0

@Emhyr No ja nie odnoszę się tylko do mundialu sam uważam że za długo patrzyłem na nich przez różowe okulary.

0

@Emhyr No ja biłem w golden boyów uważasz że nic nie można im zarzucić, no i o ile masz rację że klub a repra to co innego to grają w tym samym ustawieniu i lucho nie każe im grać z kontry by nie wiedzieli co się dzieje

1

@jedrek7000 Serio napisał że wiedział i teraz ten sekret ujawnia?
Jak tak to tam coś dziwnego się dzieje bo o ile uważam go za mega hipokrytę i rycerza telefonisty to za głupca go nie miałem a ta akcja to coś w rodzaju głupoty kogoś sławnego albo jak wyżej furtki do sławy ale tego stano nie potrzebuje.

0

@Ronin47 No właśnie tylko jaka to była ta jego forma bo wyjątkowy to on miał raczej przebłysk a nie super formę i tak wiem że mówimy o nastolatku.

0

@Pawel13sz Z perspektywy czasu mało z nimi wygraliśmy.

2

@Przemek2323 Masz o tym świetny reportaż w czarno na białym polecam wszystkim.

@Explode obejrzyj mają dokumenty zlożeone do UE.
I na marginesie 30% 40% 90% to fajne procenty ale decyzyjność jest zależna od umowy a nie od tego ile %

3

@Emhyr Nie do końca, tak Lewandowski to nie czarodziej z ostatnich lat ale grał u Pepa i brał udział w grze której dużo bliżej do tiki taki pepa niż obecna Barca potrafi.

Od pewnego czasu coraz surowiej zerkam na pomoc i to nie w popularne miejsce Busquetsa tylko na golden boyów i zastanawiam się jak bardzo są przehajpowani troszkę czy jednak sporo.

2

@ElTomas No to klasyczek

Czy to prawda że Anton Maskow popełnił samobujstwo i jakie były jego ostatnie słowa.

Tak to prawda, a jego ostatnie słowa to nie strzelajcie towarzyszu.

0

@adambądkowski93 Przecież na mundialu w 2006 roku to ronaldinho kopal się po czole.

1

@Nazio87 @VamosRakieta to ten gagatek.

0

@FcPortoFan1999 Raczej nie w młodym zwarzywszy że za kołnierz nie wylewał.

2

@Comentateiro Oby nie do grudnia...

0

@malicinho No El Fenomento ma jeszcze mniej tak samo jak ma mniej spotkań ale piszę o prime które wciąż się tu powtarza i powtarza Ronaldo wyobraź sobie do końca 23 lat strzelił połowę swoich goli w karierze, reszta to była kariera usłana walką z urazami i chorobą a i tak całkiem nieźle sobie poradził i mogę napisać to samo co ty że jego zdobyczy w żadnym wypadku nie oddają skali jego talentu. No i nie kopał piłki tyle lat z Messsim maszynką do asyst.

Raz piszesz u umiejętnościach innym razem o golach, no wiec do Ronaldo mu sporo brakuje w umiejętnościach w golach coraz bardziej odjeżdża mu Lewandowski.

Osobiście zawsze wolałem zawodników z typu Henrego Benzemy Suareza Bergkampa ale napadzior ma walić bramki a co jak nie najlepsze rozgrywki klubowe miały by być papierkiem lakmusowym.

Jakoś tak się złożyło że najlepsi zawodnicy ostatnich 16 lat w piłce właśnie w tych rozgrywkach zajmują strzeleckie pierwsze i drugie miejsce.
Zapewne Suarez będzie łapał się w wiele tych rankingów na czołowych napastników XXI wieku ale czy najlepszym no dla mnie na pewno nie.

2

@malicinho Najlepsza 9 z 27 golami w LM grając tyle lat z Messim gość w sezonach 17-19 na 20 spotkań walnął 2 gole. Uwielbiacie te przedziwne prime wiec Fenomeno w prime dużo lepszy.

0

@Szklaner U straszna lipa bo czekałem na 4 część z serii Bromskiego a tam Kamiński grał jedną z głównych ról.

0

@MESSIah16 Jakie ciosy zbiera? Wielu jego kompanów z boiska nawet 60 nie dożyło a pele miał spore problemy na własne życzenie ze zdrowiem.

2

@Kondziubarca No jak dla mnie to jest całkowicie inna rozmowa jeśli chodzi o premie fifowskie a "od" mateuszka kłamczuszka

0

@Bobo25 No sukces z którego tak naprawdę mało kto jest dumny, widziałeś piłkarzy witanych wiwatami na lotnisku, a nie czekaj rozlali się po MŚ, PZPN też jakoś nie świętował. Komunikacja jakoś nagle zaszwankowała ciekawe dlaczego :)

No dla ciebie to pierdoła dla niektórych ważna sprawa bo pokazuje co dalej dzieje się w polskiej piłce a dzieje się źle.
Mało kto chce analizować tą grę prześlizgnęliśmy się w tragicznym stylu, czołowy napastnik świata został zmarginalizowany i prasa rywali skupiła się jak pokonać bramkarza, to tak wiele mówi.
Nawet jeśli to bardzo dobrze że to drążą te praktyki trzeba wypalać gorącym żelazem. A co do pinokia to nawet jeśli zarzucił sieć to telefonista pięknie się w nią wplątał.

Smród był jak przychodził smród jest jak odchodzi.

0

@Ojciec5tkidzieci No możesz iść tym tropem jak chcesz, dla mnie jednak film ma dużo większą moc niż animacja tego typu.

0

@Worny Może coś tam się w szatni działo już wcześniej i to wymówka albo przelanie goryczy.

0

@kakusus Ja się nie zgodzę że nie działa tylko do tego to trzeba mieć potworów, olmo to przeciętniak.

0

@Ojciec5tkidzieci No mnie też kiedyś naszła taka myśl że kevin to brutalny film, wiele jego pułapek ubranych w wizję komedii to mordercza broń, ale nie wiem co oni naskrobali w artykule.

1

@Kondziubarca No martinez nie podzieli się wieściami od kuchni, tak kuchnia celowo użyta bo to polsat.

0

@Bobo25 Nie, Polska piłka która sama sobie tworzy problemy, od tego jest też prasa by tych problemów szukać i o nich pisać.

0

@Emhyr Tu nie chodzi o prawa własności tu chodzi o dobre budowanie kadry i nie odpływanie z pensjami, u nas kadra była wybitna ale z roku na rok coraz słabsza, do tego tak odpłynęli z pensjami że Crack Roberto miał pensję na poziomie gwiazd z innych lig.

Pisałem że Laporta stawia wszystko na jedną kartę jak na razie jak widać nie do końca wychodzi.

2

@Kondziubarca Pierwsza konferencja michniewicza:
Co z tymi telefonami....

Pierwsza konferencja hajty:
Co z tą staruszką na pasach...

Polska piłka w piqułce :(

0

@cris2706 To jak złota gała i LM są takimi wyznacznikami to Modrić kilka klas lepszy od Xaviego Iniesty.

0

@MESSIah16 No właśnie tu widzę jak młodsi piszą o Pele czy nawet Maradonie :)

1

@escarabajo Nawet niedługo to nadużycie chłopak miał jedynie przebłysk, czy to rzeczywiście był jego poziom to nigdy się nie dowiemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?