1

@VamosRakieta No ja na razie zagryzam zęby i nie płaczę bo jesteśmy jako klub w bagnie i tyle, ale nie wyobrażam sobie takiej ciągłej gry w najbliższych latach, jakbym miał kibicować dla punktów to wybrał bym inną drużynę do kibicowania jak zaczynałem.
Choć nie ukrywam że po wczorajszych komentarzach to jednak patrząc na kadrę i to co mamy w LL to te psy zbyt często chyba szczekają.

0

@RomanHoffer Ale dzielenie to nie powód wojny z owsiakiem, raz wspierał Tuska dwa stanowi problem dla caritasu a tam zimuje spora część rodziny ważnych polityków pis.

2

@Kessie @Kazragore Dziwne a ta akcja jak wszedł w trzech i po minięciu podał do Ansu to nie drybling?

2

No to teraz Raphinia dostanie a przynajmniej powinien dostać szansę na PS i udowodnić jakim jest wzmocnieniem, kiedy jak nie teraz gdy Dembele nie ma.

Może spokojnie pokazać czy jednak jest wiecej niż tylko wartością dodaną czy jednak 50 bakami wyrzuconymi w błoto w trudnych czasach.

Mam nadzieję że Xavi nie podzieli minut na PS na Brazola i Ferana i nie będzie próbował obydwóch budzić.

0

@Kiok342 Ale wiesz że w juniorach to właśnie na ŚN grał no nie....

0

@KlonaZepan No masz jak byk wyżej że Dembele.

0

@Kiok342 No dla mnie właśnie na ŚN powinien mieć łatwiej z obecnym przygotowaniem fizycznym.

0

@trolownik Zapomniałeś o potężnym bellerinie ale w sumie nie winię cię.

1

@kylo12 @Barcanajlepszyteam Wedle sofascore odbierał 0 razy

0

@Kiok342 @ikar34 To to polecam zobaczyć sobie ile klubów na niego głosowało i ilu miał kontrkandydatów na stanowisko potem zabierać głos.

0

@Krisgum Tu sobie zerknij na samym dole każdego miesiąca podaje też monitory https://fanboy.pl/

0

@Faro A to Kessi to skrzydłowy/ŚN ?

0

A to Pep go nie chce bo tyle tu było artykułów(niezrozumiałych) o tym że jakby nie łydka to byłby w MC.

Pisanie o trzech opcjach jest raczej śmieszne bo to tylko kwestia dogadania się co do pensji i ile Argentyńczyk chciałby zarabiać a z drugiej strony ile ktoś może płacić.

1

@PizzerMan Ty to czemu miliarderzy z KSIĘCIEM Andrzejem na czele zmuszali do seksu dziewczęta i kupowali nastolatki przecież kurde mogą mieć każdą panienkę wystarczy wyjąć drobne?
Już pomijam całkowicie to że jak możesz mieć wszystko to najbardziej chcesz tego czego ktoś ci odmawia czy zabrania.

1

@Anonymus0608 Ja dawniej chciałem Aimara.

0

@Rewolucja123 No Messi to miał do tych bydląt cierpliwość.

0

@tbas Najgorsi są ci co oficjalnie nienawidzą a nieoficjalnie sami nimi są.

@FrankliN7 jakby był taki mądry to by kolegów zmienił

0

@MrPGG Nie przepadam za takimi wymysłami bo ten jude w barcy mógłby wyglądać jak coutinho .....

0

@MesQueUnClub96 No z pięć lat temu to samo można by o special five pisać a już tak dajnie nie jest, choć jak nie obniży poziomu i nic wyjątkowego się nie stanie to tak powinno się stać.

0

@cules100pro Ja nie wiem czy najlepszy ale top 2 jakich widziałem, Cafu wypadł sroce spod ogona.

3

Ja mam taki tylko jeszcze spinery muszę mu dokupić
https://ibb.co/MBC83F1

0

@tbas No ale sponsorzy na pewno nie płacą tak samo za grę w LE a w LM.

0

@KibicBarcy123 Chyba nie bo po mimo tego że taki wyczyn patrząc na kadrę robi wrażenie to jednak w LM powinny grać najsilniejsze kluby i to wygrywanie tam jest pokazem siły, z całym szacunkiem dla LE ale mówiąc tylko za siebie to rzadko nawet finały oglądałem nie wiem czy jestem wyjątkiem czy nie.

1

@Kessie Bo dwóch wielkich myślicieli LR poruszało ten temat jak masz wielką wiedzę dużo cierpliwości maść na ból to możesz się zagłębiać
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11919572
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11922049

1

@Hubsao Odważnik zamiast odwagi :)

1

@Pawel13sz Czy tak jak lubią najbardziej.

1

@VamosRakieta Ciekawe ile osób pamięta z kim i wynikuu bo ja przyznaję że nie pamiętam.

1

@Matheu12 Przecież nie tak dawno były skandale że na najsłynniejszych amerykańskich uniwersytetach kupowano miejsca nie liczyły się wyniki w nauce tylko kogo byłeś synem/córką i ile darowałeś uczelni :)

0

@Ojciec5tkidzieci Ciekawe jak z oglądalnością bo często jest tak że ludzie chcą sprawdzić czy rzeczywiście jak tak tragicznie.

1

@Sau_Ron No ja jestem fanem Barcelony a CR od dawna mnie nie interesuje specjalnie, za to zawsze te same nazwiska tu na niego siadają i mają jakieś problemy mnie to zwyczajnie nuży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?