Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Ale był dogadany i był zawodnikiem Barcy a Messi miał zostać więc dlaczego inna bajka.
1
@Ponrad No my też mieliśmy siana i mając Messiego kupowano Coutinho Antka czy Depaya więcej pisać nie trzeba.
0
@MesQueUnClub96 A do mnie przywoływałeś Villreal tam nie ma innej sytuacji?
2
@Uukasz_93 Skąd to przekonanie że by tu odżył, nie wiem jak teraz bo może czas wyleczył rany ale w jakiejś ankiecie to tak średnio go chcieli, a wtedy było więcej za niż obecnie.
0
@lukaszmatusiewicz Przypomina to te same komentarze rok temu po Realu i potem wyjaśnienie z Eintrachtem.
3
@clyde Jak to było: A, ale będzie miał dobrze w PSG wreszcie będzie miał z kim grać a nie z tymi platfusami z Barcelony.
0
@MesQueUnClub96 Kiedy? Bo w tym sezonie z Bayernem nie grali. Nas za to szybko wyjaśnili. Villrreal seria trzech przegranych z rzędu.
@Barca-Messi10 A co ma piernik do wiatraka, grupie jeden punkt z Interem reszta z Victorią. W zeszłym sezonie te same mądrości po wygraniu z Realem a potem kolejny historyczny przekop tym razem z Eintrachtem potem jeszcze cienizna w lidze. Dziękuję za dyskusję :(
1
@Sysia11 A to przy podpisywaniu wpisujesz ile ktoś generuje czy musisz mieć najpierw na podpis.
1
Barcelona zjada Bayern i PSG
Tymczasem ta sama Barcelona aż dwa dni temu masakruje potężny Villarreal 0:1
1
@arsenallondyn0 Magneto podrdzewiały.
1
Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi jego agentowi mówiącemu że
"Zaoferowano nam 25 milionów euro i natychmiast odmówiliśmy, ponieważ uważamy, że zawodnik jest wart więcej"
On przemawia w imieniu klubu czy te 25 to ma być jakaś opłata dla niego w końcu to curry.
0
@gumaz Tu sobie zobacz jak nie pamiętasz jak to wspaniale walczyli https://www.fcbarca.com/89217-oceny-za-kolejna-historyczna-kompromitacje-w-lidze-mistrzow.html
0
@Mistrzu888 Nie, nie zgadzam się ze słabo radził ze stricte defensywnymi zadaniami a to że był wolny to jego największy mankament.
1
@Kengo No ok ale jakie dajesz gwarancje że oni by w Barcelonie odpalili?
Ciągle czytam o tym planesie to poproszę listę wszystkich jego transferów i wtedy ocenimy.
0
@bartas97 Na przejazdach kolejowych to powinni montować bo to co sie tam dzieje to słów brak.
0
@Yoshi94 Ja się tylko odnoszę do tego jak są postrzegani piłkarze jak idzie i jak nie idzie, jak dobrze grają to jest im często zbyt wiele wybaczane.
0
@Zoker No miał chłop kłopot z tymi traumami bo dużo bardziej znany jest z tej o strachu przed lataniem.
0
@Mazi Bo to państwo i jego służby jest silne wobec słabych i słabe wobec silnych.
0
@girlanda Już nie podam ręki wielbicielom kotów i psów....
0
@Kamilos84 No nie wiem jak tam z jego kontem bankowym ale trudno odmówić takim pieniądzom.
0
@Mistrzu888 Co to znaczy graczem Rijkaarda? Pomijając wychowanków to uchowali się jeszcze Abidal! Sylvinho,Toure. Eto'o i Henry.
No ja mam trochę inne zdanie miał również kapitalen główki czy czytanie gry największym jego mankamentem było to że był wolnym zawodnikiem.
0
@FCBandOL No jakby ich homo piłkarz do fazy pucharowej w LM wprowadził to by mu pomnik wybudowali i na rękach nosili.
3
Tak naprawdę to wy go z zazdrości nienawidzicie, bo on w przeciwieństwie do was od kilku lat 14 lutego z czołowych federacji dostaje wyrazy uznania za ̶d̶o̶r̶z̶y̶n̶a̶n̶i̶e̶ ̶h̶i̶s̶z̶p̶a̶ń̶s̶k̶i̶e̶j̶ ̶p̶i̶ł̶k̶i̶ wkład w rozwój Hiszpańskiego fubolu na międzynarodowej arenie.
https://ibb.co/ns8HPVp
0
@masq @michal26 Dziś jakiś profesor w PN mówił że to forma presji na łukaszence.
2
@Encore Czy ja wiem, to raczej dotyczy gwiazd i mlodych talentów w największych klubach. Jest wielu zawodników po prostu solidnych
No i przecież był taki zawodnik jak Keita którego większość umiała jednak docenić a nie był ani najlepszy ani ...
1
@GeneralXavi Zamiast CPK po petycji kaczyńskiego wtedy paszoły nie zablokują.
1
@Encore To fajnie akurat w walentynki, pozdrawiamy małżonkę której zdjęcie się nie zmieściło :)
1
@don'T.R.I.P.e To masz rację nawet miałem o tym pisać bo chyba mało ludzi zauważyło jak bardzo się w tym aspekcie poprawił, jak uda mu się jeszcze trochę poprawić to naprawdę będzie obrońcą kompletnym.
1
@lionelmessigoat No największym problemem fatiego jest to że wszyscy dokoła z nim samym uwierzyli że jest już wielką gwiazdą.
A urus na spokojnie i cały czas po cichutku stał się jednym z najlepszych ŚO na świecie.
0
@lionelmessigoat A kto źle jego zdrowiem zarządzał?
10 też w niego nie wmusili.
Co do urusa to całkiem możliwe o ile ominą go kontuzje, było z tym ostatnio trocę problemów.