć obycia w najważniejszych momentach.
1
@arsenallondyn0 wyśmiewane jest tu MŚ Dembele a Kaka(18 min) i Polski(53 min) mieli sporo mniejszy wkład w zdobycie złota :)
0
@tomek8756 Minus już teraz odpuszczam niektóre mecze choć czas pozwala je obejrzeć, to tylko nabijanie kabzy fifie.