1

@VamosRakieta I znów rakieta mi rzuca piosenki do sprawdzenia i przypomnienia jestem zarówno wdzięczny jak i zły :)

1

@Pawel13sz Zobacz na to https://ibb.co/f9t6vfK to co pisze @Striker tu nie ma konsekwencji bo o ile Dembele miał pewne miejsce po końcówce sezonu jaki i Brazol po transferze tak im dalej w las tym rotacje większe, tyle że te rotacje wyglądają tak że po dobrej zmianie grasz w pierwszym a po gorszym meczu lądujesz na ławie to może działać fajnie w grze komputerowej ale nie w przypadku normalnych zawodników zwłaszcza naszych, Dembele nieregularny, Raphinha zmiana ligi Ansu i Ferran młodzi więc nieregularność zrozumiała ale tak się zawodników nie buduje. No i jest też problem z Ansu i tym jak na niego stawiać względem oczekiwań zdrowia i tego co pokazuje. Może tak to Xavi im nakreślił skoro nie słychać wielkich tarć choć który uczciwie miałby prawo narzekać na siłę może Dembele.

No i jeszcze kwestia boków obrony na prawej stronie to był istny dramat i ciagłe zmiany tam na pewno PS nie pomagały nieważen kto by tam grał. Ogólnie to mieliśmy Bramkarza stabilną pomoc i Lewandowskiego a na reszcie pozycji ciągłe zmiany.

0

@michal26 Raz Mróz nie zabija komarów czy bakterii to mit.
Dwa akurat śnieg jest dużo lepszy niż deszcz dla ziemi i upraw.
Trzy ta pogoda i przyszłe mrozy będą miały poważne konsekwencje dla rolnictwa i sadownictwa.

3

@tomek8756 No i mają pełną rację nie ma cenzury jak jadą z największym niemcem w Polsce.

0

Mnie tam fajerwerki nie grzeją w żadną stronę, nie jestem też religijny ale jak dziś babkę zawoziłem na cmentarz to nawet mnie zdenerwowały zestawy do odpalenia na ogrodzeniu cmentarnym.

0

@Emhyr A ktoś pisał że jest słaby, bo ja krytykowałem oj tak ale nie pisałem że jest słaby a przehajpowanyale nie jest też taki super jak niektórzy piszą bo byłby w jedenastce wyżej obok Messiego i Mbappe.

0

Śpieszcie się świętować sylwestra Maryla nie będzie żyła wiecznie, prawdopodobnie.

0

@Pawel13sz No Xavi też nie pomaga, sam nie wiem kim chce grać i włąsciewie to tylko lewy ma pewny skład.

0

@Pawlak1992 przecież oni nie mówią tego bo tak uważają to zwyczajowe słodzenie, bardzo podobne do nominacji przy złotej gale jak sobie koleżków nominują

0

@Szmulek No jest Araujo, Balde to też dobry kandydat jeśli dalej będzie się rozwijał.

0

@tomek8756 Nie specjalnie je cenię ale Anne ma plus za nudesy :)

0

@Kozinho. Tą piłką i w takich butach ręki bym nie stracił że nie.

5

@AlexDark00 No zwłaszcza w LM nie ma tego podjazdu bo ma tylko 3x więcej goli i nie kopał tyle lat gały z maszynką do asyst z Argentyny. Repra też lepiej, ja osobiście wolę zawodników typu Benzema Suarez Bergkamp ale twoje umniejszanie Robertowi jest śmieszne.

1

@Solmyr Akurat catenaccio to wymyślił Argentyńczyk( i trener FC Barcelony) a czy lubił makaron to nie wiem.

1

@Sau_Ron Ja tam widzę plusy może Diego wreszcie odpuści i w Madrycie zatrudnią kogoś kto chce grać w piłkę.

2

@Janiama Nie, materiały wideo będą wystarczające by udowodnić jego geniusz nie będzie to 1000 K ale każdy kto będzie chciał będzie sobie mógł to obejrzeć na poziomie nieporównywalnym do tego co teraz trzeba przecierpieć by oglądać materiały z Brazylijczykiem.

Odnośnie Pelego to zachowałem specjalnie ten link @Comentateiro może ciebie tez zainteresuje. https://www.docdroid.net/EKVZWrh/tysiak-pdf

Ja tych meczy nie widziałem ale tak jak ty czytałeś biografię Pelego tak jak czytałem tą Garrinchy, umówmy się jeśli drugi zawodnik świata ma jedną nogę krótszą i dużo ciężej nawiązać mu szybkościowo do rywali to to działa na wyobraźnię.

Widziałem za to pewien eksperyment jak piłkarze z czasów nam współczesnych coś koło 2006-2008 byli poproszeni o kopanie piłki z lat 60 i mieli z tym nie lada problem, bieganie w obuwiu z tamtej epoki i kontrola piłki to był już ostateczny oblatany test.

Nie powinno się mieszać piłkarzy z różnych epok bo mieli całkowicie inne zaplecze.

@Lionel_Messi10 Rozumiem że obejrzałeś wszystkie mecze Diego z 86 roku że piszesz o przebijaniu.

1

Odnośnie najlepszych(mam nadzieję ze nie odwróciłem nazwisk)

Swego czasu Maradona mając swój program zaprosił do niego Pele i wygłosił dość celna uwagę.

Nie wiem który z nas jest najlepszy ale jestem pewien że nasze matki miały by inne zdanie.

0

@michal26 No na przykład odłamek z komendy głównej....

0

@Faro Przebili co? Jak dodasz 200 i pomnożysz razy dwa to jeszcze ci braknie.

1

@snoop A co to maj że że takie wyroki tu stawiasz jeszcze do tego akcentując wulgaryzmami.

0

@MesQueUnClub_87 Dembele od sezonu 1718 100 meczy opuszczone
Fati od sezonu 1920 84 mecze opuszczone
Czyli jednak był.

0

@JarekS Pisałeś też że Dest będzie super obrońcą.

0

@koziar Trochę to dziwne wnioski bo znaczyły by tylko że w profesjonalizację poszli zawodnicy ofensywni a defensywni utknęli w latach 2000 a to nie prawda.

0

@DaPidejpi Ty to trochę wstyd dla miejsc 2=> że zawodnik z największa liczbą goli w LM to zawodnik defensywny.

0

@Emhyr To jest oczywiste ale przykład meczu z FCB niezła kontrola meczu i nagle pomocnicy Bayernu dwoma akcjami robią różnicę, pamiętam dokładnie ile razy to obrona zawalała ale mnie chodzi o to jaką jakość dali barcy w najważniejszych meczach ile razy można było spokojnie powiedzieć że pomoc Barcy zdominowała rywali nie patrząc na wynik. Zobacz sobie na oceny pomocników w LM pomijając pilzno to panowie ani nie błyszczeli a jak już trafiał się dobry mecz to jednego.

No Messi czasami jest to w stanie zrobić ale nawet on nie jest w stanie tego robić regularnie.

0

@Emhyr Patrzą na nich jak na młodziutkich zawodników i tam mają rację jak na swój wiek są świetni, ale popatrz bez patrzenia w metrykę i sam pomyśl czy to są wybitni pomocnicy. Popatrz na mecze w tym sezonie w ilu z nich z mocnymi rywalami schowali pomoc przeciwnika do kieszeni, choć nie ukrywam może mnie po prostu irytuje to wyciąganie Xaviego i Iniesty i porównywanie dwóch najwybitniejszych Hiszpańskich pomocników i jednych z najlepszych w historii piłki do dwóch gówniaków co wygrali łącznie puchar króla.

Nie nie uważam ze są mocno pompowania raczej zastanawiam się jak mocno.

1

1

@Bykunn No właśnie dlatego szkalują bo im kasa z caritasu za mała.

0

@tomek8756 Są piękne kobiety jak Hale Berry ale mnie się ciemnoskóre panie nie podobają.

0

@Emhyr No ja nie odnoszę się tylko do mundialu sam uważam że za długo patrzyłem na nich przez różowe okulary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?