Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ToreTToOO To że niesamowity Ansu nie jest dużo lepszy od swojego cienia.
0
@Krzysztof1987 No z jakiegoś powodu drugi rok gramy w LE, więc nie podziękuję za twoje prawdopodobieństwa.
Jeden zawodnik może nie ale brak 11 w 19 jak najbardziej.
0
@Kulakula Krzysztof wyżej napisał "Ja bym nawet pół roku poświęcił i niech gra wszystko od deski do deski"
0
@Krzysztof1987 Czyli mamy grać w 10 pół sezonu a jak przegramy ligę i odpadniemy z pucharów to kogo będzie wina.
0
@Qaz123 Czyli był niesamowity a teraz jest cieniem tak ?
https://postimg.cc/hJYHpCzB
1
@norbi77 Najlepsze jest to że w Barcy grał Maradona :) Ciekawe czy o takim kopaczu słyszał.
0
@Barca_bwo Bratem.
0
@Kuba_1 @FCBMati10 Przecież to typek z pod ciemnej gwiazdy. Nie wiem czy @Emhyr chodzi tylko o głupie wypowiedzi ale brat Messiego oprócz dzielenia się głupotami miał kilka skandali w Argentynie
https://www.fcbarca.com/24197-brat-messiego-aresztowany.html
0
@Emhyr Mnie ciężko w to uwierzyć że to poza Messim się dzieje ostatnimi laty to środowisko siedziało w miarę cicho, coś tam się dzieje, chyba że rzeczywiście jak ktoś to pisał reklamują swoje konto bo Messi odciął kieszonkowe.
1
@kubix05 Jedenaście osób wchodziło te pralka na spokojnie wejdzie.
0
@DaPidejpi Ciężko uwierzyć że kto w to uwierzył ....
0
@Janas11224 @IronSanHybrid A co miał zrobić klub skoro Torres nie chce odchodzić, całe lato obrzydzali ludziom FdJ i i tak go z klubu nie dali rady wypchnąć.
Jak już to Ferran ma łeb do interesów bo to pewnie ostani wielki klub w którym pogra.
0
@GeneralXavi Mnie najbardziej zszokowało że jakieś aluzje że twórca zarabia na swoim dziele, kurde a kto ma zarabiać ?
0
@Emhyr Pasuje do białych jak mało kto, jak wygrywają to króle jak przegrywają to przez innych.
0
@Bulbulator To sobie przepatrz komentarze jarekS on przez jakiś czas o tym pisał.
1
@MarcelNJ11 W jakim sensie długo? Chodzi ci o koniec roku czy że tak się ociągali z decyzją.
Odpowiedź na pierwsze pytanie jest prosta, żeby przekazać 100 czołgów to trzeba je mieć i dobrze jak by były sprawne.
0
@Cotutajsiedzieje Przecież ci z mc czy psg nie pakowali się w piłkę bo lubią kopanie gały czy chcieli mundial tylko by robić interesy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Anssumane Fati tylko liga. Jakie przemyślenia?
https://ibb.co/nn67hsh
1
@Colon Piękny Rivaldo Vitor Borba Ferreira.
3
@wasacz Wystarczyło nie sprzedawać jej Portuglaczykom, tylko czy to była by podobnej wielkości sieć gdyby pozostała w Polskich rekach.
Zresztą widziałem ciekawe dane że dość dobrze wyglądają jeśli chodzi o placenie podatków i dbanie o pracowników.
3
@Bulbulator No ja pamiętam jak porównywano R10 do Neya odnośnie dryblingu i złych emocji i nigdy tego nie rozumiałem, Neymar to był złośliwiec i lubił ośmieszać rywali od Ronaldinho nie czuć było takiego podejścia.
3
@IronSanHybrid w pełnej krasie po premierze
https://ibb.co/YtVr5gH
0
@Gaucho On jest za wolny na ŚO a ty chcesz mu zwiększyć kilka razy strefę.
Ma niezłe wyprowadzenie piłki jak na obrońcę w pomocy na nikim to nie zrobi wrażenia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DaPidejpi W zeszłym sezonie były podobne gadki zwłaszcza po pokonaniu Realu przodował w tym zwłaszcza wielbiciel moralizatorskich postów pisząc że Barca może bić każdego a po trzech tygodniach wyjaśnił nas niemiecki przeciętniak, w lidze też były ciężary.
2
Cóż jest to dodatkowy ruch w sieci i szum medialny ale czy warto...
1
@require Śmieszy trochę bo było że wreszcie będzie strzelec karnych a tu najpierw karnych nie dawali a jak dali to Robert :)
0
@arsenallondyn0 Silva tu bardzo odstaje, można podyskutować o Ramosie i o Suarezie.
0
@626 No są, a janusz polityki to tak samo kiepski polityk jak i historyk.