0

@ToreTToOO To że niesamowity Ansu nie jest dużo lepszy od swojego cienia.

0

@Krzysztof1987 No z jakiegoś powodu drugi rok gramy w LE, więc nie podziękuję za twoje prawdopodobieństwa.
Jeden zawodnik może nie ale brak 11 w 19 jak najbardziej.

0

@Kulakula Krzysztof wyżej napisał "Ja bym nawet pół roku poświęcił i niech gra wszystko od deski do deski"

0

@Krzysztof1987 Czyli mamy grać w 10 pół sezonu a jak przegramy ligę i odpadniemy z pucharów to kogo będzie wina.

0

@Qaz123 Czyli był niesamowity a teraz jest cieniem tak ?

https://postimg.cc/hJYHpCzB

1

@norbi77 Najlepsze jest to że w Barcy grał Maradona :) Ciekawe czy o takim kopaczu słyszał.

0

@Barca_bwo Bratem.

0

@Kuba_1 @FCBMati10 Przecież to typek z pod ciemnej gwiazdy. Nie wiem czy @Emhyr chodzi tylko o głupie wypowiedzi ale brat Messiego oprócz dzielenia się głupotami miał kilka skandali w Argentynie

https://www.fcbarca.com/24197-brat-messiego-aresztowany.html

0

@Emhyr Mnie ciężko w to uwierzyć że to poza Messim się dzieje ostatnimi laty to środowisko siedziało w miarę cicho, coś tam się dzieje, chyba że rzeczywiście jak ktoś to pisał reklamują swoje konto bo Messi odciął kieszonkowe.

1

@kubix05 Jedenaście osób wchodziło te pralka na spokojnie wejdzie.

0

@DaPidejpi Ciężko uwierzyć że kto w to uwierzył ....

0

@Janas11224 @IronSanHybrid A co miał zrobić klub skoro Torres nie chce odchodzić, całe lato obrzydzali ludziom FdJ i i tak go z klubu nie dali rady wypchnąć.

Jak już to Ferran ma łeb do interesów bo to pewnie ostani wielki klub w którym pogra.

0

@GeneralXavi Mnie najbardziej zszokowało że jakieś aluzje że twórca zarabia na swoim dziele, kurde a kto ma zarabiać ?

0

@Emhyr Pasuje do białych jak mało kto, jak wygrywają to króle jak przegrywają to przez innych.

0

@Bulbulator To sobie przepatrz komentarze jarekS on przez jakiś czas o tym pisał.

1

@MarcelNJ11 W jakim sensie długo? Chodzi ci o koniec roku czy że tak się ociągali z decyzją.

Odpowiedź na pierwsze pytanie jest prosta, żeby przekazać 100 czołgów to trzeba je mieć i dobrze jak by były sprawne.

0

@Cotutajsiedzieje Przecież ci z mc czy psg nie pakowali się w piłkę bo lubią kopanie gały czy chcieli mundial tylko by robić interesy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Anssumane Fati tylko liga. Jakie przemyślenia?
https://ibb.co/nn67hsh

1

@Colon Piękny Rivaldo Vitor Borba Ferreira.

3

@wasacz Wystarczyło nie sprzedawać jej Portuglaczykom, tylko czy to była by podobnej wielkości sieć gdyby pozostała w Polskich rekach.

Zresztą widziałem ciekawe dane że dość dobrze wyglądają jeśli chodzi o placenie podatków i dbanie o pracowników.

3

@Bulbulator No ja pamiętam jak porównywano R10 do Neya odnośnie dryblingu i złych emocji i nigdy tego nie rozumiałem, Neymar to był złośliwiec i lubił ośmieszać rywali od Ronaldinho nie czuć było takiego podejścia.

3

@IronSanHybrid w pełnej krasie po premierze
https://ibb.co/YtVr5gH

0

@Gaucho On jest za wolny na ŚO a ty chcesz mu zwiększyć kilka razy strefę.
Ma niezłe wyprowadzenie piłki jak na obrońcę w pomocy na nikim to nie zrobi wrażenia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DaPidejpi W zeszłym sezonie były podobne gadki zwłaszcza po pokonaniu Realu przodował w tym zwłaszcza wielbiciel moralizatorskich postów pisząc że Barca może bić każdego a po trzech tygodniach wyjaśnił nas niemiecki przeciętniak, w lidze też były ciężary.

2

Cóż jest to dodatkowy ruch w sieci i szum medialny ale czy warto...

1

@require Śmieszy trochę bo było że wreszcie będzie strzelec karnych a tu najpierw karnych nie dawali a jak dali to Robert :)

0

@arsenallondyn0 Silva tu bardzo odstaje, można podyskutować o Ramosie i o Suarezie.

0

@626 No są, a janusz polityki to tak samo kiepski polityk jak i historyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?