Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@stepkovski No to wskaż mi gdzieś oprócz Sergio tak słabego fizycznie i wolnego DP.
0
@rayqi No ale na DP jego wady są równie dotkliwe, nie a szybkości nie ma siły, a do tego wyprowadzenie piłki czyli największy atut już wśród DP nie robi takiego wrażenia.
0
@tomek8756 A ja myślę ze wyjątkowa bo najstarsza :)
0
@HarveySpecter Na przykład czas.
No i zobacz sobie zdjęcia bez tapety i photoshopa.
2
@Faro Nie wszystko dla tego że miał zielone światło https://pbs.twimg.com/media/Fl9csf0XwAAl6W_?format=jpg&name=4096x4096
:)
0
@mekston "a/ trudno mi uwierzyć, że polska armia jest słabsza od niemieckiej"
no bo nie jest.... już w 2015 roku Polska armia przeskoczyła Niemiecką w podobnych rankingach, co z tego że Niemcy wydają 3 razy więcej na armię skoro większość przejadają pensje, co z tego że mają 4 razy tyle śmigłowców skoro sprawnych mają mniej niż Polacy, i tak można wymieniać nawet z nasza skarlałą marynarką.
Polscy żołnierze jeździli na misje a Niemcy ich unikali więc doświadczeniem szwabków bijemy na głowę, do tego od lat ich armię dotyka plaga lgbtitd i zamiast szkoleń misji itd to debatują jak tam sobie z tym poradzić, a młodzi Niemcy są do służby jeszcze mniej skorzy niż Polacy.
Tak polska armia ma ogromne problemy i można się z niej śmiać ale ta niemiecka jest w jeszcze większych tarapatach.
0
@Emhyr "Austriacka telewizja internetowa Laola1 podaje bowiem, że przybrany ojciec Moukoko (gracz został adoptowany w 2014 roku) wysłał dziennikarzowi rzekomo odkryty właśnie akt urodzenia na nazwisko Yousouffa Mohamadou, datowany na 2000 rok, który ma być przypisywany właśnie zawodnikowi klubu z Dortmundu."
0
@mekston No właśnie jest w dużo lepszej sytuacji niż Niemiecka, no ale zawsze można sobie xd walnąć.
0
@TheNekro94 @mekston a co w tym dziwnego akurat armia Niemiecka jest w rozsypce od wielu lat.
0
@Emhyr No nie daily https://www.fcbarca.com/108199-wracaja-watpliwosci-co-do-prawdziwego-wieku-youssoufy-moukoko-ktory-ma-przedluzyc-kontrakt-z-borussia-aktualizacja-15-47.html
0
@Borry No jest coś niepokojącego że wklejasz te informacje skoro one tu już są i to przez redakcję https://www.fcbarca.com/108199-wracaja-watpliwosci-co-do-prawdziwego-wieku-youssoufy-moukoko-ktory-ma-przedluzyc-kontrakt-z-borussia-aktualizacja-15-47.html
1
@Comentateiro Do grudnia zrozumiesz.
0
@jeyx77x No nawet ci siadło Garcia i Blade nie bardzo
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12071169#comment-12071169
1
@Tomo1989 Gość zero reakcji powinni mu prawko zabrać na zawsze.
0
@RivaldoVitorBorba Nie wiem jak podejście z telefonem ale w laptopie sam wszystko sobie wymienię, no popełniłeś błąd że oddałeś go tak w dobrej wierze.
Co do nowego konta to konto administratora zawsze istnieje, pytanie dlaczego teraz ci się pokazało i jak sprawdził matrycę nie używając laptopa, sam widok biosu/uefi i ekran logowania to za mało by stwierdzić czy wszystko jest ok.
odpal neta wpisz Historia aktywności w systemie Windows 8 i wybierz który poradnik ci najbardziej odpowiada i potem sprawdź co i jak.
1
MotM oczywisty do wybrania.
0
Jedynie Niemiec może nasz uratować....
0
@Benz A za ile ?
0
@Azi Spora tylko musiałby iść 3x bardziej w sambe niż ojciec.
3
@PostPandemicPancake No wygranie praktycznie podwaja otrzymaną na start kasę wszystkim w klubie powinno zależeć.
0
@kiper09 Bo live już na nich szykuje jeszcze gorszą formę :)
0
@michal26 Zapewne jesteś w skowronkach że będzie cię reprezentował jako konfederata.
0
@Faro Za Valencią, szansa na puchar większe a co za tym na kasę a ta potrzebna bardzo.
1
@shahman Mówi gość który jako 40 latek zachowywał się jak 20 latek ok.
2
@Bobo25 @tomek8756 @hayek @kamyk_23
1
@MesQueUnClub96 No jest wiele sposobów może nawet się o kulach poruszać ale wciąż jest marką która przynosi pieniążki a to dla fifa zawsze najważniejsze.
1
@xvcWinterSoldier a składniki pewnie z Chin bo przecież taniej i nic się złego nie stanie przenieśmy wszystko do Chin i Indii
0
@Darkin Pewnie bardziej chodzi mu o poziom sportowy.
1
@agaFCB Bo przez wiele lat był jedynym wychowankiem z nowego pokolenia który miał szansę na grę, mówię o takiej grze regularnej debiut 21 maj 2011 więc jest rozstrzał do czasu Fatiego no nie :)
0
@michal26 No jak oceniałeś Pedriego za akcje bramkową i tylko za nią to jak najbardziej 9.