Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@don'T.R.I.P.e Nie, bo jeszcze na początku sezonu miał spore problemy z wyprowadzeniem piłki.
Akurat młody pique miał dobrą szybkość wiele razy ścigął się z CR i nie przegrywał.
No i przede wszystkim to za Guardioli w kadrze @Mistrzu888 był też taki fenomenalny zawodnik jak Rafa Marquez który wyprowadzenie piłki miał jeszcze lepsze od Pique.
2
@Dertinho uważam podobnie do @Toretto spójrz sobie ile grał przed Interem Pique, pierwsze pięć kolejek w lidze to on nawet powoływany nie był, można go nie lubić ale on tak słabo był przygotowany na ten mecz, wiem że część osób się oburzy bo zagrał przed samym meczem z Interem dwa mecze ale to nie manager
0
@Borneo Wiesz jak nie przykładam do tego co się mówi w piłce zbyt wiele bo mówi się dużo a później życie weryfikuje.
Już wspominałem o Xavim mówiącym o Depayu o Deście
Laporta mówiący o Messim że zostanie.
Guardiola mówiący że Liga kraojowa pokazuje wartość i jest najważniejsza, czy że jak bedzie smród z kasa to z MC odejdzie
I wiesz co nic co mówili nie miało miejsca bo albo kłamali albo teraz zmienili narracje.
Ja uważam że czyny nie słowa, ostatni mecz o minut dla Fatiego.
PS ja nigdzie o sprzedaży nie pisałem. Ja po prostu nie kupiłem tego szału na niego jak miał swój moment i uważam że obecnie nie zasługuje na minuty tym co pokazuje na murawie, co do bycia wielkim to też słabo to widzę ale płakać nie będę jak będzie gole strzelał bo to akurat potrafił.
0
@Survier Kiedy Fati miał formę jak już we wrześniu na tej stronie były artykuly co z Fatim.
0
@sendesara Niech tak będzie ja wciąż pamiętam wiele patelni od Argentyńczyka których w jakiś niezrozumiały sposób Suarez nie potrafił wykorzystać.
A umniejszania karnych nigdy nie rozumiałem.
0
@FCBparasiempre Scroluje i szok , co jest. Mam z zeszłego roku w zakładkach :)
0
@sendesara Dużo by tu zmieniło gdybyś wrzucił ile meczów zagrali w LM
Suarez grający z Messim ma 55 spotkań i 25 goli
Rivaldo 43 spotkania i 22 gole
Dużo wyżej cenię wkład Rivaldo a to że to mój dawny idol niewiele zmienia :)
Pique świetny wynik.
0
@Survier
Brazol 1.589 minut 16 razy w podstawowym składzie
Fati 1.126 minut 9 razy w podstawowym składzie
Torres 1.009 7 razy w podstawowym składzie
Dla lepszego uwidocznienie NIemiec 29 spotkań
Jakby wchodzili na ostatnie pięć minut to nawet by 150 minut nie zebrali.
Jeszcze jakieś pomysły by uderzyć w Xaviego :)
0
@jakub1906 Już chyba zdementowali że to varowiec to pracownik operatora.
2
@Survier Akurat konkretami to Brazol ich zjada.
6
@Sensible No nie tak dawno to mu raczej przeszkadzali, dlatego chłop wyłysiał od tych wylewów.
0
@Kidd Dla mnie większym memem są ci co myślą że to menager i w tydzień to będzie hegemon.
0
@Maker0 Urus kupiony do BB jak wielu innych, Pedri kupiony jako wielki talent jak co roku słaba dyspozycja Coutinho bardzo pomogła, jak rozumiesz Barcelonismo. Dla mnie to są te fajne przykłady piłkarzy którym się w klubie powiodło, nie dorabiajmy nowych filozofi do tych transferów ani nie róbmy z nich jak klub czy przepisy wychowanków.
0
@ANTI10 Porównując do poprzednich dobry, może nawet bardzo dobry. W próżni solidny + ale skoro jest tendencja wzrostowa to trzeba się cieszyć.
1
@JimMorrisonFCB Nie wiem czy najlepszy ale możesz sprawdzić https://fanboy.pl/
Tu też na pewno coś znajdziesz https://www.benchmark.pl/
Na forum xkom gość robił świetne rankingi laptopów więc i blaszaki może są.
0
@cules100pro Chelsea na pewno by go chciała tylko jak długo nie będą mieli problemów.
0
@Survier No przy ostatnim 3:0 zrobił pięć zmian, a co takiego ten Torre pokazał by tak o niego płakać?
0
@michal26 Dlaczego nie piszesz o rezerwowym ŚN, czy widzisz tam Fatiego?
0
@RosjaninBut Nie no nie gra dobrze ale tu gol tam asysta tak jak piszesz pracuje więc ma grać , zresztą kto ma go zastąpić wolę takiego lewego niż ansu albo ferrana.
0
@maciar Bo to była by inna sytuacja jakbyśmy wygrywali po 4:0 to wtedy kwadrans możesz nawet całą jedenastkę mieć 20 latków, a tak jak prowadzisz jednym golem na trudnym terenie to ciężko ogrywać zawodników którzy, też tak na razie średnio się pokazali.
1
@kamil295 To usuwasz
?ref_src=twsrc%5Etfw">February 13, 2023?
47
A kto to przyszedł? Pan Araujo niszczyciel dobrej zabawy napastników, pogromca uśmiechów kibiców rywali.
0
@Coutinho007 Jak dla mnie raczej Coutinho też jak nie idzie to się rozsypuje.
0
@DajBicz na tą chwilę 9.
0
@Faro No właśnie widać :)
https://ibb.co/QvdvzbD
0
Chłopaki ćwiczą wylewy na MU :)
0
@koksik2700 Szkoda że Kevin Sorbo to taki postrzał.
0
@Emhyr No jakby nie było LR to różni ludzie mnie ten rozdźwięk nie dziwi, są tu nawet osoby których nie interesuje pozostałych 10 zawodników ważne by ten jeden zawodnik grał.
0
@Bogan No ale trzeba się zastanowić dlaczego nie gra, Ja bym się o SR w pomocy nie kłócił nie na darmo przez lata obskoczył wszystkie pozycje, tak zagra w pomocy ale czy jest go sens ogrywać.
Co do Torre nic do niego nie mam ale mnie nie porwał żebym o niego płakał, no i przypomina mi się akcja z Pućiem Xavi z kataru o niego płakał, płakała LR a jak dostał w końcu minuty to szybciutko poleciał do USA wysłał go wychowanek który kiedyś też się zaparł jemu się udało i on sam zna to uczucie najlepiej.
Ostatnio sprawdzałem tylko raz Xavi pod rząd wystawił takie same wyjściowe 11 to było w 4 kolejce my już gramy dzieciarnią płakanie o młodych jest ok ale jakoś tak wychodzi że nikt jeszcze tej LM 23 latkami nie wygrał.
0
@Sysia11 Tak na szybko to nawet Pucharu Króla nie ma.