Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr No ja nie odnoszę się tylko do mundialu sam uważam że za długo patrzyłem na nich przez różowe okulary.
0
Nawet Moukoko wysiada.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-12-28/12-letni-zawodnik-futbolu-amerykanskiego-internauci-podejrzewaja-oszustwo/?ref=zobacz_takze
0
@Emhyr No ja biłem w golden boyów uważasz że nic nie można im zarzucić, no i o ile masz rację że klub a repra to co innego to grają w tym samym ustawieniu i lucho nie każe im grać z kontry by nie wiedzieli co się dzieje
1
@jedrek7000 Serio napisał że wiedział i teraz ten sekret ujawnia?
Jak tak to tam coś dziwnego się dzieje bo o ile uważam go za mega hipokrytę i rycerza telefonisty to za głupca go nie miałem a ta akcja to coś w rodzaju głupoty kogoś sławnego albo jak wyżej furtki do sławy ale tego stano nie potrzebuje.
0
@Ronin47 No właśnie tylko jaka to była ta jego forma bo wyjątkowy to on miał raczej przebłysk a nie super formę i tak wiem że mówimy o nastolatku.
0
@Pawel13sz Z perspektywy czasu mało z nimi wygraliśmy.
2
@Przemek2323 Masz o tym świetny reportaż w czarno na białym polecam wszystkim.
@Explode obejrzyj mają dokumenty zlożeone do UE.
I na marginesie 30% 40% 90% to fajne procenty ale decyzyjność jest zależna od umowy a nie od tego ile %
3
@Emhyr Nie do końca, tak Lewandowski to nie czarodziej z ostatnich lat ale grał u Pepa i brał udział w grze której dużo bliżej do tiki taki pepa niż obecna Barca potrafi.
Od pewnego czasu coraz surowiej zerkam na pomoc i to nie w popularne miejsce Busquetsa tylko na golden boyów i zastanawiam się jak bardzo są przehajpowani troszkę czy jednak sporo.
2
@ElTomas No to klasyczek
Czy to prawda że Anton Maskow popełnił samobujstwo i jakie były jego ostatnie słowa.
Tak to prawda, a jego ostatnie słowa to nie strzelajcie towarzyszu.
0
@adambądkowski93 Przecież na mundialu w 2006 roku to ronaldinho kopal się po czole.
1
@Nazio87 @VamosRakieta to ten gagatek.
0
@FcPortoFan1999 Raczej nie w młodym zwarzywszy że za kołnierz nie wylewał.
2
@Comentateiro Oby nie do grudnia...
0
@malicinho No El Fenomento ma jeszcze mniej tak samo jak ma mniej spotkań ale piszę o prime które wciąż się tu powtarza i powtarza Ronaldo wyobraź sobie do końca 23 lat strzelił połowę swoich goli w karierze, reszta to była kariera usłana walką z urazami i chorobą a i tak całkiem nieźle sobie poradził i mogę napisać to samo co ty że jego zdobyczy w żadnym wypadku nie oddają skali jego talentu. No i nie kopał piłki tyle lat z Messsim maszynką do asyst.
Raz piszesz u umiejętnościach innym razem o golach, no wiec do Ronaldo mu sporo brakuje w umiejętnościach w golach coraz bardziej odjeżdża mu Lewandowski.
Osobiście zawsze wolałem zawodników z typu Henrego Benzemy Suareza Bergkampa ale napadzior ma walić bramki a co jak nie najlepsze rozgrywki klubowe miały by być papierkiem lakmusowym.
Jakoś tak się złożyło że najlepsi zawodnicy ostatnich 16 lat w piłce właśnie w tych rozgrywkach zajmują strzeleckie pierwsze i drugie miejsce.
Zapewne Suarez będzie łapał się w wiele tych rankingów na czołowych napastników XXI wieku ale czy najlepszym no dla mnie na pewno nie.
2
@malicinho Najlepsza 9 z 27 golami w LM grając tyle lat z Messim gość w sezonach 17-19 na 20 spotkań walnął 2 gole. Uwielbiacie te przedziwne prime wiec Fenomeno w prime dużo lepszy.
0
@Szklaner U straszna lipa bo czekałem na 4 część z serii Bromskiego a tam Kamiński grał jedną z głównych ról.
0
@MESSIah16 Jakie ciosy zbiera? Wielu jego kompanów z boiska nawet 60 nie dożyło a pele miał spore problemy na własne życzenie ze zdrowiem.
2
@Kondziubarca No jak dla mnie to jest całkowicie inna rozmowa jeśli chodzi o premie fifowskie a "od" mateuszka kłamczuszka
0
@Bobo25 No sukces z którego tak naprawdę mało kto jest dumny, widziałeś piłkarzy witanych wiwatami na lotnisku, a nie czekaj rozlali się po MŚ, PZPN też jakoś nie świętował. Komunikacja jakoś nagle zaszwankowała ciekawe dlaczego :)
No dla ciebie to pierdoła dla niektórych ważna sprawa bo pokazuje co dalej dzieje się w polskiej piłce a dzieje się źle.
Mało kto chce analizować tą grę prześlizgnęliśmy się w tragicznym stylu, czołowy napastnik świata został zmarginalizowany i prasa rywali skupiła się jak pokonać bramkarza, to tak wiele mówi.
Nawet jeśli to bardzo dobrze że to drążą te praktyki trzeba wypalać gorącym żelazem. A co do pinokia to nawet jeśli zarzucił sieć to telefonista pięknie się w nią wplątał.
Smród był jak przychodził smród jest jak odchodzi.
0
@Ojciec5tkidzieci No możesz iść tym tropem jak chcesz, dla mnie jednak film ma dużo większą moc niż animacja tego typu.
0
@Worny Może coś tam się w szatni działo już wcześniej i to wymówka albo przelanie goryczy.
0
@kakusus Ja się nie zgodzę że nie działa tylko do tego to trzeba mieć potworów, olmo to przeciętniak.
0
@Ojciec5tkidzieci No mnie też kiedyś naszła taka myśl że kevin to brutalny film, wiele jego pułapek ubranych w wizję komedii to mordercza broń, ale nie wiem co oni naskrobali w artykule.
1
@Kondziubarca No martinez nie podzieli się wieściami od kuchni, tak kuchnia celowo użyta bo to polsat.
0
@Bobo25 Nie, Polska piłka która sama sobie tworzy problemy, od tego jest też prasa by tych problemów szukać i o nich pisać.
0
@Emhyr Tu nie chodzi o prawa własności tu chodzi o dobre budowanie kadry i nie odpływanie z pensjami, u nas kadra była wybitna ale z roku na rok coraz słabsza, do tego tak odpłynęli z pensjami że Crack Roberto miał pensję na poziomie gwiazd z innych lig.
Pisałem że Laporta stawia wszystko na jedną kartę jak na razie jak widać nie do końca wychodzi.
2
@Kondziubarca Pierwsza konferencja michniewicza:
Co z tymi telefonami....
Pierwsza konferencja hajty:
Co z tą staruszką na pasach...
Polska piłka w piqułce :(
0
@cris2706 To jak złota gała i LM są takimi wyznacznikami to Modrić kilka klas lepszy od Xaviego Iniesty.
0
@MESSIah16 No właśnie tu widzę jak młodsi piszą o Pele czy nawet Maradonie :)
1
@escarabajo Nawet niedługo to nadużycie chłopak miał jedynie przebłysk, czy to rzeczywiście był jego poziom to nigdy się nie dowiemy.