0

@mcsarna Nie żebym był wielbicielem teorii spiskowych ale jak kilku zawodnikow nie przedstawi spójnych relacji to nie bardzo będę wierzył ot najwyżej mogę Lewemu uwierzyć bo dla niego te pieniądze to raczej problemy.

No cytował też z imienia i nazwiska 711 i zaklepywał jego przedziwne luki w pamięci .

0

@Lucassito No wszystko wskakuje ze on sam odejdzie do MLS, można dać FdJ cały sezon i niech pokaże na co go stać tym bardziej że odchodzić nie chce.
Można dać więcej kessiego i oceniać.
Wraca też ten nieszczęsny Roberto.
Nico wraca też może dostać szansę

Wybór jest prosty albo Busquets (mój ulubiony piłkarz z kadry jakbyś chciał mi coś zarzucać) i cieszymy się specyficzną stabilnością albo dajemy poważne szanse zawodnikom, ale poważne szanse że po 3 srednich meczach nie robimy wywrotu.

1

@MESSIah16 No jest spora różnica grać w barcy od 19 roku życia a grać w Realu od 26 roku, bo jednak Totki na takim poziomie presji i liczby meczów nie grają.

0

Busquet zawsze biegał wolniej ale myślał szybciej niż inni teraz nawet tego na murawie nie widać w meczach z silnymi rywalami.

2

@Nieznajomy Bo stanowski nie kłamie człowieku małej wiary :)

0

@gumaz Czy zawsze to dyskusyjne pojawi sie ktoś nowy i stanowskiego może wypchnąć z planszy.

1

@Kamiloza91 Bernardo może na siłę jakby wreszcie z Pepem LM wygrali :)

0

@VandaI Pisałem to wczoraj w środowisku lola wciąż hołubiony również a może zwłaszcza w TV więc nie zginie tak łatwo.

0

@Kondziubarca No mundial mierny ale ciężko było coś pokazać, porównanie bez sensu inni zawodnicy Robert takim nie będzie jest 9 która musi mieć podania.

78 goli w tych polskich składakach spokojnie go broni to wielki piłkarz i naprawdę daleko mi do bycia fan boyem Lewego

0

@sebo939 Ale grał czy nie grał? To alonso był pierwszy zmieniany czy busquets?

0

@Encore Jest jeszcze kapitan i aktor dadzą radę.

0

@Tatazolwinia A jednak Pep i del Bosque uważali inaczej, i choć mieli wybitnych DP to stawiali na Busquetsa ciekawe dlaczego.

2

@Radzio_94 Nie jest przypadkiem że gramy w LE.

2

@John_Doe Gość jest skłócony z najważniejszymi zawodnikami i nie ma szans by tą próbę sił wytrzymać do tego afera z 711 wciąż jest wypominana a teraz uderzyła akcja z premią, to byłby jakiś ewenement gdyby on został.

1

@Ojciec5tkidzieci Akurat na czas pandemii z racji chwilowego bloku z maeczami zacząłem z przypadku oglądać LOL'a i tam większość środowiska pompuje tą szuje niesamowicie więc jeszcze długa droga by umarł z głodu.

0

@Emhyr A mówił to po blamażu w LM czy przed bo to zmienia wiele.

1

@ikar34 Nie choć go uwielbiam, jakoś w Barcy tych młodych nie ogrywał no i te kombinacje z kadry mnie nie porywają.

0

@Emhyr Nie czujesz już tych 10 i pseudo 10 :)

9

@busel004 No sory ja tam tiki taki nie widzę, widzę za to karykaturę tego pięknego stylu.

0

@michal26 Nie wiem jak zieliński ale dla Lewego z jego zarobkami ta sprawa to to kłopoty wizerunkowe a nie premia.

0

@BorzyKrzys i kto to mówi, moja siostra to uwielbiała.

0

@Faro No to tak jak Lewy z Francją :)

0

@Colon No dla mnie to zawsze będzie odniesienie do 9i jesli ktoś pisze o najlepszej 9 to widzę właśnie jego czas z Barcy.
Akurat to dość zabawne ale w tym filmiku brakuje jego spektakularnego dryblingu z Interu:)
Ale kariera nie poszła tak jak powinna kiedyś to liczyłem on połowę swoich goli strzelił mając 23 lata.
A porównanie słabe to tak jak porównywać Henrego do Kollera.

0

@AmigoBlancos Holandia
Kapitanie bez opaski prowadź po drugie MŚ
Brazylia
Hiszpania

6

To była abstrakcja by tego gościa zatrudniać, tak nie jest skazany ale konferencje selekcjonera nie mogą być o tym dlaczego jego ziomkiem jest główny architekt sprzedawania meczy w Polskiej lidze. Jeszcze te brednie dla baranów że nie pamięta o czym rozmawiali.

0

@Ptasior Tak mi się wydaje że widziałem gdzieś jego wypowiedź jak mianował się jednym z ojców awansu na mundial.

0

Kłopoty kłopoty panie stanowski :)

0

@Ptasior to nie boniek nie tak dawno mówił że Michniewicz to taki z jego polecenia ?

0

@Emhyr No mnie to ciekawi bo rządowe z tym rekrutowaniem się chwalą a pozarządowe badania które widziałem pokazują ze jest bieda i braki kadrowe to tam nepotyzm załatwia. Ja mam sporo znajomych w wojsku i raczej nie ma entuzjazmu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?