0

@maroon Ale był dogadany i był zawodnikiem Barcy a Messi miał zostać więc dlaczego inna bajka.

1

@Ponrad No my też mieliśmy siana i mając Messiego kupowano Coutinho Antka czy Depaya więcej pisać nie trzeba.

0

@MesQueUnClub96 A do mnie przywoływałeś Villreal tam nie ma innej sytuacji?

2

@Uukasz_93 Skąd to przekonanie że by tu odżył, nie wiem jak teraz bo może czas wyleczył rany ale w jakiejś ankiecie to tak średnio go chcieli, a wtedy było więcej za niż obecnie.

0

@lukaszmatusiewicz Przypomina to te same komentarze rok temu po Realu i potem wyjaśnienie z Eintrachtem.

3

@clyde Jak to było: A, ale będzie miał dobrze w PSG wreszcie będzie miał z kim grać a nie z tymi platfusami z Barcelony.

0

@MesQueUnClub96 Kiedy? Bo w tym sezonie z Bayernem nie grali. Nas za to szybko wyjaśnili. Villrreal seria trzech przegranych z rzędu.

@Barca-Messi10 A co ma piernik do wiatraka, grupie jeden punkt z Interem reszta z Victorią. W zeszłym sezonie te same mądrości po wygraniu z Realem a potem kolejny historyczny przekop tym razem z Eintrachtem potem jeszcze cienizna w lidze. Dziękuję za dyskusję :(

1

@Sysia11 A to przy podpisywaniu wpisujesz ile ktoś generuje czy musisz mieć najpierw na podpis.

1

Barcelona zjada Bayern i PSG
Tymczasem ta sama Barcelona aż dwa dni temu masakruje potężny Villarreal 0:1

1

@arsenallondyn0 Magneto podrdzewiały.

1

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi jego agentowi mówiącemu że
"Zaoferowano nam 25 milionów euro i natychmiast odmówiliśmy, ponieważ uważamy, że zawodnik jest wart więcej"
On przemawia w imieniu klubu czy te 25 to ma być jakaś opłata dla niego w końcu to curry.

0

0

@Mistrzu888 Nie, nie zgadzam się ze słabo radził ze stricte defensywnymi zadaniami a to że był wolny to jego największy mankament.

1

@Kengo No ok ale jakie dajesz gwarancje że oni by w Barcelonie odpalili?
Ciągle czytam o tym planesie to poproszę listę wszystkich jego transferów i wtedy ocenimy.

0

@bartas97 Na przejazdach kolejowych to powinni montować bo to co sie tam dzieje to słów brak.

0

@Yoshi94 Ja się tylko odnoszę do tego jak są postrzegani piłkarze jak idzie i jak nie idzie, jak dobrze grają to jest im często zbyt wiele wybaczane.

0

@Zoker No miał chłop kłopot z tymi traumami bo dużo bardziej znany jest z tej o strachu przed lataniem.

0

@Mazi Bo to państwo i jego służby jest silne wobec słabych i słabe wobec silnych.

0

@girlanda Już nie podam ręki wielbicielom kotów i psów....

0

@Kamilos84 No nie wiem jak tam z jego kontem bankowym ale trudno odmówić takim pieniądzom.

0

@Mistrzu888 Co to znaczy graczem Rijkaarda? Pomijając wychowanków to uchowali się jeszcze Abidal! Sylvinho,Toure. Eto'o i Henry.

No ja mam trochę inne zdanie miał również kapitalen główki czy czytanie gry największym jego mankamentem było to że był wolnym zawodnikiem.

0

@FCBandOL No jakby ich homo piłkarz do fazy pucharowej w LM wprowadził to by mu pomnik wybudowali i na rękach nosili.

3

Tak naprawdę to wy go z zazdrości nienawidzicie, bo on w przeciwieństwie do was od kilku lat 14 lutego z czołowych federacji dostaje wyrazy uznania za ̶d̶o̶r̶z̶y̶n̶a̶n̶i̶e̶ ̶h̶i̶s̶z̶p̶a̶ń̶s̶k̶i̶e̶j̶ ̶p̶i̶ł̶k̶i̶ wkład w rozwój Hiszpańskiego fubolu na międzynarodowej arenie.

https://ibb.co/ns8HPVp

0

@masq @michal26 Dziś jakiś profesor w PN mówił że to forma presji na łukaszence.

2

@Encore Czy ja wiem, to raczej dotyczy gwiazd i mlodych talentów w największych klubach. Jest wielu zawodników po prostu solidnych
No i przecież był taki zawodnik jak Keita którego większość umiała jednak docenić a nie był ani najlepszy ani ...

1

@GeneralXavi Zamiast CPK po petycji kaczyńskiego wtedy paszoły nie zablokują.

1

@Encore To fajnie akurat w walentynki, pozdrawiamy małżonkę której zdjęcie się nie zmieściło :)

1

@don'T.R.I.P.e To masz rację nawet miałem o tym pisać bo chyba mało ludzi zauważyło jak bardzo się w tym aspekcie poprawił, jak uda mu się jeszcze trochę poprawić to naprawdę będzie obrońcą kompletnym.

1

@lionelmessigoat No największym problemem fatiego jest to że wszyscy dokoła z nim samym uwierzyli że jest już wielką gwiazdą.
A urus na spokojnie i cały czas po cichutku stał się jednym z najlepszych ŚO na świecie.

0

@lionelmessigoat A kto źle jego zdrowiem zarządzał?
10 też w niego nie wmusili.

Co do urusa to całkiem możliwe o ile ominą go kontuzje, było z tym ostatnio trocę problemów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?