Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta I znów rakieta mi rzuca piosenki do sprawdzenia i przypomnienia jestem zarówno wdzięczny jak i zły :)
1
@Pawel13sz Zobacz na to https://ibb.co/f9t6vfK to co pisze @Striker tu nie ma konsekwencji bo o ile Dembele miał pewne miejsce po końcówce sezonu jaki i Brazol po transferze tak im dalej w las tym rotacje większe, tyle że te rotacje wyglądają tak że po dobrej zmianie grasz w pierwszym a po gorszym meczu lądujesz na ławie to może działać fajnie w grze komputerowej ale nie w przypadku normalnych zawodników zwłaszcza naszych, Dembele nieregularny, Raphinha zmiana ligi Ansu i Ferran młodzi więc nieregularność zrozumiała ale tak się zawodników nie buduje. No i jest też problem z Ansu i tym jak na niego stawiać względem oczekiwań zdrowia i tego co pokazuje. Może tak to Xavi im nakreślił skoro nie słychać wielkich tarć choć który uczciwie miałby prawo narzekać na siłę może Dembele.
No i jeszcze kwestia boków obrony na prawej stronie to był istny dramat i ciagłe zmiany tam na pewno PS nie pomagały nieważen kto by tam grał. Ogólnie to mieliśmy Bramkarza stabilną pomoc i Lewandowskiego a na reszcie pozycji ciągłe zmiany.
0
@michal26 Raz Mróz nie zabija komarów czy bakterii to mit.
Dwa akurat śnieg jest dużo lepszy niż deszcz dla ziemi i upraw.
Trzy ta pogoda i przyszłe mrozy będą miały poważne konsekwencje dla rolnictwa i sadownictwa.
3
@tomek8756 No i mają pełną rację nie ma cenzury jak jadą z największym niemcem w Polsce.
0
Mnie tam fajerwerki nie grzeją w żadną stronę, nie jestem też religijny ale jak dziś babkę zawoziłem na cmentarz to nawet mnie zdenerwowały zestawy do odpalenia na ogrodzeniu cmentarnym.
0
@Emhyr A ktoś pisał że jest słaby, bo ja krytykowałem oj tak ale nie pisałem że jest słaby a przehajpowanyale nie jest też taki super jak niektórzy piszą bo byłby w jedenastce wyżej obok Messiego i Mbappe.
0
Śpieszcie się świętować sylwestra Maryla nie będzie żyła wiecznie, prawdopodobnie.
0
@Pawel13sz No Xavi też nie pomaga, sam nie wiem kim chce grać i włąsciewie to tylko lewy ma pewny skład.
0
@Pawlak1992 przecież oni nie mówią tego bo tak uważają to zwyczajowe słodzenie, bardzo podobne do nominacji przy złotej gale jak sobie koleżków nominują
0
@Szmulek No jest Araujo, Balde to też dobry kandydat jeśli dalej będzie się rozwijał.
0
@tomek8756 Nie specjalnie je cenię ale Anne ma plus za nudesy :)
0
@Kozinho. Tą piłką i w takich butach ręki bym nie stracił że nie.
5
@AlexDark00 No zwłaszcza w LM nie ma tego podjazdu bo ma tylko 3x więcej goli i nie kopał tyle lat gały z maszynką do asyst z Argentyny. Repra też lepiej, ja osobiście wolę zawodników typu Benzema Suarez Bergkamp ale twoje umniejszanie Robertowi jest śmieszne.
1
@Solmyr Akurat catenaccio to wymyślił Argentyńczyk( i trener FC Barcelony) a czy lubił makaron to nie wiem.
1
@Sau_Ron Ja tam widzę plusy może Diego wreszcie odpuści i w Madrycie zatrudnią kogoś kto chce grać w piłkę.
2
@Janiama Nie, materiały wideo będą wystarczające by udowodnić jego geniusz nie będzie to 1000 K ale każdy kto będzie chciał będzie sobie mógł to obejrzeć na poziomie nieporównywalnym do tego co teraz trzeba przecierpieć by oglądać materiały z Brazylijczykiem.
Odnośnie Pelego to zachowałem specjalnie ten link @Comentateiro może ciebie tez zainteresuje. https://www.docdroid.net/EKVZWrh/tysiak-pdf
Ja tych meczy nie widziałem ale tak jak ty czytałeś biografię Pelego tak jak czytałem tą Garrinchy, umówmy się jeśli drugi zawodnik świata ma jedną nogę krótszą i dużo ciężej nawiązać mu szybkościowo do rywali to to działa na wyobraźnię.
Widziałem za to pewien eksperyment jak piłkarze z czasów nam współczesnych coś koło 2006-2008 byli poproszeni o kopanie piłki z lat 60 i mieli z tym nie lada problem, bieganie w obuwiu z tamtej epoki i kontrola piłki to był już ostateczny oblatany test.
Nie powinno się mieszać piłkarzy z różnych epok bo mieli całkowicie inne zaplecze.
@Lionel_Messi10 Rozumiem że obejrzałeś wszystkie mecze Diego z 86 roku że piszesz o przebijaniu.
1
Odnośnie najlepszych(mam nadzieję ze nie odwróciłem nazwisk)
Swego czasu Maradona mając swój program zaprosił do niego Pele i wygłosił dość celna uwagę.
Nie wiem który z nas jest najlepszy ale jestem pewien że nasze matki miały by inne zdanie.
0
@michal26 No na przykład odłamek z komendy głównej....
0
@Faro Przebili co? Jak dodasz 200 i pomnożysz razy dwa to jeszcze ci braknie.
1
@snoop A co to maj że że takie wyroki tu stawiasz jeszcze do tego akcentując wulgaryzmami.
0
@MesQueUnClub_87 Dembele od sezonu 1718 100 meczy opuszczone
Fati od sezonu 1920 84 mecze opuszczone
Czyli jednak był.
0
@JarekS Pisałeś też że Dest będzie super obrońcą.
0
@koziar Trochę to dziwne wnioski bo znaczyły by tylko że w profesjonalizację poszli zawodnicy ofensywni a defensywni utknęli w latach 2000 a to nie prawda.
0
@DaPidejpi Ty to trochę wstyd dla miejsc 2=> że zawodnik z największa liczbą goli w LM to zawodnik defensywny.
0
@Emhyr To jest oczywiste ale przykład meczu z FCB niezła kontrola meczu i nagle pomocnicy Bayernu dwoma akcjami robią różnicę, pamiętam dokładnie ile razy to obrona zawalała ale mnie chodzi o to jaką jakość dali barcy w najważniejszych meczach ile razy można było spokojnie powiedzieć że pomoc Barcy zdominowała rywali nie patrząc na wynik. Zobacz sobie na oceny pomocników w LM pomijając pilzno to panowie ani nie błyszczeli a jak już trafiał się dobry mecz to jednego.
No Messi czasami jest to w stanie zrobić ale nawet on nie jest w stanie tego robić regularnie.
0
@Emhyr Patrzą na nich jak na młodziutkich zawodników i tam mają rację jak na swój wiek są świetni, ale popatrz bez patrzenia w metrykę i sam pomyśl czy to są wybitni pomocnicy. Popatrz na mecze w tym sezonie w ilu z nich z mocnymi rywalami schowali pomoc przeciwnika do kieszeni, choć nie ukrywam może mnie po prostu irytuje to wyciąganie Xaviego i Iniesty i porównywanie dwóch najwybitniejszych Hiszpańskich pomocników i jednych z najlepszych w historii piłki do dwóch gówniaków co wygrali łącznie puchar króla.
Nie nie uważam ze są mocno pompowania raczej zastanawiam się jak mocno.
1
@michaleu
1
@Bykunn No właśnie dlatego szkalują bo im kasa z caritasu za mała.
0
@tomek8756 Są piękne kobiety jak Hale Berry ale mnie się ciemnoskóre panie nie podobają.
0
@Emhyr No ja nie odnoszę się tylko do mundialu sam uważam że za długo patrzyłem na nich przez różowe okulary.