1

@xvcWinterSoldier a składniki pewnie z Chin bo przecież taniej i nic się złego nie stanie przenieśmy wszystko do Chin i Indii

0

@Darkin Pewnie bardziej chodzi mu o poziom sportowy.

1

@agaFCB Bo przez wiele lat był jedynym wychowankiem z nowego pokolenia który miał szansę na grę, mówię o takiej grze regularnej debiut 21 maj 2011 więc jest rozstrzał do czasu Fatiego no nie :)

0

@michal26 No jak oceniałeś Pedriego za akcje bramkową i tylko za nią to jak najbardziej 9.

0

@DCHX A czemu tak myśli o kasie? Dużo łatwiej będzie mu grać w NU niż w Barcelonie, do tego liga dużo bardziej konkurencyjna.

0

@Emhyr No ja nawet poświęciłem czas i zacząłem oglądać z nim mecze :)

0

@Uukasz_93 Mnie ten

, ogólnie to w tamtym meczu zaliczył jeden z piękniejszych hattricków w historii piłki. Drugi to twój z R10 trzeci skorpion Xaviego

0

@Jakchcesz Bo czy feran jest czy nie ma to masz Depaya Ansu Raphinhe Lewandowskiego "trochę" trudniej zastąpić

0

@VbamboeB No właśnie dlatego dostają taką kasę by sprawy przyziemne ich nie rozpraszały a na murawie mają właśnie wiedzieć co to znaczy osłabiać drużynę.

0

Jednak lewy to ma wielgachny ten nochal że taką karę wyłapał.

0

@Kondziubarca Widzę że coraz większe fikołki logiczne byle by tylko obcych nie wpuścić na podwórko.

1

@Emhyr Ciekawe co myśli o kessim, sam byłem optymistą ale chłop absolutnie nie ustawił poprzeczki by Nico nie mógł wrócić (oczywiście pomijam to jak potrzebne mu są minuty i ile by dostał)

4

@forest Zapaśniczej.

1

@PJ777 Cóż dał się omamić Bartomeu nie on pierwszy (Puyol) na szczęście brakło mu już czasu by skompromitować kolejne legendy.

1



No i to się nazywa robić interesy w Barcelońskim stylu

1

@Herbert Pytanie tylko czy był ofiarą czy doskonale sobie zdawał sprawę że jest pionkiem w grze a może nawet jednym z grających. Wiadomo ze każdy wierzy w swoje umiejętności ale pewni piłkarze nie mają papierów by nagle grać w czołowych zespołach i powinni sobie z tego zdawać sprawę.

1

@Worny A ja pamiętam i w gruncie rzeczy dla postronnego kibica Cholo to plaga LL kiedyś atleti grało ciekawszą piłkę no i łowiło fajnych napastników.

0

@kinioo To pewnie będzie dla ciebie szok ale w ich bazach danych są setki tysięcy zawodników więc tak obserwują każdego zdolnego zawodnika.

0

@pt9 Abidal słabiutki początek wręcz wkrecany w ziemię przez Robbena później dobry LO i przez krótki ale ważny okres świetny ŚO.

0

@TheNekro94 No to jak jest takim kozakiem to niech poda go z nazwiska, swoją droga to poważny fachowiec na pewno coś o polskiej reprezentacji wie bo mundial był nie tak dawno.

0

@michal26 Jestem ciekaw jak to się przełoży na słupki procentowe, tak jest odłączony ale czy da się go odłączyć do końca

0

@Jarema2000 Z Ericiem jest też ten problem że on ma problem Busquetsa zawsze tą jedną samobójcza akcję wykreuje.

0

@Emhyr

:)

0

@Emhyr No bo im bardziej nabijasz podania to tym lepsza ocena jak nie masz liczb. A akurat Busquets poza zwyczajowym jednym kardynalnym błędem nabija sobie sporo podań a musi je mieć dobre bo to podstawa dla DP
tu masz to wyjaśnione
https://www.sofascore.com/news/sofascore-player-ratings/

0

@Encore Wydaje mi się że potencjał kadrowy psg w L1 jest większy niż Barcy w LL.

0

@Lisek Ja powiem tylko tyle że to podobno Dembele jest największym problemem Barcelony.

1

@Herato @Danny Gaucho Tak mnie to teraz zastanowiło srebro euro to nie jest trofeum, to nie puchar ale też dostajesz medal.

1

@PatrychoO No to wygląda jak okładka jakiegoś akademickiego pisma.

1

@don'T.R.I.P.e No ogólnie to tylko populiści mają proste sposoby na skomplikowane problemy, przecież nie ulega wątpliwości że ta drużyna przez lata była osłabiana, a na każdym szczeblu organizacyjnym klubu coś było nie tak, kurde nawet pedofil w LM był.
Bajania Laporty że nie ma sezonów przejściowych fajnie się sprzedają ale jak nazwać sezon w którym Barcy nie ma na wiosnę w CL.

1

@JarekS No nie wiem czy z Balde bym się zgodzil.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?