0

@stepkovski No to wskaż mi gdzieś oprócz Sergio tak słabego fizycznie i wolnego DP.

0

@rayqi No ale na DP jego wady są równie dotkliwe, nie a szybkości nie ma siły, a do tego wyprowadzenie piłki czyli największy atut już wśród DP nie robi takiego wrażenia.

0

@tomek8756 A ja myślę ze wyjątkowa bo najstarsza :)

0

@HarveySpecter Na przykład czas.
No i zobacz sobie zdjęcia bez tapety i photoshopa.

2

@Faro Nie wszystko dla tego że miał zielone światło https://pbs.twimg.com/media/Fl9csf0XwAAl6W_?format=jpg&name=4096x4096

:)

0

@mekston "a/ trudno mi uwierzyć, że polska armia jest słabsza od niemieckiej"
no bo nie jest.... już w 2015 roku Polska armia przeskoczyła Niemiecką w podobnych rankingach, co z tego że Niemcy wydają 3 razy więcej na armię skoro większość przejadają pensje, co z tego że mają 4 razy tyle śmigłowców skoro sprawnych mają mniej niż Polacy, i tak można wymieniać nawet z nasza skarlałą marynarką.

Polscy żołnierze jeździli na misje a Niemcy ich unikali więc doświadczeniem szwabków bijemy na głowę, do tego od lat ich armię dotyka plaga lgbtitd i zamiast szkoleń misji itd to debatują jak tam sobie z tym poradzić, a młodzi Niemcy są do służby jeszcze mniej skorzy niż Polacy.

Tak polska armia ma ogromne problemy i można się z niej śmiać ale ta niemiecka jest w jeszcze większych tarapatach.

0

@Emhyr "Austriacka telewizja internetowa Laola1 podaje bowiem, że przybrany ojciec Moukoko (gracz został adoptowany w 2014 roku) wysłał dziennikarzowi rzekomo odkryty właśnie akt urodzenia na nazwisko Yousouffa Mohamadou, datowany na 2000 rok, który ma być przypisywany właśnie zawodnikowi klubu z Dortmundu."

0

@mekston No właśnie jest w dużo lepszej sytuacji niż Niemiecka, no ale zawsze można sobie xd walnąć.

0

@TheNekro94 @mekston a co w tym dziwnego akurat armia Niemiecka jest w rozsypce od wielu lat.

0

1

@Comentateiro Do grudnia zrozumiesz.

0

1

@Tomo1989 Gość zero reakcji powinni mu prawko zabrać na zawsze.

0

@RivaldoVitorBorba Nie wiem jak podejście z telefonem ale w laptopie sam wszystko sobie wymienię, no popełniłeś błąd że oddałeś go tak w dobrej wierze.

Co do nowego konta to konto administratora zawsze istnieje, pytanie dlaczego teraz ci się pokazało i jak sprawdził matrycę nie używając laptopa, sam widok biosu/uefi i ekran logowania to za mało by stwierdzić czy wszystko jest ok.

odpal neta wpisz Historia aktywności w systemie Windows 8 i wybierz który poradnik ci najbardziej odpowiada i potem sprawdź co i jak.

1

MotM oczywisty do wybrania.

0

Jedynie Niemiec może nasz uratować....

0

@Benz A za ile ?

0

@Azi Spora tylko musiałby iść 3x bardziej w sambe niż ojciec.

3

@PostPandemicPancake No wygranie praktycznie podwaja otrzymaną na start kasę wszystkim w klubie powinno zależeć.

0

@kiper09 Bo live już na nich szykuje jeszcze gorszą formę :)

0

@michal26 Zapewne jesteś w skowronkach że będzie cię reprezentował jako konfederata.

0

@Faro Za Valencią, szansa na puchar większe a co za tym na kasę a ta potrzebna bardzo.

1

@shahman Mówi gość który jako 40 latek zachowywał się jak 20 latek ok.

2

@Bobo25 @tomek8756 @hayek @kamyk_23


1

@MesQueUnClub96 No jest wiele sposobów może nawet się o kulach poruszać ale wciąż jest marką która przynosi pieniążki a to dla fifa zawsze najważniejsze.

1

@xvcWinterSoldier a składniki pewnie z Chin bo przecież taniej i nic się złego nie stanie przenieśmy wszystko do Chin i Indii

0

@Darkin Pewnie bardziej chodzi mu o poziom sportowy.

1

@agaFCB Bo przez wiele lat był jedynym wychowankiem z nowego pokolenia który miał szansę na grę, mówię o takiej grze regularnej debiut 21 maj 2011 więc jest rozstrzał do czasu Fatiego no nie :)

0

@michal26 No jak oceniałeś Pedriego za akcje bramkową i tylko za nią to jak najbardziej 9.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?